Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 13:02

Twoje dziecko kończy o 16.50 a później pewnie na 18-19 idzie na naukę np języka angielskiego czy jakiegoś innego języka i to dopiero jest dziwne. Bo wieczorem dziecko da rade się uczyć a w szkole nie?

pwoeim ci co jest dziwne - na przyklad to ze pozjadales wszystkie rozumy i wiesz jak inni ludzie wychowuja dzieci

dziwne moze byc takze to ze dzieci musza sie uczyc czegos po szkole, ze szkola sama w sobie nie wystarcza

a odrabianie lekcji i uczenie sie w domu na nastepne zajecia to kiedy jest? nie wieczorem? 

#42 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 13:04

W PRL-u kończyłem lekcje po 19-tej jak mieliśmy na 3 zmianę z powodu remontu szkoły w środku roku szkolnego. Kiedyś wszystko było normalne ! A teraz ludzie zbaranieli od tych .nych praw i obowiązków. Wszyscy się czegoś domagają nie dając nic w zamian. Pasje i angielski to jak ktoś chce to i w domu będzie rozwijał a nie na etacie.

A dla tych czepialskich z pasjami znajdzie się wyjście. Zrezygnować ze szkoły, wdrożyć indywidualny tok nauczania w domu a pasje rozwijać przed lekcjami !

marzy ci sie powrot do PRLu? jakie jeszcze pozytywy chcesz powtorzyc? przewodnia role partii?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 13:07

Głosujcie dalej na tych komunistów z pisu. Głosujcie, dawajcie się kundlić za ochłapy 500+, a potem płaczcie, jak jest źle. Sierpem i młotem tą bolszewicką, pisowską hołotę.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 14:44

W PRL-u kończyłem lekcje po 19-tej jak mieliśmy na 3 zmianę z powodu remontu szkoły w środku roku szkolnego. Kiedyś wszystko było normalne ! A teraz ludzie zbaranieli od tych .nych praw i obowiązków. Wszyscy się czegoś domagają nie dając nic w zamian. Pasje i angielski to jak ktoś chce to i w domu będzie rozwijał a nie na etacie.

A dla tych czepialskich z pasjami znajdzie się wyjście. Zrezygnować ze szkoły, wdrożyć indywidualny tok nauczania w domu a pasje rozwijać przed lekcjami !

Do jakiej budy uczęszczałeś w tym PRL. Bo ja tez  z PRL ale kończyłem lekcje góra o 16 /najczęściej ok 14/ . Potem kopało się piłkę , Ba chodziło sie na religię do sali katechetycznej na plebanii. Tylko w tym PRL budowano 1000 szkoł na 1000 lecie PP. A teraz buduje się nowe osiedla , firmy prywatna , a szkoły PAŃSTWO NIE BUDUJE . 

To do jakiej budy chodziłeś że miałeś nauke do 19

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 14:46

marzy ci sie powrot do PRLu? jakie jeszcze pozytywy chcesz powtorzyc? przewodnia role partii

widać pisdniętego  , Nucz się czytać ze zrozumieniem 

#46 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 15:15

widać pisdniętego ...

dokladnie tak pomyslalem o tobie czytajac to co napisales

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 18:50

Do jakiej budy uczęszczałeś w tym PRL. Bo ja tez  z PRL ale kończyłem lekcje góra o 16 /najczęściej ok 14/ . Potem kopało się piłkę , Ba chodziło sie na religię do sali katechetycznej na plebanii. Tylko w tym PRL budowano 1000 szkoł na 1000 lecie PP. A teraz buduje się nowe osiedla , firmy prywatna , a szkoły PAŃSTWO NIE BUDUJE . 

To do jakiej budy chodziłeś że miałeś nauke do 19

Teraz na tysiąclecie buduje się tysiące kościołów.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 18:52

A w jakim celu dzieci w podstawówce maja po 2 godz. religii, gdyby zabrać jedna godzinę od razu luźniej z salami lekcyjnymi się zrobi.

Ciekawe ile dzieci chodziłoby na religię gdyby ta była (tak jak kiedyś) przy kościołach a nie w szkołach.

W ogóle powinni wywalić religię i powinna być jako zajęcia pozalekcyjne. 

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 18:53

U mnie na ulicy jakoś tego nie widać. Bachorzyska wracają przed 16 i kwiczą pod blokiem do prawie 20 wieczorem! Więc niech rodzice, dziadkowie nie pitolą .ołów jakie to ich pociechy są biedne oh i ah! Bo nie są! Są za to rozwydrzone i do bólu tępe i wkurzające.  :angry:

Popieram.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 20:28

Nic się w tej szkole nie zmienia, od lat :(

#51 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 19:21

Głosujcie dalej na tych komunistów z pisu. Głosujcie, dawajcie się kundlić za ochłapy 500+, a potem płaczcie, jak jest źle. Sierpem i młotem tą bolszewicką, pisowską hołotę.

A czy to PIS rozmnożył dzieci w ciągu jednego roku. Przecież te dzieci już wcześniej chodziły do szkoły. Więc co się stało, że teraz zrobiło się ciasno? Ano  budynki pogimnazjalne stoją puste, a dzieci się cisną w podstawówkach, gdzie było po szęść klas, a teraz jest osiem.  I to nie władze są winne tylko rodzice.

W Łapach już rok temu była wielka afera, bo zaproponowano by starsze oddziały przenieśc do budynku gimnazjum. Rodzice byli bardzo przeciwni. A teraz tylko patrzeć jak będą lamentować, ze dzieci się cisną, a na korytarzu w czasie przerwy przejśc się nie da

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych