Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:53

U mnie na ulicy jakoś tego nie widać. Bachorzyska wracają przed 16 i kwiczą pod blokiem do prawie 20 wieczorem! Więc niech rodzice, dziadkowie nie pitolą .ołów jakie to ich pociechy są biedne oh i ah! Bo nie są! Są za to rozwydrzone i do bólu tępe i wkurzające.  :angry:

Po kwiku następuje ryk i wycie do piątej rano ogrów i ich panienek z koślawym okiem-pokemonów.Zaprawieni moczem pawiana zwanym piwem.

#22 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 09:37

Po kwiku następuje ryk i wycie do piątej rano ogrów i ich panienek z koślawym okiem-pokemonów.Zaprawieni moczem pawiana zwanym piwem.

Białostocka władza wojuje z PIS i ciągle hoduje "problemy" w ramach .zw. "warczenia" określonego   przez Prezesa Kaczyńskiego i Schetynę.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 09:55

A tak w ogóle to wiesz po co ciąga się dzieci na zajęcia pozalekcyjne? Z tego co piszesz to mogę wywnioskować, że nie. To nie ma nic wspólnego z hipokryzją.

W większości przypadków jest to forma dowartościowania się rodziców. Tak, to są fakty. 

Taka prymitywna rodzicielska rywalizacja i licytacja :

" a moja/e to chodzi na :  taniec/wygibaniec, śpiew, akordeon, skrzypce, pianino, tenis, jazdę konną, język obcy, język bardziej obcy niż obcy,  basen itd. itp. "

Tego to i dorosły by nie pociągnął.

Czyli hipokryzja jak nic.

#24 ~Megi~

~Megi~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 10:02

w  ZSTiO dzieci niepełnosprawne kończą lekcje o 18 50

a 20 lat temu w tej szkole (tylko pod inną nazwą) zaczynałam lekcje o 15.15-19.50 ( w szkole dziennej) i jakoś rodzice nie protestowali, chodziłam na dodatkowy angielski, czynnie uprawiałam sport, dużo czytałam. Jak się chce to da się wszystko zorganizować a nie tylko narzekać.

#25 ~Jejku~

~Jejku~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 10:17

Jestem rocznikiem gdzie w szkole nie było 5 klas pierwszych tylko ponad 10 i nic mi się nie stało nie raz konczylam późno ale z czasem dochodziły starsze roczniki i było mniej dzieciaków.Na ostatnich godzinach są lekcje które nie wymagają myślenia wf np albo inne zajęcie mało tego ja codziennie miałam lekcje zadane nie ważne o ktrej godzinie konczylam a teraz dzieci jak kończą o 16,17,18 godz nie mają nic do odrobienia

#26 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 10:23

ojejku ale jak to? przeciez PiS mial zrobic tak dobrze, taka piekna reforma szkolnictwa a darmozjadom sie nie podoba szkola do 18ej?

TO PO CO GLOSOWALI NA PIS??? skundlili sie za 500+?

za komuny w podstawowce mialem lekcje od 14ej do 20ej czyli komuna wraca

#27 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 10:26

Na ostatnich godzinach są lekcje które nie wymagają myślenia wf np...

religia tez?

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:04

Głosowaliście za dojną zmianą to teraz nie narzekajcie. Następnym razem lepiej zastanówcie się przy urnach i nie wierzcie populistom.

#29 MonikaQ

MonikaQ

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:22

masakra, mój syn we wtorki ma lekcje od 7:30-17 ! Z okienkami 2-3h

#30 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:34

masakra, mój syn we wtorki ma lekcje od 7:30-17 ! Z okienkami 2-3h

napisz kiedy ma religie

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:37

religia tez?

Religia jest na początku

#32 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:48

Religia jest na początku

jako przedmiot nie wymagajacy myslenia dlaczego nie jest na koncu?

#33 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:11

Moje dziecko w czwartki ma lekcje od 11.40 do 16.50 zaczynając od zaj. komputerowych x2, godzina wychowawcza, plastyka, w-f i na deser j. polski. Pytam jak to jest możliwe!!!!.  Niech ktoś mi powie że to jest grafik ułożony pod normalne funkcjonowanie dzieci. Wiem że jest dużo dzieci, wiem że jest mało sal lekcyjnych, ale myślcie trochę szanowna dyrekcjo sp45.

#34 ~5545~

~5545~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:16

Marzy mi się totalny brak chętnych do pracy jako nauczyciele. Bedzie kwik ogólnopolski wtedy. Pojawiłaby się szansa na docenienie pozostałych w zawodzie. A tak tylko wszechobecny hejt tłuszczy na pięknym zawodzie nauczyciela. Wszystko źle...a to za dużo, a to za mało, sami specjaliści od nauczania i wychowania dookoła. Dramat.

#35 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:17

Co za bezczelność dyrektora Blecharczyka... człowiek masakra

Ta wypowiedź jasno wskazuje, ze nie jest to odpowiedni człowiek na tym stanowisku- już od kilku lat pokazuje, ze dobro dzieci jest mu obojętne.

#36 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:44

Dzieci o godzinie 18 są zmęczone i już się niczego nie nauczą ale jak już idą na godzinę 18 czy 19 lub nawet 20 na zajęcia dodatkowe to już nie są zmęczone? i wtedy się dadzą rade nauczyć? O godzinie 20 są w stanie na naukę np języka dodatkowego ale w szkole matematyki czy języka polskiego już nie są w stanie się nauczyć? Wiadomo, że każdy chciałby iść na 8 do szkoły i kończyć o 14 ale nie zawsze tak się da. 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:45

A w jakim celu dzieci w podstawówce maja po 2 godz. religii, gdyby zabrać jedna godzinę od razu luźniej z salami lekcyjnymi się zrobi.

Ciekawe ile dzieci chodziłoby na religię gdyby ta była (tak jak kiedyś) przy kościołach a nie w szkołach.

#38 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:52

Moje dziecko w czwartki ma lekcje od 11.40 do 16.50 zaczynając od zaj. komputerowych x2, godzina wychowawcza, plastyka, w-f i na deser j. polski. Pytam jak to jest możliwe!!!!.  Niech ktoś mi powie że to jest grafik ułożony pod normalne funkcjonowanie dzieci. Wiem że jest dużo dzieci, wiem że jest mało sal lekcyjnych, ale myślcie trochę szanowna dyrekcjo sp45.

A czy drogi rodzicu bierzesz pod uwagę że nauczyciele od języka polskiego wcześniej też uczą innych uczniów?  Twoje dziecko kończy o 16.50 a później pewnie na 18-19 idzie na naukę np języka angielskiego czy jakiegoś innego języka i to dopiero jest dziwne. Bo wieczorem dziecko da rade się uczyć a w szkole nie?

#39 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:54

W PRL-u kończyłem lekcje po 19-tej jak mieliśmy na 3 zmianę z powodu remontu szkoły w środku roku szkolnego. Kiedyś wszystko było normalne ! A teraz ludzie zbaranieli od tych .nych praw i obowiązków. Wszyscy się czegoś domagają nie dając nic w zamian. Pasje i angielski to jak ktoś chce to i w domu będzie rozwijał a nie na etacie.

A dla tych czepialskich z pasjami znajdzie się wyjście. Zrezygnować ze szkoły, wdrożyć indywidualny tok nauczania w domu a pasje rozwijać przed lekcjami !

Dokladnie!

#40 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:59

A czy drogi rodzicu bierzesz pod uwagę że nauczyciele od języka polskiego wcześniej też uczą innych uczniów?  

a teraz pomysl dlaczego tak jest i jak to mozna by naprawic

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych