Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Szeptucha z Orli

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 panda

panda

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:12

Czy ktoś może mi podać adres lub numer telefonu do pani z Orli? Ie wiem jak się tam dostać a bardzo mi zależy.

#2 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:32

Człowieku odpuść to sobie. 

Jeśli wiara się tli i jeszcze nie umarła to lepiej na kolana i różaniec do ręki. 

To działa!

#3 panda

panda

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:12

To go bierz i módl się o dar czytania ze zrozumieniem

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 20:42

Czy ktoś może mi podać adres lub numer telefonu do pani z Orli? Ie wiem jak się tam dostać a bardzo mi zależy.

nie  wiem skąd jesteś ale wystarczy przyjechać do Bielska Podlaskiego a z niego do wsi Orla a tam już na pewno kogos zapytasz to bez problemu trafisz ale podobno ta kobieta już nie przyjmuje poza tym skorzystałbym raczej z rady przedmówcy

#5 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 07:38

Przyjmuje, łatwo trafić. Wystarczy zapytać. Od 8 przyjmuje

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 09:50

Przyjmuje, łatwo trafić. Wystarczy zapytać. Od 8 przyjmuje

co dziennie czy w soboty można jechac

#7 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 10:32

Czy Pani z Orli jeszcze przyjmuje?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 10:36

Czy Pani z Orli jeszcze przyjmuje?

Nie, od dwóch lat nie żyje.

#9 ~Wstdz sie~

~Wstdz sie~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 20:31

Nie, od dwóch lat nie żyje.

Zeby twoje podle slowa sie w g... O odwrocily!

#10 ~JP2~

~JP2~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:53

Klontfy posiadają tylko wybrańcy boga niestety egzorcyśći napewno niepomogą każdy sam na własnej skurze śię przekona hrystus mówiąc jeśli szatan powstał przećiw szatanowi koniec z nim niemiał na myśli rodźin tylko jego kapłanów gdyż tylko ći otrzymali moc i mogą śię pozabijać jesli znają zaklenćia zwykli ludźie napewno nie jest dużo zwodźićieli w internećie i byle gdźie najczęśćiej są to kapłańi podszywający śię pod rużne imiona kturym chodż tylko o kase na msze jeśli szukać pomocy to tylko u szeptuch ale tych co leczą za darmo tylko one mogą pomuc sam znam przypadki gdźie osoby obłożone klontfą szukające pomocy w kośćiele jej nie spotkały a komunia wręcz jeszcze wspomagała klontfy kśięnża niechćieli śie modlić ponieważ wiedzą że nasza wiara jest kłamstwem kilku samych nawet śię przyznało w prywatnej rozmowie niema piekla ani nieba prucz tego naźiemi o zaklenćiach mówi także mag Mietek Śiepurka Podlaśie na youtube czy Bacowskie czary Tomasza Hlipały to nie żarty kto zna zaklenćia ten sam śię przekona że jest wybrańcem zwykła modlitwa do boga nic nieda ańi msze do miłośirdźia ani koronki a fanatycy religijńi niech zamilkną i lud nieświadomy prawdy kapłańi będą bronic swojej wiary bo ktuż by niebronił jeśli ta wiara im gwarantuje ukryte żyćie w luksusach i beztrosko w kłamstwie cudzolożąc jak śię da.!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych