Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4805 odpowiedzi w tym temacie

#4801 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano dziś, 13:06

Hej, też chcę jechać pod koniec marca i będę dzień wcześniej jechać do Białegostoku. To może wybierzemy się razem?

#4802 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 13:08

hej 30 marca wybieram się do Pani Wiery. Bede jechała 400km a tak w ogóle lece z Anglii. czy ktoś wybiera się w tym samym czasie? Planuje jechać dzien wcześniej do Bydgoszczy i przenocować a z samego rana jechać do orli. Wiadomo o ktorej jest pierwszy bus Bydgoszcz- Orla?

Hej, możemy wybrać się razem. Też chce jechać pod koniec marca i nocować dzień wcześniej w Białymstoku

#4803 ~Arabela~

~Arabela~
  • Goście

Napisano dziś, 21:32

Tak nie jest moją mocną stroną. Mam dyskalkulię stwierdzoną przez kilku specjalistów. Mam problemy ze zdrowiem i dlatego dopytuje ponieważ ze względu na stan zdrowia nie dam rady bez pewnych zabiegów wytrzymać zbyt długo czekając. Trochę pokory. Ludzie mogą mieć takie problemy jakie tobie nawet do głowy nie przyszło. Łatwo być cwaniakiem i być dla kogoś niemiłym jak nie dopadło cię nieszczęście. Ale wszystko przed Tobą a wtedy jak nieszczęść będzie odpowiednio dużo to nabierzesz pokory i nie będziesz z góry zakładał że ktoś jest cwaniakiem. Będziesz też do ludzi odnosił się z większą ostrożnością i nie będziesz tak arogancki Obserwatorze.

#4804 ~Arabela~

~Arabela~
  • Goście

Napisano dziś, 21:35

Aha i zauważyłam żeby w piątek nie jechać. Jesteś wredny i złośliwy.

#4805 ~Arabela~

~Arabela~
  • Goście

Napisano dziś, 21:35

#4806 ~Arabela~

~Arabela~
  • Goście

Napisano dziś, 21:36

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych