Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła nauki jazdy :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
131 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kotu~

~kotu~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 21:06

OSK MUSANG TO JEDEN WIELKI PRZEKRĘT:

- wszyscy kursanci muszą dokupować dodatkowe godziny (jak dobrze Ci pójdzie to zatrzymasz się na 20 dodatkowych a jak masz gruby portfel to dochodzi do 50 chociaż nie ma takiej potrzeby według innych instruktorów)

- w sytuacji kiedy kursant chce zabrać dokumenty (ponieważ ma już dość bezsensownego wydawania pieniędzy) zaczynają się problemy, a czekanie około tygodnia jest normalne ponieważ nie chcą ich wydać

- karty trzymają u siebie, a powinny być w posiadaniu kursantów ponieważ są ich własnością

- przy odbiorze dokumentów wpisują w karcie fałszywą ilość godzin ponieważ za wiele godzin nie wystawiają rachunków i biorą te pieniądze “na lewo” nie odprowadzając podatków (każdemu kto chce zabrać dokumenty radzę dokładnie przed podpisaniem odbioru przeliczyć ilość godzin)

- w ciągu podstawowego kursu (30 h) nie przerabiają z kursantem całości materiału, a jeżeli kursant ewidentnie ma z czymś problem to odkładają to na później i w ten sposób naciągają na dodatkowe godziny mówiąc, że będzie jeszcze na to czas

Przestroga dla zaczynających kurs w Mustangu: na początku wszystko zapowiada się pięknie (miła atmosfera, uśmiechnięci instruktorzy oraz teksty typu : zrobimy z Was dobrych kierowców niezależnie ile miałoby to trwać - i dopiero pod koniec kursu zaczynają się problemy wyżej opisane.

Nie jesteśmy konkurencją tylko uczniami zrobionymi w durnia!!!

Do właścicieli OSK Mustang: kierujecie się tylko swoją zdawalnością, a w tyle godzin ile jeździ się u Was to nawet małpa się nauczy jeździć. Pomyślcie trochę bo kiedyś byliście fajną szkołą, a takie działania są na krótką metę.

#42 ~primka~

~primka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 10:50

to w ktorym osk najlepiej zrobic prawko?

#43 ~Wojciech Mroczkowski~

~Wojciech Mroczkowski~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 13:29

OSK MUSANG TO JEDEN WIELKI PRZEKRĘT:

- wszyscy kursanci muszą dokupować dodatkowe godziny (jak dobrze Ci pójdzie to zatrzymasz się na 20 dodatkowych a jak masz gruby portfel to dochodzi do 50 chociaż nie ma takiej potrzeby według innych instruktorów)

- w sytuacji kiedy kursant chce zabrać dokumenty (ponieważ ma już dość bezsensownego wydawania pieniędzy) zaczynają się problemy, a czekanie około tygodnia jest normalne ponieważ nie chcą ich wydać

- karty trzymają u siebie, a powinny być w posiadaniu kursantów ponieważ są ich własnością

- przy odbiorze dokumentów wpisują w karcie fałszywą ilość godzin ponieważ za wiele godzin nie wystawiają rachunków i biorą te pieniądze “na lewo” nie odprowadzając podatków (każdemu kto chce zabrać dokumenty radzę dokładnie przed podpisaniem odbioru przeliczyć ilość godzin)

- w ciągu podstawowego kursu (30 h) nie przerabiają z kursantem całości materiału, a jeżeli kursant ewidentnie ma z czymś problem to odkładają to na później i w ten sposób naciągają na dodatkowe godziny mówiąc, że będzie jeszcze na to czas

Przestroga dla zaczynających kurs w Mustangu: na początku wszystko zapowiada się pięknie (miła atmosfera, uśmiechnięci instruktorzy oraz teksty typu : zrobimy z Was dobrych kierowców niezależnie ile miałoby to trwać - i dopiero pod koniec kursu zaczynają się problemy wyżej opisane.

Nie jesteśmy konkurencją tylko uczniami zrobionymi w durnia!!!

Do właścicieli OSK Mustang: kierujecie się tylko swoją zdawalnością, a w tyle godzin ile jeździ się u Was to nawet małpa się nauczy jeździć. Pomyślcie trochę bo kiedyś byliście fajną szkołą, a takie działania są na krótką metę.

Witam! Mam nadzieję, ze wiesz, rozumiesz co piszesz i jesteś osobą odpowiedzialną. Pozdrawiam Wojciech Mroczkowski

#44 ~Mefisto~

~Mefisto~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 15:01

Ja polecam instruktorów z Pegaza, który mieści się w tym samym budynku co Rossman na Sienkiewicza tylko trochę wyżej. Sam tam zdawałem i naprawdę instruktorzy tam są ok i mają dużą wiedzę i doświadczenie. Przy egzaminie w WORDzie miałem problemy jedynie przez złośliwych egzaminatorów, którzy chcieli tylko wyciągnąć kasę i przez stres.

#45 ~Kinderka~

~Kinderka~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 17:06

Heheheh a czemu nikt nie poleca babskiej L

#46 ~capri~

~capri~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 20:49

no własnie.tez sie zastanawiałam.
zadnych propozycji od pań.
czyzby sami panowie mieli prawko?

#47 ~kumpel~

~kumpel~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 11:26

Ja polecam instruktorów z Pegaza, który mieści się w tym samym budynku co Rossman na Sienkiewicza tylko trochę wyżej. Sam tam zdawałem i naprawdę instruktorzy tam są ok i mają dużą wiedzę i doświadczenie. Przy egzaminie w WORDzie miałem problemy jedynie przez złośliwych egzaminatorów, którzy chcieli tylko wyciągnąć kasę i przez stres.

A kumpel mi mowil ze podobno Pegaz juz nie istnieje

#48 ~guga~

~guga~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 18:11

Rock & Roll BEST! xD

#49 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:22

A w którą szkołe polecalibyście do nauki jazdy motorem?

#50 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 17:00

jesli chodzi o motor to polecam Pana Leszka Rzońca. Osrodek na Konstytucji 3 maja. Najlepszy nauczyciel jazdy na motocyklu w miescie ;)

#51 ~-~

~-~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 14:00

odradzam nauke w osk CENTRUM... moim zdaniem zrealizowalismy za malo materialu, tak naprawde NAWET PIERWSZEJ POMOCY NIE MIELISMY... czuje niedosyt po ich kursie... moze to wina wykladowcy, nie wiem...

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 11:10

Witam, ktoś może robił kurs w Ośrodku "Jaroszówka" który miesci się na ul Rocha albo w Expert Auto z ulicy Upalnej?? Dziękuje

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:34

Ktoś pisał, że jak się jeździ więcej godzin, to szkoły naciągają na kasę. A może właśnie tak trzeba, skoro na prostej nie umie się panować nad samochodem? Ktoś wymyśla nowe testy 3500 pytań, może trzeba więcej godzin jazdy?
http://motoryzacja.i...e-osoby,1730719

#54 ~mmmm~

~mmmm~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2011 - 14:17

Witam
Ja robiłam prawko w małej szkółce MIki prowadzonej przez Pana Mikołaja z synem Zbychem osobiście jeździłam ze Zbyszkiem i naprawdę super facet. Dobrze uczy nie tylko samej jazdy ale także podzielności uwagi oraz myślenia. Po pilkunastu godzinach jazdy mówi np pojedzmy tam i tam ale ty kierujesz i jedz tak żeby tam dojechać a nie mówi że tu w prawo tam w lewo. Dla mnie to było super i po odebraniu prawka w ten sam dzień wsiadłam do samochodu i w drogę i tak juz 4 lata jeżdzę. Pozdrawiam Zbycha Szerokiej Drogi

#55 ~driver~

~driver~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 11:31

A ja za to polecam ośrodek centrum. Robiłem tam kurs jak uczyłem się w elektryku, prowadzą tam zajęcia. Osobiście miałem wykłady i jazdę z Czarnym panem z wąsem. Imienia nie pamiętam bo już 5 lat minęło ale widzę go często na mieście w elce. Koleś wyluzowany, nie krzyczy, pożartować można i wytłumaczy jak dla człowieka. Pokazał na mieście wszystkie miejsca na których egzaminatorzy oblewają i dzięki temu zdałem za pierwszym podejściem.

#56 ~darenia222~

~darenia222~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2011 - 10:39

Niestety ja również oceniam szkołę jazdy MUSTANG negatywnie i odradzam.Jedyny plus jaki widzę to taki, że gdy zaproponowano mi dodatkowe godziny i stanowczo odmówiłam, dostałam swoje papiery bez problemu po jednym telefonie. Kolega zapomniał jeszcze wspomnieć o braku terminów jakimi dysponują instruktorzy. Max 2h w tyg, przez co kurs się niezwykle rozciąga w czasie... Nie zamierzam tu prać brudów i wylewać moich żali, bo chyba nie o to w tym wszystkim chodzi na forum.. Jednak piszę teraz szczerze.. MUSTANG to nie jest dobra szkoła na zrobienie prawka. Stracicie tylko nerwy i pieniądze. Nie uważam się za kursanta 'zrobionego w durna' tylko dlatego, że szybko interweniowałam i zabrałam papiery po 30h. Zdałam za 2 razem, jednak większość dzięki mojej pracy, bo materiału do końca też nie miałam przerobionego na kursie.... ba! Nie zrobili mi nawet egzaminu wewnętrznego w ośrodku ;( Gdzieś słyszałam (nie wie czy to prawda), że można podać nawet sprawę do sądu, ponieważ szkoła nie wywiązała się z warunków umowy, bo przecież egzamin wew. jest w cenie kursu! Tylko po co sobie szarpać nerwy? Ehh.. było, minęło jednak smutek i niesmak pozostał, szczególnie gdy widzę ich "L" na mieście.

#57 miskoziolek

miskoziolek

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 2495 postów

Napisano 27 grudzień 2011 - 12:10

Auto Plus na Sienkiewicza spoko szkoła jest :)
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wegetarianizm

http://www.tvn24.pl/0,1727654,0,3,smieci-w-dolach-wypierniczyli--bo-sie-przesiac-nie-chcialo,wiadomosc.html

http://www.wiocha.pl/334301,To_jest_mega_smieszne

#58 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 19:02

a jak wygląda sprawa z jazdami na nowych Toyotach? Na ulicach można spotka jeszcze Micry, nie wiem gdzie się udac zeby nie stracic pieniedzy i pojezdzic yariska bo niestety na niej bede zdawal...

#59 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 19:03

a jak wygląda sprawa z jazdami na nowych Toyotach? Na ulicach można spotka jeszcze Micry, nie wiem gdzie się udac zeby nie stracic pieniedzy i pojezdzic yariska bo niestety na niej bede zdawal...

#60 ~u9u9u0~

~u9u9u0~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2011 - 12:18

Witam Szanowny "kursancie".
Jak nie jesteś kursantem, to przedstaw się napewno odpiszę. Ukrywasz się, niepotrzebnie, skoro, to co piszesz w róznych opiniach o mnie jest prawdą.
Cieszę się, że moja osoba ma takie zainteresownie, szkoda, że tylko Twoje.
Miej odwagę i w końcu napisz swoją godność. Tyle napisałeś o mnie komentarzy i nie chcesz przedstwić się - dlaczego?
Pozdrawiam Wojciech Mroczkowski

ps. Chciałeś u nas pracować jako instruktor?

jestem osobą,któa dopiero chce się zapisać na prawko..niestety nie zrobię tego w Mustangu, powod ciągłe tlumaczenie się niejakiego Wojciecha M. Uważam, że każdy ma prawoc do wlasnej, subiektywnej oceny a ten człowiek na kazdego naskakuje..przedstaw się, przedstaw się..niby po coon tylko pisze co mu nie pasowało MA PRAWO nie prawdaż?? a swoją drogą mam już dość czytania o tej szkole choć początkowo chicałam ją wybrać proszę o opinie innych osób z innyc hmiejsc, gdyż kiedyś nie zamierzam też być tak krytykowana lub aby były mi wciskane dodatkowe godziny..po to jest te 30 godzin żeby DOBRZE nauczyć, jeśli instruktor tego nie potrafi to znaczy ze nie nadaje się do uczenia...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych