Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 dominik

dominik

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:16

Dzieciak ma około 3-4 lat więc nic nie rozumie, robi to co im pokaże rodzic, rodzeństwo, opiekun, itd...

Tak go wychowują na tej wiosce i wystarczy że pójdzie taki do szkoły i już bedzie widać co to za zwyrodnialec.

Cieszę się bardzo, że podano jego publiczne dane, nie powinno ujść mu to na sucho.

Rodziców i dzieciaka do zakładu psychiatrycznego.

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:17

szok !

Dziś gówniarz maltretuje biednego kotka, a za parę lat ludzi będzie mordował! Rodzice powinni na pierwszy ogień o ścianę....

#23 ~grasse~

~grasse~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:25

JEŻELI KTOŚ MA, DAJCIE NAMIARY NA TYCH GNOJÓW...

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:25

Dawać adres rodziców tego bahora !!! Skoro film został umieszczony w internecie, dlaczego adres nie może również zostać upubliczniony ???

DAWAĆ NAMIARY !!!

#25 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:31

no cóż, w końcu wychodzą nauki pseudo psychologów o bezstresowym wychowaniu dzieci! braku szacunku dla kogokolwiek! "cudowne, inteligentne" dzieci!

#26 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:33

Szkoda, że ten kot nie wydłubał temu sk urw ysynowi oczu, a temu co to filmował gardła.

#27 ~powaguspisz~

~powaguspisz~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:35

Więcej Chińskich bajeczek, i nie jedna godzina komuptera tylko 12 godzin wtedy napewno będzie lepiej. !!! Matkę trzeba teraz tak strząchnąć że by ją obudzić w końcu co dzieje się z dzieckiem.

#28 dominik

dominik

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:42

Dzieciak jest głupi bo ma głupich rodziców, rodzenstwo, opiekunów...

Ale niektórzy TU internauci wykazują nie większą mądrość... Mówienie co byście zrobili 3-4 letniemu dziecku za znęcanie się nad kotem uważacie za mądre???????? D.U.R.N.I.E!!!!!!!!! JESLI TAK TO NIE JESTEŚCIE W NICZYM LEPSI OD TEGO DZIECIAKA. JESTEŚCIE JESZCZE GORSI OD TEGO DZIECIAKA, PONIEWAŻ DZIECIAK ZNĘCA SIĘ NAD ZWIERZĘCIEM, A WY TU MÓWICIE CO BYŚCIE ZROBILI KILKULETNIEMU DZIECKU...

KTOŚ TEMU DZIECIAKOWI MUSIAŁ TO WSZYSTKO POKAZAĆ, NAUCZYĆ. DZIECIAK RÓWNIEŻ ZAMIEŚCIŁ TEN FILMIK W NECIE???

ODPIWIEDNIE ORGANY WYCHOWAWCZE, SZPITALE I KLINIKI PSYCHIATRYCZNE MUSZĄ SIĘ ZAJĄĆ CAŁĄ TĄ RODZINĄ, W SZCZEGÓLNOŚCI DZIECIAKIEM I OSOBAMI KTÓRE GO TEGO NAUCZYLI...

A dzieciak ma dopiero kilka lat więc da sie go uratować.

#29 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:44

ten zwyrodnialec chwali sie na youtubie, ze to jego drugi film z serii...

Sharki175 | 23 paź 2010 | Głosy na tak: 199 Głosy na nie: 4763

To mój 2 filmik. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie. Kto jest większym hardkorem. Kotobójca, czy kot, który to przeżył

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:45

Tak, to jego profil, gdzie bardzo łatwo można znaleźć jego numer GG, pełne imię i nazwisko, a także nazwę miejscowości. Mamy go!

#31 ~zielak~

~zielak~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:52

Cala rodzine (pokolenie) i zgnitego ( bachora ) ROZGNIESC o tylni most w berliecie

#32 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:52

Mozemy zobaczyc jak w tych czasach rodzice wychowuja swoje dzieci .. Trzeba miec cos nie tak poukladane w glowie zeby w ogole tak nad zwierzetami sie znęcać , co to daje ? poczucie władzy ? haha

#33 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:58

Kurierze Poranny, mamy nadzieję, że prześlecie gdzie trzeba te dane teleadresowe???!!!
My tu na forum możemy się tylko powkurzać na zwyrodnialców, bo ten film ywołuje natychmiast agresję,
ale Wy macie szansę cos z tym zrobić!!!!!

#34 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:15

To jest karygodne!!! Proszę o stosowne ukaranie winnych tego incydentu mam na myśli rodziców oraz stosowne przetłumaczenie dzieciom jak nie powinno się postępować ze zwierzętami. Z tego co widziała na filmiku wina leży po stronie chłopaka który go kręcił. W jakim on jest wieku?? Wydaje mi się że powinien wiedzieć co czyni okrutnie... najlepiej gdyby wyslali go do poprawczaka gdzie pokazali by mu gorsze sztuczki na nim, niż te jakie byly na kocie!!!

Zwierzęta są ludzie- czują, myślą!! Czy tak trudno to zrozumieć?!

#35 -=MoDeRaToR=-

-=MoDeRaToR=-

Moderator forum

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 355 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:16

proszę o mniej wulgaryzmów

#36 ~emson~

~emson~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:21

myślę że ten kot nie broni się bo pewnie tatuś pazury kotu powycinał żeby "DZIECKU KRZYWDY NIE ZROBIŁ"
Bydlaki i tyle...

#37 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:29

okropne...mam nadzieje że ktoś się zajmie tym filmem. A rodzice poniosa konsekwencje i osoba filmujaca, chetnie podpisze się pod jakąś pedycja żeby coś z tym zrobić. :angry:

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:42

z nim zrobila bym to samo krok po kroku.

#39 ~dAGOTH~

~dAGOTH~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:46

Zatłuke ojca i jego syna jak dowiem sie kto to... nawet na koniec polski pojade!

#40 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:51

na youtube jest jego adres, ma ktoś czas i transport do Olsztyna? można kolesia nauczyć szacunku do zwierząt i też nie porzucać o ścianę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych