Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szkoła policealna

szkoła kosmetyki wizaż stylizacja wykształcenie praca

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 23:01

Witam,
Mam pytanie do dziewczyn, które ukończyły w Białymstoku szkołę policealną na kierunku technik usług kosmetycznych lub wizaż i stylizacja. Jaką polecacie szkołę? Zależy mi na bezpłatnym kierunku ewentualnie nie dużych kosztach. Dodam, że nie chciałabym iść dla samego papierka tylko na prawdę wiele się nauczyć.
Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
:)

#2 ~Davidek~

~Davidek~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 23:12

Magda chętnie Cię poznam
;*

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 23:17

Czekałam na trochę inne odpowiedzi ;)

#4 ~anty leminng~

~anty leminng~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 06:01

Witam,
Mam pytanie do dziewczyn, które ukończyły w Białymstoku szkołę policealną na kierunku technik usług kosmetycznych lub wizaż i stylizacja. Jaką polecacie szkołę? Zależy mi na bezpłatnym kierunku ewentualnie nie dużych kosztach. Dodam, że nie chciałabym iść dla samego papierka tylko na prawdę wiele się nauczyć.

Po co ci to jak w POlsce i tak nie ma pracy

#5 ~razjoba~

~razjoba~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 06:03

Magda chętnie Cię poznam
;*

Davidek zgol pejsy wyprostuj nos a zobaczymy

#6 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 14:39

Studium Beauty Expert na Warszawskiej! Najlepsza szkoła, warunki, kadra. Tam się przynajmniej czegoś nauczysz, to nie sieciówka dla której jesteś tylko liczbą.

#7 ~zuzka~

~zuzka~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 10:47

asystetnka stomatologiczna albo technik elektroradiolog według mnie są przyszłościowe. oprócz tego technik usług kosmetycznych, technik farmaceutyczny też są fajne - zależy co cię interesuje i w czym jesteś dobra :)

#8 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 17:19

NIe wiem jak w Białymstoku, ale słyszałam, że w Olsztynie jest jakaś wyższa szkoła kosmetyczna (nie pamiętam nazwy) i niczego tam nie uczą z praktyki, dlatego dziewczyny zapisują się na policealną kosmetykę w Cosinusie, żeby douczyć się praktycznych rzeczy. Sprawdź czy mają też szkołę w Białymstoku.

#9 ~andzia~

~andzia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 10:33

Uczyłam się w Żaku i byłam bardzo zadowolona. Dobre jest to że zapewniają materiały do nauki i nie trzeba kupywać ich samemu. Szkoła jest płatna, ale 99zł to nie dużo jeśli są kosmetyki. Wiele dziewczyn zaliczyło egzamin zawodowy a to wcale nie było takie proste. Bardzo dobrze nas przygotowali i wogóle to fajna szkoła.

#10 ~kokosza~

~kokosza~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 14:48

W stolicy to taka najpopularniejszą z tego co wiem jest Cosinus własnie i tutaj nawet jak pytam znajomych, którzy mowia ze moze na maturze im sie nie powiedzie własnie wybiorą sie tam.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 09:41

Najlepsze jest to, że nauka jest zupełnie bezpłatna! Inni chwalą się swoją bezpłatnością a na dzień dobry trzeba zapłacić za kosmetyki, specyfiki itd. W ŻAKu serio wszystko jest za darmo i można się nauczyć wszystkiego w miłej atmosferze i profesjonalnie. POLECAM !!

Nie ma szkół bezpłatnych tak jak nie ma nic za darmo  

#12 ~syla~

~syla~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 07:28

Nie ma szkół bezpłatnych tak jak nie ma nic za darmo

serio???  Nie ma opłaty wstępnej, opłaty za naukę ani opłaty za rezygnację. To gdzie tu widzisz koszty? Uczę się to wiem z doświadczenia :D

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 07:47

Uczyłam się w Żaku i byłam bardzo zadowolona. Dobre jest to że zapewniają materiały do nauki i nie trzeba kupywać ich samemu. Szkoła jest płatna, ale 99zł to nie dużo jeśli są kosmetyki. Wiele dziewczyn zaliczyło egzamin zawodowy a to wcale nie było takie proste. Bardzo dobrze nas przygotowali i wogóle to fajna szkoła.

Na stronce jest info, że technik usług kosmetycznych jest bezpłatny. To jak to jest?

#14 ~walerka~

~walerka~
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 17:21

Oni maja rzeczywiście świetna ofertę. Jesli chodzi własnie o tą szkołe to taki wielki plus że absolwenci liceum mogą kontynuować dalszą naukę w szkołach wyższych lub szkołach policealnych uzyskując dodatkowe kwalifikacje zawodowe. 

#15 ~kamkowa~

~kamkowa~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 16:42

W stolicy to taka najpopularniejszą z tego co wiem jest Cosinus własnie i tutaj nawet jak pytam znajomych, którzy mowia ze moze na maturze im sie nie powiedzie własnie wybiorą sie tam.

Całkowicie sie z Tobą zgadzam. To rzeczywiscie bardzo dobra szkola i naprawde jesli chodzi o naukę w niej to całkowicie popieram bo na pewno też łatwiej bedzie Tobie znalezc prace.

#16 ZimnyNuwave

ZimnyNuwave

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:35

ja chodzę do ProEdukacji w Katowicach, na technik usług kosmetycznych i udaje mi się łączyć ze studiami dziennymi bo tam mam w systemie zaocznym i z wykładowcy są wyrozumiali i można się z nimi dogadać

#17 ~papuas~

~papuas~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:37

ja chodzę do ProEdukacji w Katowicach, na technik usług kosmetycznych i udaje mi się łączyć ze studiami dziennymi bo tam mam w systemie zaocznym i z wykładowcy są wyrozumiali i można się z nimi dogadać

...a potem na zmywak do Anglii :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 17:13

Witam,

Polecam medycynę , ewentualnie budownictwo. Dobre kierunki to też automatyka i mechanika. No i to wszystko za darmochę.

#19 ~tow. Bezrobotny~

~tow. Bezrobotny~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 17:32

...a potem na zmywak do Anglii :)

albo zasilić szeregi petentów MOPSu zostając w Tuskolandzie

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 19:17

Najlepsze jest to, że nauka jest zupełnie bezpłatna! Inni chwalą się swoją bezpłatnością a na dzień dobry trzeba zapłacić za kosmetyki, specyfiki itd. W ŻAKu serio wszystko jest za darmo i można się nauczyć wszystkiego w miłej atmosferze i profesjonalnie. POLECAM !!

a na florystykę w Białymstoku gdzie warto iść?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła, kosmetyki, wizaż, stylizacja, wykształcenie, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych