Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeregówki Białystok Bagnówka

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 08:42

Witam trafiłem ostatnio na Facebooku na ofertę szeregówek firmy Kalter Sp. z o.o. w Białymstoku na Bagnówce koło Eko osiedla. Podaję linkę: http://www.facebook....6317916?sk=wall
Nie wiedziałem że ta firma jest z Białego. Z tego co się dowiedziałem ostro działają w Warszaiw jako Generalni wykonawcy. A w białym planują u.miać swoje własne inwestycje developerskie.
Czy ktoś zna to osiedle gdzie oni budują macie jakieś opinie bo byłem w okolicy i dojazd jest ok, domki wyglądają całkiem fajnie, i tak się zastanawiam nad zakupem właśnie. Będę wdzięczny za opinie.

#2 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 19:26

parę inwestycji już zrobili w białym, budynek na Skorupskiej, Mackiewicza i szeregówki na Herberta

#3 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 07:24

Obadałem temat, szeregówki bardzo fajne, prace idą pełną parą. jak się dopytałem będą jeszcze budować gdzieś w Ignatkach duże osiedle szeregówek. Jak poszperałem po necie to jest to bardzo rozpoznawana firma w Warszawie tam dużo budują jako generalny wykonawca dla dużych developerów to przynajmniej wiedzą co robią. Poważnie się zastanawiam nad zakupem.

#4 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 11:40

Nowe zdjęcia z przebiegu prac na osiedlu szeregówek w Bagnówce. http://www.facebook....06317916&type=1

#5 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 13:51

Ten wątek wygląda na zwykłą reklamę tej firmy.

#6 ~konkurencyjna firma~

~konkurencyjna firma~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 14:26

Ten wątek wygląda na zwykłą reklamę tej firmy.

Nie inaczej. Tzw. trollowy marketing. Ale jak można inaczej cos sprzedać? Zainteresowanie mizerne, na teksty typu "zarezerwowane" już mało kto się nabiera a banki naciskają.

#7 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 18:11

Moje zdanie na temat tego osiedla i tych szeregówek: dotychczas to było bardzo ładne i spokojne miejsce. Sama je rok temu wybrałam do zamieszkania. Obecnie robi się tu "kołchoz". Liczba domów, domków i bloczków przekracza ludzkie pojęcie. Końca budowy nie widać z żadnej strony, wręcz przeciwnie. Ulica dojazdowa jedna a samochodów dużo, coraz większy gwar i hałas, widok na ogrodzenia, okna sąsiada i wszędzie poustawiane samochody.

#8 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 19:24

http://allegro.pl/do...1733812348.html

#9 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 09:37

Fakt byłem tam oglądać te szeregówki i sąsiednie inwestycje. Buduje się tam sporo no ale będzie to jednak osiedle domków a nie blokowisko. Nie wiem jeszcze czy się zdecyduję ale jest to znacznie atrakcyjniejsze miejsce niż szpitale mieszkalne jakie budują teraz w Białym.

#10 ~PR~

~PR~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 10:49

Witam trafiłem ostatnio na Facebooku na ofertę szeregówek firmy Kalter Sp. z o.o. w Białymstoku na Bagnówce koło Eko osiedla. Podaję linkę: http://www.facebook....6317916?sk=wall
Nie wiedziałem że ta firma jest z Białego. Z tego co się dowiedziałem ostro działają w Warszaiw jako Generalni wykonawcy. A w białym planują u.miać swoje własne inwestycje developerskie.
Czy ktoś zna to osiedle gdzie oni budują macie jakieś opinie bo byłem w okolicy i dojazd jest ok, domki wyglądają całkiem fajnie, i tak się zastanawiam nad zakupem właśnie. Będę wdzięczny za opinie.

Brak miejsc do parkowania. Znajomi musza przyjezdzac tax. Stolarka okienna porażka - mieszkania nie da się ogrzać w 100% przez przeciągi od nieszczelnych okien. Plus niskie koszty ekspolatacji poza ogrzewaniem. Reklamacji nie uznaje sie - tj. wszystkiemu winni poddostawcy a ekosystem "tylko" zlecil robote i miala byc dobrze zrobiona. Polecam dla majaych cierpliwosc i wyrozumialych.

#11 ~ianusz~

~ianusz~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 12:05

Przez dwa lata oglądałem oferty szeregówek i blizniaków w B-stoku.Z wygodnictwa interesował mnie stan dewoleperski.M.in. te na Bagnówce.
Trochę posłuchałem ludzi z ekip wykańczających, pooglądałem.........i kupiłem działkę.Od roku mieszkam w domku jednorodzinnym, nieduża działka-600 m2.Zamknąłem całkowicie inwestycję- koszty do stanu dewoperskiego takie same jak oferty firm.Mam co nieco więcej zieleni, dołożyłem do tego rekuperację i kominek z płaszczem wodnym.
Budowa do stanu deweporskiego bez najmniejszych problemów/korzystałem ze sprawdzonych przez znajomych wykonawców./
Jestem zadowolony,wykończenie jakoś przeżyłem- dzięki uporowi żony nie popełniłem błędu zakupu prawie gotowego domu.
Ważne.W każdym etapie budowy miałem kontrolę i wybór materiałów użytych do budowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych