Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

1325 odpowiedzi w tym temacie

#661 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 22:52

Jeśli kłamię, to mi to udowodnij. A jeśli piszę prawdę, to jakim prawem mi zabraniasz?

to ty udowodnij że masz rację, jesteś opętana  nienawiscią bo nie mozna było pomóc twojemu dziecku? to wlaśnie ty potrzebujesz egzorcyzmow

#662 ~honorata~

~honorata~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 22:54

Czy to prawda, że szeptucha już zmarła?

nie nie prawda to żli nienawistni ludzie  tak piszą

#663 ~helga~

~helga~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 22:58

w pierwszej kolejności opodatkować księży bo to biznesmeni a podatkow nie płacą

Użytkownik Moderator edytował ten post 22 wrzesień 2013 - 22:59
co to ma wspólnego z tematem

#664 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 23:08

I tu się mylisz! Sama faktycznie nie doświadczyłam jeszcze poważnej choroby, ale mam dziecko, które urodziło się z wieloma wadami i w niemowlęctwie kilka razy umierało  mi na rękach (a to dla matki jest gorsze niż własna choroba, a nawet śmierć). Uratowano je (nie szeptucha to zrobiła, ale lekarze), jednak nie jest w pełni sprawne. W desperacji odwiedziłam kilku uzdrawiaczy/bioenergoterapeutów czy jak tam oni siebie zwą. Byłam nawet u Harrisa. Obiecali uleczenie mojego dziecka, ale tak się nie  stało. Bogu jednak dziękuję, że w ogóle żyje i wciąż jest ze mną. Wiem, że to, że - pomimo swojej niepełnosprawności - chodzi do normalnej szkoły i nieźle sobie radzi, to wyłączna zasługa moich modlitw do Boga i wybranych świętych. Cieszę się także, że nie uległam namowom teściowej, aby pojechać z dzieckiem do szeptuchy w Orli. Nic dobrego by z tego nie wynikło (podobnie jak z odwiedzin u innych uzdrawiaczy), a oszczędziłam sobie zbędnej nadziei, straty czasu, a może i czegoś gorszego...

a a a to jednak jeżdzilaś do takich uzdrawiaczy... obiecali że pomogą a nie pomogli? to teraz  już wiadomo skąd w tobie tyle jadu- "chrześcijanko"

#665 fajko

fajko

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 716 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 02:34

a a a to jednak jeżdzilaś do takich uzdrawiaczy... obiecali że pomogą a nie pomogli? to teraz  już wiadomo skąd w tobie tyle jadu- "chrześcijanko"

Przecież napisała że w desperacji była u Harrisa i cieszy się że nie pojechała do szeptuchy, bo zrozumiała że najważniejsza jest modlitwa do Boga. Nie chciała drugi raz popełnić tego samego błędu.

Gdzie ty widzisz nienawiść, zemstę czy jad? Poza tym przypomniała ci o tym że po śmierci istnieje odpowiedzialność przed Bogiem za korzystanie z usług szeptuch. Po chrześcijańsku zachowała się, a to raczej ty zaplułeś jadem. Ciekawe czemu. Sam sobie odpowiedz.

Użytkownik fajko edytował ten post 23 wrzesień 2013 - 02:45

#666 ~adolf~

~adolf~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 06:51

Opodatkować szeptuchy, niech zainstalują kasy fiskalne i płacą podatki, przecież to normalna działalność$ zarobkowa.

Ludzi którzy tam jeźdzą należy obłożyć podatkiem od głupoty.

Mieszkańcy Orli powinni sprzedawać gadżety z babką np: koszulki, kubki etc.

Wszyscy będą zadowoleni a co najważniejsze zarobieni a babkę zaprosić do rozmów w toku, w celach reklamowych, marketingowych i podtrzymania koniunktury w Orli.

a dlaczego  uważasz że  te osoby powinno się opodatkowac? w naszym kraju jest wiele grup które pobierają wysokie opłaty za swoje usługi a podatków nie płacą chociażby lekarze, księza, adwokaci...

#667 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 07:02

Przecież napisała że w desperacji była u Harrisa i cieszy się że nie pojechała do szeptuchy, bo zrozumiała że najważniejsza jest modlitwa do Boga. Nie chciała drugi raz popełnić tego samego błędu.

Gdzie ty widzisz nienawiść, zemstę czy jad? Poza tym przypomniała ci o tym że po śmierci istnieje odpowiedzialność przed Bogiem za korzystanie z usług szeptuch. Po chrześcijańsku zachowała się, a to raczej ty zaplułeś jadem. Ciekawe czemu. Sam sobie odpowiedz.

ci chorzy ludzie którzy  tam jeżdżą,  też robią to  w desperacji bo chcą żyć , a nasza"zbawicielka" byla nie tylko u Harrisa, bo odwiedziła rożnych energoterapeutow i uzdrowicieli  i wtedy kiedy ona szukała pomocy to nie myślala że korzysta z usług szatana? Dopiero jak nikt nie był w stanie pomóc toją "oświeciło"? Co za hipokryzja

#668 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 07:17

Nie ma co jechać do pani Wali bo przedwczoraj był lekarz i stwierdził zgon bo umarła. [']

Użytkownik Moderator edytował ten post 23 wrzesień 2013 - 08:07
Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Jak masz zachwianą równowagę psychiczną należy skorzystać z porad lekarza.

#669 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 07:36

ci chorzy ludzie którzy  tam jeżdżą,  też robią to  w desperacji bo chcą żyć , a nasza"zbawicielka" byla nie tylko u Harrisa, bo odwiedziła rożnych energoterapeutow i uzdrowicieli  i wtedy kiedy ona szukała pomocy to nie myślala że korzysta z usług szatana? Dopiero jak nikt nie był w stanie pomóc toją "oświeciło"? Co za hipokryzja

Uważasz więc, że przestrzeganie innych przed popełnieniem błędu, jaki się samemu popełniło, to hipokryzja? Według mnie, to raczej świadczy o miłości bliźniego i trosce o niego.

#670 ~halina~

~halina~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 08:04

Nie ma co jechać do pani Wali bo przedwczoraj był lekarz i stwierdził zgon bo umarła. [']

i znowu odezwał się ten sam nieżyczliwy kretyn... dlaczego tak bardzo chcesz żeby umarła? Ona jesze wielu ludziom pomoże i chwała Jej za to

#671 ~alfons~

~alfons~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 08:18

Uważasz więc, że przestrzeganie innych przed popełnieniem błędu, jaki się samemu popełniło, to hipokryzja? Według mnie, to raczej świadczy o miłości bliźniego i trosce o niego.

Tą swoją fałszywą miłosc schowj sobie w cztery litery - ludzie jezdzili, jeżdżą i będą jeżdzić dopóki ta cudowna kobieta życ będzie a ty uważasz że odbierając im nadzieję zniechęcisz ich do pani Wali? Jestes w błędzie, i ta twoją rzekoma troska o  ludzkie dusze to nic innego tylko zazdrosć że innym tacy ludzie pomagają a twojemu dziecku nie udało się.Swój czas który tu tracisz lepiej poświęć  twojemu niepelnosprawnemu dziecku - to dopiero będzie szczytny cel

#672 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 08:56

Też uważam że ta osoba , ktora wprowadza ludzi w błąd   i pisze że pani Wala umarła -  potrzebuje pomocy psychiatry

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 23 wrzesień 2013 - 15:00
edycja cytatu

#673 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 09:02

Opowiem Wam o mojej ciotce, która do wszelkiej maści uzdrowicieli chodziła i jeździła namiętnie. Z poważniejszymi schorzeniami zwracała się jednak po pomoc do lekarzy. To było trochę na zasadzie "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". Od wizyt u uzdrowicieli była wręcz uzależniona.

A teraz - po kolei - wymieniam ważniejsze zdarzenia z życia ciotki: tragiczna śmierć starszego syna, kolejne wyrzucenia z pracy młodszego syna, kolejne kobiety w jego życiu i problemy z dziećmi, urodzonymi przez żony i konkubiny, tragiczna śmierć męża ciotki (mojego wujka) i ujawnienie jego kochanki (ukrywał romans przez wiele lat), nałóg hazardu u brata ciotki (stracił cały swój majątek), ciężka choroba ciotki, a gdy umierała w szpitalu, to żyjący (młodszy) syn nie pozwolił wezwać księdza z sakramentem namaszczenia. Umarła cierpiąc bardzo.

Wnioski wyciągnijcie sami...

#674 ~helga~

~helga~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 09:29

Opowiem Wam o mojej ciotce, która do wszelkiej maści uzdrowicieli chodziła i jeździła namiętnie. Z poważniejszymi schorzeniami zwracała się jednak po pomoc do lekarzy. To było trochę na zasadzie "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". Od wizyt u uzdrowicieli była wręcz uzależniona.

A teraz - po kolei - wymieniam ważniejsze zdarzenia z życia ciotki: tragiczna śmierć starszego syna, kolejne wyrzucenia z pracy młodszego syna, kolejne kobiety w jego życiu i problemy z dziećmi, urodzonymi przez żony i konkubiny, tragiczna śmierć męża ciotki (mojego wujka) i ujawnienie jego kochanki (ukrywał romans przez wiele lat), nałóg hazardu u brata ciotki (stracił cały swój majątek), ciężka choroba ciotki, a gdy umierała w szpitalu, to żyjący (młodszy) syn nie pozwolił wezwać księdza z sakramentem namaszczenia. Umarła cierpiąc bardzo.

Wnioski wyciągnijcie sami...

Udowodnij że to ma związek z uzdrowicielami do których jezdziła ciotka - po prostu zbieg okoliczności i tyle tak czasem w życiu się zdarza

#675 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 11:19

No, właśnie! Ale po co? Przecież każdy z nas i tak kiedyś umrze. Przed śmiercią nie uciekniemy...

skoro tak twierdzisz to po co szukałaś pomocy u uzdrowicieli dla swojego dziecka?Jednak chciałaś aby żyło prawda? Inni też tegochcą więc nie odbieraj im nadzieji swoimi głupimi wpisami

#676 ~Gość.~

~Gość.~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 11:25

Dwóch chłopaków z ruchu oazowago kilka lat temu pojechało do szeptuchy. Usiedli na ławeczce i odmawiali różaniec. Babka wyszła i powiedziała, że dziś już nikogo nie przyjmie , dziś nikomu nie będzie w stanie POMÓC.

Podobna sytuacja była kiedy pewna dziewczyna pojechała do niej w stanie łaski uświęcającej i będąć rano u komunii. Szeptucha ją przegoniła.

Co nie pochodzi od Boga jest od szatana. 

Babka jest czarownicą każdy kto był ten wie. A więc szeptucha jest wyznawcą szatana i jemu służy.

Milion Euro za wykazanie jasnowidzenia! | Klub Sceptyków Polskich

Może wy- wyznawcy satanistki z Orli zgłosilibyście czarownicę. Przecież tak ludziom pomaga z raka wyleczyć potrafi, udowodnić nie będzie trudno. Milion euro mogła by babka przekazać na chore dzieci. to byłby dopiero cud.

#677 ~posiadacz lejka~

~posiadacz lejka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 12:12

hejter

Gdybyś korzystał w dzieciństwie ze słownika ortograficznego (elementarza) - posiadłbyś ciemną stronę mocy. Pewnie dlatego dziś nie jesteś "lord Vader" a chłop od wiader. Niby niuans a posłuchu nie ma...

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 23 wrzesień 2013 - 15:06
hejterstwo w cytacie

#678 ~Gość.~

~Gość.~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 12:22

Gdybyś korzystał w dzieciństwie ze słownika ortograficznego (elementarza) - posiadłbyś ciemną stronę mocy. Pewnie dlatego dziś nie jesteś "lord Vader" a chłop od wiader. Niby niuans a posłuchu nie ma...

Mama woziła mnie do szeptuchy bo mam dyslekcję i jakoś nie pomogło.

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 23 wrzesień 2013 - 15:01
edycja cytatu

#679 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 12:43

Mama woziła mnie do szeptuchy bo mam dyslekcję i jakoś nie pomogło.

to rzeczywiście wyjątkowy przypadek z ciebie

#680 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 12:58

Dwóch chłopaków z ruchu oazowago kilka lat temu pojechało do szeptuchy. Usiedli na ławeczce i odmawiali różaniec. Babka wyszła i powiedziała, że dziś już nikogo nie przyjmie , dziś nikomu nie będzie w stanie POMÓC.

Podobna sytuacja była kiedy pewna dziewczyna pojechała do niej w stanie łaski uświęcającej i będąć rano u komunii. Szeptucha ją przegoniła.

Co nie pochodzi od Boga jest od szatana. 

Babka jest czarownicą każdy kto był ten wie. A więc szeptucha jest wyznawcą szatana i jemu służy.

Milion Euro za wykazanie jasnowidzenia! | Klub Sceptyków Polskich

Może wy- wyznawcy satanistki z Orli zgłosilibyście czarownicę. Przecież tak ludziom pomaga z raka wyleczyć potrafi, udowodnić nie będzie trudno. Milion euro mogła by babka przekazać na chore dzieci. to byłby dopiero cud.

oj nieładnie , nieładnie   rzucać takie oszczerstwa na taką  wspaniałą osobę - będziesz musiala się z tego szczerze wyspowiadać katoliczko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych