Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4664 odpowiedzi w tym temacie

#4661 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 10:59

Dzień dobry
Nazywam się Grzegorz mam 34 lata.
Chciałem się zapytać Kogoś z Państwa kiedy i w jakie dni przyjmuje Pani Wiera Popławska z Orli z ulicy Kleszczelewskiej 43 i jak można się z Tą Panią umówić czy poprostu przyjedżdza się i czeka na przyjécie.
Proszę o informację mam problemy zdrowotne.
Mogę podać maila: gigi.geczu@wp.plZa Wszelką Pomoc Dziękuję.

#4662 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 12:13

Dzień dobry
Nazywam się Grzegorz mam 34 lata.
Chciałem się zapytać Kogoś z Państwa kiedy i w jakie dni przyjmuje Pani Wiera Popławska z Orli z ulicy Kleszczelewskiej 43 i jak można się z Tą Panią umówić czy poprostu przyjedżdza się i czeka na przyjécie.
Proszę o informację mam problemy zdrowotne.
Mogę podać maila: gigi.geczu@wp.plZa Wszelką Pomoc Dziękuję.

przyjezdza sie i czeka. Prosze tylko nie parkowac naprzeciwko bramy bo pogoni

#4663 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 11:40

Ta babka z orli dużo pierniczy o prawosławiu ale w cerkwi to nikt jej nie widział od przynajmniej kilkunastu lat. Ludzie nie dajcie się nabierać cygance żerującej na tym, że powystawiała se w chacie ikony jak na jarmarku.

nie obrazaj kobiety.cerkiew bardzo skorzystała materialnie z takiej parafianki.nie chcesz-nie jedż. wrzuć na tacę dla księdza pedofila

#4664 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 11:44

Opowiem Wam o mojej prawosławnej ciotce, która do wszelkiej maści uzdrowicieli chodziła i jeździła namiętnie. Z poważniejszymi schorzeniami zwracała się jednak po pomoc do lekarzy. To było trochę na zasadzie "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". Od wizyt u była wręcz uzależniona.

A teraz - po kolei - wymieniam ważniejsze zdarzenia z życia ciotki: tragiczna śmierć starszego syna, kolejne wyrzucenia z pracy młodszego syna, kolejne kobiety w jego życiu i problemy z dziećmi, które rodziły się w martwicy, urodzonymi przez żony i konkubiny, tragiczna śmierć męża ciotki (mojego wujka) zginął rozszarpany przez tokarkę i ujawnienie jego kochanki (ukrywał romans przez wiele lat), nałóg hazardu u brata ciotki (stracił cały swój majątek), ciężka choroba ciotki, a gdy umierała w szpitalu, to żyjący (młodszy) syn nie pozwolił wezwać popa. Umarła cierpiąc bardzo. Wnioski wyciągnijcie sami opołczeńcy...

Polska jest krajem Katolickim i u nas normą jest Katolicyzm a nie jakieś chore psychicznie sowieckie babki na wioskach.

to zwróc się do egzorcystów,to u was norma.Jezuici zajmują się tym zawodowo.może wasza rodzina jest przeklęta za zło,które czyniła.a od babki trzymaj się z daleka jak ci nie pasi.

#4665 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 18:50

nie obrazaj kobiety.cerkiew bardzo skorzystała materialnie z takiej parafianki.nie chcesz-nie jedż. wrzuć na tacę dla księdza pedofila

Dla przyjeżdżających i szukających pomocy nie ma znaczenia czy chodzi do cerkwii, liczy się pomoc a nie sprawa uczęszczania do cerkwii. Pani Popławska jest wrażliwą osobą niosącą pomoc potrzebującym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych