Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:56

Zauważcie w jakich warunkach mieszka do dziecko, brud, poorane ściany, stare zniszczone meble, patologia. Koszmar tego dziecka, bo samo niczemu nie jest winne to nie odpowiedzialna rodzina. Jeśli potrafi robić takie rzeczy to pewnie rodzina traktuje go dokładnie tak samo. Tym powinna się zająć policja i pomoc społeczna, bo problem jest szerszy niż można oczekiwać.

#42 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:09

na youtube był jaki ś inny adres z Olsztyna i chyba inne nazwisko, kurde potrzebmny pewny adres

#43 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:09

MAŁY BANDZIOR- SADYSTA. GDZIE SA RODZICE? ZE POZWALAJA ABY DZIECKO BYLO SADYSTA. Rosnie niezły morderca zwierząt i ludzi.Nie zdziwie sie jak bedzie maltretowac lub zabije swoich rodzicow.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:17

http://wiadomosci.on...-wiadomosc.html

Sprawę prowadzi policja z Gdyni. Dorota Podhorecka-Kłos z zespołu prasowego śródmiejskiej komendy mówi, że ustalenie prawdziwych danych osobowych filmowca amatora nie będzie sprawą prostą. - Musimy dotrzeć do osoby, która umieściła ten film w internecie. W Polsce nie ma przedstawicielstwa serwisu YouTube, musimy więc zwrócić się do prokuratury, która międzynarodowymi kanałami zdobędzie dane, identyfikujące komputer tej osoby - wyjaśnia.

#45 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:19

rodzice to .e pozwalaja tak traktowac kota i za jakies 10 lat beda plakac i zalowac ze wychowali morderce jak zrobi tak z czlowiekiem ale wtedy bedzie juz za pozno jakbym mogla to bym tych rodziców uwiazala jak ktos uwiazal psa za samochodem i ciagla az zdechna ZWIERZETA TEZ CHCA ZYC BADZCIE LUDZMI!!!

#46 ~alf~

~alf~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:20

Tylko bez przesady i karania! Jeszcze chłopak straci posadę ministranta. No bo gdzie się tego mógł nauczyć?

#47 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:48

Ten dzieciak jest nienormalny!!! Pewnie matką tak będzie rzucał jak dorośnie bo na to mu pozwala. Brak słów na ludzką głupotę!!

#48 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:49

Podajcie mi adres tych ludzi, a zrobię z nimi to samo, ale zacznę od rodziców!!!!!!!!!!!!! szok, zawsze sobie mówiłem że zwierząt jest mi bardziej szkoda niż ludzi, po obejrzeniu tego materiału jestem tego jeszcze bardziej pewny.

#49 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:52

jakis ten kot dziwny... jak sie kiedys niechcacy nastapilo na ogon dla kocura to sie odchodzilo z podrapana lydka... :/

no ale patologia, patologia....

ten kot już starcił wszelką nadzieję. w nim już zabito wolę walki

#50 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:57

patologię która znęcała się nad kotem i kręciła ten film powinno się zutylizować

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych