Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szmateksy

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 00:39

Sokółczanie i ludność okoliczna, dalej będziecie ubierać się w szmateksach w stare, zużyte łachy po nie wiadomo kim, brudnym, chorym, śmierdzącym?

#2 ~śmietnik EU.~

~śmietnik EU.~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 10:11

Sokółczanie i ludność okoliczna, dalej będziecie ubierać się w szmateksach w stare, zużyte łachy po nie wiadomo kim, brudnym, chorym, śmierdzącym?

nie tylko Sokółczanie, wydaje się , że jest to zjawisko powszechne - bo w ramach tzw. prywatyzacji zniszczono praktycznie cały nasz polski przemysł włókienniczy i odzieżowy, a był jednym z największych w Europie.

#3 ~ona27~

~ona27~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 00:22

Smutne to.. Ja raz znalazłam w kieszeni kurtki, którą kupiłam na rogu przy warzywniaku brudną igłę do strzykawki, igła na szczęście w osłonce ale od tej pory jak przechodzę obok tego miejsca to mnie mdli.

#4 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 17:01

nie tylko Sokółczanie, wydaje się , że jest to zjawisko powszechne - bo w ramach tzw. prywatyzacji zniszczono praktycznie cały nasz polski przemysł włókienniczy i odzieżowy, a był jednym z największych w Europie.

dokładnie polsa była potega miała rolnictwo ,górnictwo, przemysł hutniczy i włókienniczy to wszystko zniszczono dziś ludzie tu to biali niewolnicy ubierający się w znoszone szmaty z zachodu ,tyrający za grosze często jezdzacy za granice za kawałkiem chleba , młodzi ludzie nie maja tu czego szukać

#5 ~beti~

~beti~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 23:08

babcia nakupiła mojej córeczce ubranek z ciucholandu i mimo że zostały dwa razy porządnie wyprane w loveli to mała nabawiła się liszaja, okropnie to wyglądalo, nie kupuje cicuszkow dla dzieci a najlepiej w ogole bo nigdy nie wiadomo kto to nosił, zwłaszcza teraz kiedy koronawirus się szerzy, lepiej unikać zakażenia

#6 ~igorek77~

~igorek77~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 16:24

Ja to nie rozumiem jak można kupować stare zużyte szmaty, płacić za nie nieraz nie mało. Jak teraz jest tyle sklepów tanich z nową odzieżą, którą w razie czego można reklamować a w szmateksach nie ma reklamacji  :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 16:47

Moja znajoma miała sklep w nowymi drogimi ubraniami, utrzymała się przez 3 miesiące,a do szmateksów kolejki i co zrobisz???

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 15:06

Jak ktoś woli śmierdzieć znoszonymi szmatami po murzynach i bujać się po dermatologach to jego wybór.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 12:20

Moja znajoma miała sklep w nowymi drogimi ubraniami, utrzymała się przez 3 miesiące,a do szmateksów kolejki i co zrobisz???

To po co ona drogo sprzedawała? Nachapać się chciała w 3 miechy bez pracy. Chińskie szmaty sprzedawała i chciała działeczkę, domeczek, samochody wczasy. Pazerność jest zgubna.

#10 ~grzes~

~grzes~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 12:09

Jak ktoś woli śmierdzieć znoszonymi szmatami po murzynach i bujać się po dermatologach to jego wybór.

sa czyste i odkazone. mrkowe po upraniu takie same

#11 ~Bajtek~

~Bajtek~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 03:35

sa czyste i odkazone. mrkowe po upraniu takie same

Nie masz racji, problemy skórne nie biorą się z niczego. Ciuchy z lumpeksów są brudne i śmierdzące, popsikane nieco chemią (jej zapach jest duszący) żeby zabić nieco smród, nikt przecież tego nie pierze a niektórych zanieczyszczeń żadne pranie nie usunie. Ciuchy ze szmateksów to siedlisko różnych, groźnych bakterii.

#12 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 19:00

Mam a raczej miałam sklep z używaną odzieżą ale zamknęłam przez tego wirusa, teraz ludzie boją się kupić cokolwiek używanego bo jest ryzyko związne z bakteriami i wirusami.

#13 ~wacłejw~

~wacłejw~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 01:00

Z tymi szmatami starymi nie wiadomo skąd jest tak, że istnieje  ryzyko śmierci przez trupi jad, jeśli wcześniej ubranie było na trupie. Ohyda.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych