Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

1427 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 14:32

Jeździjta po szeptuchach ile tylko chceta tylko nie stawiajta kibli na drogach bo przez waszą "wiarę" ktoś może ucierpieć.

#162 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 22:29

mam 15 lat bylam w tym tyogdniu u pani z orli. juz 2 raz. wierze ze pomoze. pomaga tyle ludziom moim rodzicom tez! jest kochana! jeszce dzis musze chlebek zjesc. wiadomo kiedy pomoze?

#163 ~sceptyk~

~sceptyk~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 06:38

jeszce dzis musze chlebek zjesc. wiadomo kiedy pomoze?

jak nadejdzie pełnia księżyca
oczywiście pod warunkiem, że chlebek zapijesz wodą źródlaną pitą z własnej ręki, a później o północy wyjdziesz na rozstaje i trzy razy zawyjesz do księżyca

#164 ~Bielszczanin~

~Bielszczanin~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 06:39

Naśmiewali się z Polaków że jeździli na pielgrzymki na Jana Pawła II, kupowali medaliki z wizerunkiem polskiego papieża itd... a sami jeźdzą po jakiś wioskach i modlą się z czarownicami/szamankami, bo jeśli ktoś wierzy że jakaś babcia siłą swojej woli odwróci stan chorobowy to znaczy że wierzy w czarną magię a to już raczej niewiele ma wspólnego z chrześcijaństwem. Trzeba zdecydować się, czy modlisz się do Jezusa czy do babki z Orli. Jeśli wierzysz w babkę to nie biegaj do cerkwi.

P.S.
Szeptuchy lepiej i szybciej obsługują klientów niż kasjerki z Biedronki.

PO PIERWSZE NIE CZARNA MAGIA ,BO CHYBA MODLITWA NIE JEST MAGIĄ po drugie do Pani z ORLI jeździ cała Polska bez różnicy katolicy ,prawosławni byle wierzyli w boga i w pośredniczkę jaką jest z pewnością Pani z Orli .Jeszcze sam się zwracać będziesz o pomoc jeżeli będziesz w beznadziejnej sytuacji,chociaż tego ci nie życzę.

#165 ~erwin~

~erwin~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 15:03

Księża też jeżdżą do tej Pani :)

#166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:03

Księża też jeżdżą do tej Pani :)

A w jakich sprawach?

#167 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:55

Pewnie sercowych.

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 11:04

Babka każe jechać na rozstaje dróg, wykonywać różne gesty itd, czy modlisz sie wtedy do Boga? Nie wiadomo a może czynisz jakieś gesty które w średniowieczu były uważane za obrażliwe, szatańskie, blużniercze itp?

Biskup apeluje: Nie chodźcie do szeptuch!

Uroczystościom w cerkwi przewodzili arcybiskup hajnowski Miron oraz biskup gorlicki Paisjusz. Ten ostatni, przyjaciel zmarłego z uczelni teologicznej na Słowacji, w ostrych słowach przestrzegł przed korzystaniem z usług szeptuch oraz wróżbitów. - Nie można być chrześcijaninem, a jednocześnie chodzić z problemami do takich ludzi.

Dlaczego prawosławni tak leceważą słowa swoich duchownych?

#169 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 13:19

Witam w jaki sposóbmogę skontaktować się z panią Popławską jestem ze Szczecina chciała byj jechać do niej .

#170 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 13:26

Witam proszę o kontakt do pani szeptunki.

#171 ~Uzdrowiciel~

~Uzdrowiciel~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 14:06

Eh, ludzie! Ludzie!W erze lotów kosmicznych, takie rzeczy! Brak słów!

#172 weluncia

weluncia

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 11 maj 2013 - 19:50

Witam w jaki sposóbmogę skontaktować się z panią Popławską jestem ze Szczecina chciała byj jechać do niej .

Witam proszę o kontakt do pani szeptunki.

Warto poczytać forum, jest tam i adres i numer telefonu i jak dojechać.

#173 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 07:13

ja dzisiaj byłam jeszcze u kogo innego, we wsi Opaka Duża na samej granicy z Białorusią..
Przyjmuje tam kobieta którą ktoś mi przez kogoś polecił...Nie chciałam jechać do Orli bo przeraża mnie tam czekanie pod domem w kolejce. W młodości byłam w Orli kilka razy i pamiętam że zawsze trzeba było dluuugo czekać. Tak na marginesie, to jestem z Białegostoku i to mój region, ale mimo to zawsze gdy ''zapuszczam'' się w te rejony przygraniczne to mam wrażenie że wszyscy ludzie starsi tam mieszkający mają jakąś ''moc i mądrość'', ktorą przekazują z pokolenia na pokolenie, żadne tam czary... Co do Orli nie wybierajcie się w piątki i niedziele i święta prawoslawne ( w prawoslawiu dużo jest tych świąt). Chcialabym jeszcze napisać to co doświadczyłam dzisiaj będąc w Opaka Duża, ta Pani od razu powiedziała co mi jest i kazala iść do lekarza by zrobić szczegółowe badania. I zaczęła mówić o mojej zmarłej babci ( zmarła 5 lat temu), Zaznaczam że nic jej nie mówiłam ani o tym z czym przyjechałam ani nic o sobie. Otóż od razu powiedziała, że muszę schować zdjęcie mojej babci bo moja babcia obdaża mnie miłością pozagrobową i jest jej źle gdy ja choruję, bo gdy ja choruję to tak jakbym jej zabierała jedzenie...(powtarzam słowa tej Pani). Że nie wolno ustawiać zdjęć zmarłych i że muszę przeciąć te zdjęcia na ktorych jesteśmy razem, i wogóle zdjęcia zmarłych powinne być w jednym albumie, a żyjących w drugim,...

możesz podać dokładny adres do tej kobiety w Opaka Duża - chce też skorzystać więc bądź łaskawa podać namiary lub jak chcesz to na prywatną wiadomość

#174 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 13:22

Kto zna dokładny adres kobiety w Opaka Duża

Pilna sprawa proszę o pomoc

#175 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 14:48

Sugeruję otworzyć oddzielny temat.

#176 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 20:44

dzowoniłem do Pani Wiery powiedziała ,że już nie przyjmuje i odłożyła słuchawkę ---- może ktoś był może przyjmuje ????

#177 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 22:52

napisz mi na pryw. do podam ci szczególy makara406@yahoo.com

#178 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 22:58

ja dzisiaj byłam jeszcze u kogo innego, we wsi Opaka Duża na samej granicy z Białorusią..
Przyjmuje tam kobieta którą ktoś mi przez kogoś polecił...Nie chciałam jechać do Orli bo przeraża mnie tam czekanie pod domem w kolejce. W młodości byłam w Orli kilka razy i pamiętam że zawsze trzeba było dluuugo czekać. Tak na marginesie, to jestem z Białegostoku i to mój region, ale mimo to zawsze gdy ''zapuszczam'' się w te rejony przygraniczne to mam wrażenie że wszyscy ludzie starsi tam mieszkający mają jakąś ''moc i mądrość'', ktorą przekazują z pokolenia na pokolenie, żadne tam czary... Co do Orli nie wybierajcie się w piątki i niedziele i święta prawoslawne ( w prawoslawiu dużo jest tych świąt). Chcialabym jeszcze napisać to co doświadczyłam dzisiaj będąc w Opaka Duża, ta Pani od razu powiedziała co mi jest i kazala iść do lekarza by zrobić szczegółowe badania. I zaczęła mówić o mojej zmarłej babci ( zmarła 5 lat temu), Zaznaczam że nic jej nie mówiłam ani o tym z czym przyjechałam ani nic o sobie. Otóż od razu powiedziała, że muszę schować zdjęcie mojej babci bo moja babcia obdaża mnie miłością pozagrobową i jest jej źle gdy ja choruję, bo gdy ja choruję to tak jakbym jej zabierała jedzenie...(powtarzam słowa tej Pani). Że nie wolno ustawiać zdjęć zmarłych i że muszę przeciąć te zdjęcia na ktorych jesteśmy razem, i wogóle zdjęcia zmarłych powinne być w jednym albumie, a żyjących w drugim,...

czy moglabys sie ze mną skontaktowac na pryw ? Tez byłam u tej kobiety na początku marca , chciałam Cię cos zapytać . makara406@yahoo.com

#179 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 20:15

dzowoniłem do Pani Wiery powiedziała ,że już nie przyjmuje i odłożyła słuchawkę ---- może ktoś był może przyjmuje ????

czy ktoś mógłby potwierdzić tę informację ? Bardzo proszę o odpowiedź.

#180 ~Gość.~

~Gość.~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 22:07

Szykujcie się dziewczyny pewnie będzie chciała oddać te swoje cudowne moce. Coś wspaniałego taki dar, można pomagać ludziom, tak bezinteresownie ( no chyba, że parę groszy na świeczki -" ale przecież nie bierze , to tylko na świeczki")

Diabeł może podszyć się pod kogo chce, pamiętajcie o tym ludzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych