Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szkoła policealna

szkoła kosmetyki wizaż stylizacja wykształcenie praca

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~cesia~

~cesia~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 23:07

Po co ci to jak w POlsce i tak nie ma pracy

akurat dla kosmetyczek praca jest.. to dla nierobów nie ma

#22 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 09:41

ja chodze na profil technik uslug kosmetycznych do Novy w Krakowie i jest na prawde fajnie, polecam

#23 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 09:49

też slyszalam o novej duzo dobrego i chyba sie tam wybiore

#24 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 21:09

a na florystykę w Białymstoku gdzie warto iść?

polecam Cosinus, za darmo i fajni nauczyciele, serio

#25 ~Bartosz~

~Bartosz~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 09:56

Szczerze z serca nie polecam żaka w Białymstoku, obiecują, że ukończysz kierunek, że fajnie i bezpłatnie, a po 3cim semestrze zostajesz na lodzie i jeszcze hamsko mówią, że to twoja wina! Poszedłem co cosinusa, bo mają największą szkołę, ale nie wiem jeszcze czy tam fajnie - okaże się...

#26 ~Bartosz~

~Bartosz~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 16:35

Jednak w Cosinusie dużo lepiej :)

#27 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 12:38

Do cosinua? powodzenia, zedrą z ciebie kasę !!  to jakieś ściemniarstwo konkurencji że nie możesz skonczyc, bo tworzą małe grupy na wyższych semestrach już od kilku osób, wiec każdy kto zaczął to skonczy :D   serio, chcecie dobrą szkołą co gwarantuje na piśmie że NIC nie zapłącicie naprawdę- a nie tylko w zapisie na ulotce, to chodźcie do ŻAKA, uczę się wiec mówie z autopsji! A nie jedną szkołę w białym już zaliczyłam, bo jestem wymagajaca ^^

#28 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 14:18

Do cosinua? powodzenia, zedrą z ciebie kasę !!  to jakieś ściemniarstwo konkurencji że nie możesz skonczyc, bo tworzą małe grupy na wyższych semestrach już od kilku osób, wiec każdy kto zaczął to skonczy :D   serio, chcecie dobrą szkołą co gwarantuje na piśmie że NIC nie zapłącicie naprawdę- a nie tylko w zapisie na ulotce, to chodźcie do ŻAKA, uczę się wiec mówie z autopsji! A nie jedną szkołę w białym już zaliczyłam, bo jestem wymagajaca ^^

no właśnie byłem w żaku, ale cała moja grupa z inf musiała odejść bo było nas 12 os. 

teraz w Cos. też nic nie płace i osób jest 32. więc nie zamkną. 

Ogólnie jest dużo lepiej, bo możemy porobić trochę na komputerach a nie pisać na kartkach w zeszycie i oglądać prezentacje w ppt...

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 20:04

Witam,
Mam pytanie do dziewczyn, które ukończyły w Białymstoku szkołę policealną na kierunku technik usług kosmetycznych lub wizaż i stylizacja. Jaką polecacie szkołę? Zależy mi na bezpłatnym kierunku ewentualnie nie dużych kosztach. Dodam, że nie chciałabym iść dla samego papierka tylko na prawdę wiele się nauczyć.
Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
:)

polecam szkołę cosinus w Białymstoku, ul. św. rocha3a (kierunek kosmetyczka lub asystent osoby niepełnosprawnej, a także florysta,itp.).Wszystkie kierunki są tam bezpłatne (ewentualnie w innym mieście) [tylko ostrzegam, że trzeba zrobić praktyki np. w domu opieki społecznej na kierunku asystent i podobnych do tego kierunkach(np:. od 160 godzin do 320 godzin na dwa semestry). warto tam uczyć się, dlatego że jest to dobra szkoła), niektóre zajęcia są prowadzone przez internet e-learningowo na platformie szkoły(szkoła daje hasło do tej platformy, jak będą takie zajęcia to będzie to napisane na planie lekcji i w tym czasie nie będzie zajęć w szkole, a zajęcia w internecie trzeba zaliczyć do końca danego miesiąca, dobre rozwiązanie testu na platformie szkoły zalicz te zajęcia e-learningowe jakby uczestniczyło się w nich osobiście..

#30 kali0960

kali0960

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 październik 2014 - 19:26

Przestrzegam przed TEB EDUKACJA tą pseudo szkołą. Zapisałem się na elektro-radiologa w Krakowie. Opłaty całkowicie nie adekwatne co do poziomu szkoły - zero organizacji, nauczycieli nie ma albo spóźniają się na zajęcia( w ogóle większość wykładowców z łapanki co chyba sami nie wiedzą o czym mówią) a do tego lichwiarska umowa  w której zawarte są cholendarne opłaty za przerwanie kształcenia w tym ku....wi dołku. Takie pseudo szkoły to powinni w kosmos wystrzelić już dawno. 

Użytkownik kali0960 edytował ten post 18 październik 2014 - 19:27

#31 ~pamelka2~

~pamelka2~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 16:41

I to jest moim zdaniem plus takiej szkoły. Spokojnie sie uczysz, pracujesz i po prostu jest tak ze za nic nie płacisz, wiec kaska nie ucieka. A z tego co tak mozna poczytać to jednak Cosinus jest najpopularniejsza szkoła policealną.

#32 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 14:21

Moim zdaniem teraz jednak ludzie coraz czesciej własnie decydują sie na wybór takich szkół, bo tez nie kazdy tak na starcie ma pieniądze na to zeby zaczać studia. Tu tez warto o tym pomyslec.

#33 ~agass55~

~agass55~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 15:03

Jak na razie bardzo dobrze mi się uczy w szkole medycznej w Olsztynie – szkolymedyczne.eu. Wysoka jakość kształcenia, kompetentni wykładowcy, wsparcie ze strony uczelni także w przypadku szukania pracy dla absolwentów. Mój znajomy znalazł dzięki ich pomocy prace za granicą za dobre pieniądze.

#34 ~kampociak~

~kampociak~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 06:24

W kierunkach kosmetycznych warto się kształcić z tego powodu, że większość zagadnień można opanować samodzielnie na podstawie szkoleń. Wcale nie potrzebujecie do tego wyższej uczelni czy studium - tylko waszego zaangażowania.

#35 ~eeerrr~

~eeerrr~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 14:03

Powiem tak - Cosinus spełni twoje wszystkie wymagania. Czyli nie ma opłat - bez ukrytych kosztów, do tego z tego co widzę po znajomych to większość pozdawała egzaminy, kto się uczył, chociażby trochę, to nie miał z tym problemu. Dla mnie najlepsza szkoła dla dorosłych.

#36 ~rob-94~

~rob-94~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 10:40

Ale oni chyba sie zamykają tak słyszałamam, mieli w kilku szkolach zajecia a juz nie maja :(

#37 ~dartvader~

~dartvader~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 15:19

Serio coś tam się dzieje, uczyłem się, nie jestem zachwycony ... nigdy więcej, nie polecam, a te wpisy dobre to napewno pracownikow szkoly bo niewieże że ktoś by to serio napisał.

#38 ~hosna~

~hosna~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 06:31

To że nie ma opłat oznacza, że chodzi o produkcję osób z papierkami bez konkretnych umiejętności. Mylę się? Jeśli w szkole uczą specjaliści z danego zagadanienia to oni oczekują konkretnej kasy, a wy potrzebujecie specjalistow!

#39 ~mekintosz~

~mekintosz~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 07:32

Beauty lux, szkolenia zawodowe, tam to zrobisz, ale to wymaga porządnego zaangażowania, długiego i wymagającego szkolenia. W taki sposób zrealizowałam swoje cele. Trwało to dosyć długo, ale osiągnęłam dokładnie to, co chciałam.

#40 ~bestkal~

~bestkal~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 07:25

Wszystkiego nauczyłam się przez Beauty lux i szkolenia zawodowe, tak właśnie zrealizowałam cele. Pracy mnóstwo, ale docelowo faktycznie udało się to, czego oczekiwałam - radzę sobie. Oczywiście taka nauka nie jest łatwa, ale mimo wszystko to najprostsza droga do sukcesu.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła, kosmetyki, wizaż, stylizacja, wykształcenie, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych