Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4664 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 10:19

nie moze byc wiedzma bo chodzi do cerkwi.to jest wierzaca kobieta.polecam.trzeba pytac czy przyjechac jeszcze.noi sluchac uwaznie co ona mowi STOSOWAC SIE DO ZALECEN.jesliktos ma watpliwosciczy pomaga tolepiej odpuscic sobie.ja jezdze tami jestemzadowolona.zycze zdrowia.

#42 ~kaka~

~kaka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 19:10

WITAM was.Czytam wasze wypwiedzi.Bardzo bym chciala wybrac sie do tej pani,moze mi pomoze z moim synkieM,mA 5 lat i od malego jest placzliwym dzieckiem.Jak byl malutki przez przypadek znalazlam sie kolo kosciola wokol ktorego byly mogily.nachylilam sie nad jedna ,a maly byl w wozku.i wtym momencie jak zaczal plakac przerazliwie,ze sie strasznie wystarszylam Nie mialam czerwonej wstazeczki,Do tej pory jest strasznie nerowy i placzcy.Moze by nam cos pomogla.Poza tym przesladuje nas pech a zawsze bylam podobno po szczesliwa gwiazda urodzoana,moj adres emaial alaialex@wp.pl,jelsi ktos znalby namaiary na te pania a najlepiej zapytal o nr tel,gdyz mieskzam za granica,oczywisceie przkaze ofiare za pomoc.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 19:12

moze ktos poda mi na email adres to wtedy jesli nie uda mi sie skontaktowac telefonicznie pojade osobiscie

#44 ~podlasianin~

~podlasianin~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 11:29

Kobieta jest prawdziwą znachorką. Jeśli mogę tak się wyrazić. Pomogła już wielu członkom mojej rodziny. Od tzw kołtuna z przestrachu, poprzez dolegliwości wątrobowe, jelitowe i inne tego typu. Nawet mojemu synowi, który po ciężkim porodzie leżał przez miesiąc na reanimacji. Lekarze tylko rozkładali ręce. Naprawdę, kobieta potrafi pomóc. A niedowiarki, niech zostaną niedowiarkami. I oby nigdy nie musieli korzystać z jej pomocy.

#45 ~ANITA~

~ANITA~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 13:47

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.POLECAM ORLE W 100%.MOJEMU SYNOWI POMOGŁA.TERAZ WYBIERAM SIĘ Z CÓRKĄ.MAM NADZIEJĘ ,ŻE TAGŻE POMOZE MI.POZDR

#46 ~miećka~

~miećka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 01:57

Możecie podać dokładny adres pani Popławskiej? Z góry dziękuję Miećka.

#47 ~ayoko77~

~ayoko77~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 18:20

Ja też byłem u tej Pani w młodości miałem problemy z kolanami i po wizycie zapomniałem o kłopocie, babcia mnie tam zawiozła Pksem, stare dzieje.

Użytkownik Moderator edytował ten post 13 wrzesień 2013 - 17:07
nie zaśmiecaj filmami tematu

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:37

Orla, ul. Kleszczelowska 43

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 21:11

aż strach

#50 ~smurfetka~

~smurfetka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 11:22

:D

#51 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 16:13

witam czy jest szansa na pomoc dla diabetyka insulinozaleznego.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 19:25

Nas się nie pytaj, jedź do Niej , Ona Ci powie

#53 ~uka~

~uka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:20

witam, napiszcie prosze kiedy mozna sie wybrac do tej Pani, w jakich godzinach przyjmuje i jak dlugo trzeba czekac na wizyte? czytalem, ze sa spore kolejki ale bede jechal z lodzi i bede ograniczony czasowo dlatego prosze o odp. dziekuje

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 23:11

Zajedziesz normalnie i staniesz w kolejce proste, 6-8 ludzi przed Tobą to se poczekasz. Czasami Babcia sama wychodzi i mówi że najpierw ci z daleka

#55 ~uka~

~uka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 23:26

ale mniej wiecej jak dlugo trzeba czekac i ile trwa wizyta? o ktorej najlepiej podjechac?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 23:48

Nie ma ustalonego czasu oczekiwania, zależy ile ludzi. Skoro masz ważniejsze sprawy to po co jedziesz? Prawdopodobnie najlepiej jak pojedziesz do Niej w piątek

#57 ~uka~

~uka~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 00:33

moge w poniedzialek z samego rana np. 6-8 rano tak zeby zdazyc na 14 do warszawy do lekarza (to jest ważna sprawa) dlatego podpytuje. jesli odpisywanie w normalny sposob jest dla Ciebie problemem to po co odpisujesz?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 00:51

moge w poniedzialek z samego rana np. 6-8 rano tak zeby zdazyc na 14 do warszawy do lekarza (to jest ważna sprawa) dlatego podpytuje. jesli odpisywanie w normalny sposob jest dla Ciebie problemem to po co odpisujesz?

odpisuję w normalny sposób, ale zauważ że tam zawsze jest dużo ludzi a Ty nie jesteś wyjątkowy :) ja uważam że wizyta o 6 rano to troszkę za wcześnie...

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 10:55

śmiało przyjeżdżaj o 6 rano , będzie szansa ze będziesz pierwszy w kolejce .

#60 ~agradial worth~

~agradial worth~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 16:25

od wschodu do zachodu słonca,w prawosławne swieta jednak nie wybieraj sie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych