Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4809 odpowiedzi w tym temacie

#4641 ~Gołąbek~

~Gołąbek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:33

Czy w soboty można jechać do Pani Popławskiej? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz. Może wiecie lub byliście ? Dziękuję

#4642 ~Gołąbek~

~Gołąbek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:33

Czy w soboty można jechać do Pani Popławskiej? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz. Może wiecie lub byliście ? Dziękuję

#4643 ~Dorota Majda~

~Dorota Majda~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 22:11

Pani Wala nie przyjmuje w soboty !!! Kobieta ma 94 lata !!! Ledwo stoi na nogach i resztkami sił trzyma się krawędzi stołu. Bardzo ją za to podziwiam, byłam z synem 3 tyg temu.

#4644 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 17:13

od wschodu do zachodu słonca,w prawosławne swieta jednak nie wybieraj sie

A w lewosławne święta przyjmuje?

#4645 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 17:15

Jest kontakt telefoniczny do tej pani

#4646 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 17:16

Bardzo potrzebuje jej pomocy może ktoś zna telefon do tej pani bardzo dziękuję jak ktoś mi pomoże

#4647 ~nikola~

~nikola~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 11:31

dzień dobry. chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa ma doswiadczenie czy Pani Popławska moze pomoc jeśli coś w ciele zostało uszkodzone?jestem u kresu sił fizycznych. Pani z Orli to moja ostatnia nadzieja. proszę jedynie o poważne komentarze, dziękuję

#4648 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 20:07

Opowiem Wam o mojej prawosławnej ciotce, która do wszelkiej maści uzdrowicieli chodziła i jeździła namiętnie. Z poważniejszymi schorzeniami zwracała się jednak po pomoc do lekarzy. To było trochę na zasadzie "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". Od wizyt u była wręcz uzależniona.

A teraz - po kolei - wymieniam ważniejsze zdarzenia z życia ciotki: tragiczna śmierć starszego syna, kolejne wyrzucenia z pracy młodszego syna, kolejne kobiety w jego życiu i problemy z dziećmi, które rodziły się w martwicy, urodzonymi przez żony i konkubiny, tragiczna śmierć męża ciotki (mojego wujka) zginął rozszarpany przez tokarkę i ujawnienie jego kochanki (ukrywał romans przez wiele lat), nałóg hazardu u brata ciotki (stracił cały swój majątek), ciężka choroba ciotki, a gdy umierała w szpitalu, to żyjący (młodszy) syn nie pozwolił wezwać popa. Umarła cierpiąc bardzo. Wnioski wyciągnijcie sami opołczeńcy...

Polska jest krajem Katolickim i u nas normą jest Katolicyzm a nie jakieś chore psychicznie sowieckie babki na wioskach.

#4649 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:57

Jestem z wrocławia i potwierdzam że gmina Orla to gmina ma urząd i status wsi gminnej. W Bielsku Podlaskim załatwia się w starostwie sprawy związane z ziemią a takie blizsze właśnie w Orlej. Dla mnie też jest cenne by dotrzeć do tej pani czy innej bo zmagam się z różą która mnie nęka od lat i regularnie co kilka miesięcy i Jedyny ratunek tak naprawdę jest to takich osób bo Medycyna konwencjonalna to tylko faszerowane antybiotykami i niszczenie żołądka i wątroby w efekcie.

Zwalczanie apostatów ma większy priorytet niż walka z niewiernymi.

#4650 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 04:22

Mam córkę z Porażeniem Mozgowym na wózku ciekawe czy nam by pomogła?

#4651 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 10:10

Czy Pani z Orli przyjmuje na NFZ (bezpłatnie)?

#4652 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 20:50

Panie Popławska przyjmuje. Byłam dzisiaj.  Przyjechałam o 9:00 weszłam o 13-tej wiec trzeba długo czekac. Pani juz mocno zmęczona życiem ale ja byłam z prośbą o odczynianie uroku i nie odmówiła. Powiedziała ze o wszystko się modli. Zostawiłam kopertę z pieniędzmi i wcale nie wyganiała jak tu czasami piszą. Poświęca czas , wiec pieniądze się nalezą.

AAA i przyjmuje od 9 do 18 od piątku do soboty. Wyjątkowo w soboty. Nie trzeba dzwonić i się umawiać. Wystarczy pojechać i stanąć w kolejce.

Dzieci i niepełnosprawnych przyjmuje w pierwszej kolejności 

#4653 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 20:51

Panie Popławska przyjmuje. Byłam dzisiaj.  Przyjechałam o 9:00 weszłam o 13-tej wiec trzeba długo czekac. Pani juz mocno zmęczona życiem ale ja byłam z prośbą o odczynianie uroku i nie odmówiła. Powiedziała ze o wszystko się modli. Zostawiłam kopertę z pieniędzmi i wcale nie wyganiała jak tu czasami piszą. Poświęca czas , wiec pieniądze się nalezą.

AAA i przyjmuje od 9 do 18 od piątku do soboty. Wyjątkowo w soboty. Nie trzeba dzwonić i się umawiać. Wystarczy pojechać i stanąć w kolejce.

Dzieci i niepełnosprawnych przyjmuje w pierwszej kolejności 

#4654 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:34

Czy mogę prosić o kontakt PRV to dla mnie bardzo ważne.

Proszę pomóż gdzie mogę znależć Panią Wierę mam chore dzieci. Mam chore dzieci może ona pomoże. Ania

#4655 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:34

Czy mogę prosić o kontakt PRV to dla mnie bardzo ważne.

Proszę pomóż gdzie mogę znależć Panią Wierę mam chore dzieci. Mam chore dzieci może ona pomoże. Ania

#4656 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:45

Bylam dzis z synkiem u Pani Wiery. Cudowna kobieta,dzieci przyjmuje poza kolejka. Niesamowite przeżycie, dlugo po wyjściu od Babci ciarki pozostawaly na ciele....

Proszę o kontakt w sprawie szeptuchy mam chorych 2 synków Bardzo proszę anna-zdrodowska5@wp.pl

#4657 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 12:41

Ta babka z orli dużo pierniczy o prawosławiu ale w cerkwi to nikt jej nie widział od przynajmniej kilkunastu lat. Ludzie nie dajcie się nabierać cygance żerującej na tym, że powystawiała se w chacie ikony jak na jarmarku.

#4658 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 08:47

Zadaj sobie pytanie, czy nam zależy na jej obecności w cerkwii? Odpowiedz brzmi: absolutnie nas to nie obchodzi i nie ma to żadnego znaczenia :-)

#4659 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 14:13

Jeśli mam dary wyczuwania energii , śnie przyszłe rzeczy , potrafię śnić o zmarłych mówią mi przyszłość ,chciała bym rozszeżyć zdolności które dostałam czy któraś z Szeptuch mogła by mnie podszkolić bym mogła dar wykożystać ??? Ktoś mi by odpisał czy któraś w wakacje by mnie uczyła mam tylko dwa rodzaje snów o zmarłych i prorocze od dziecka Kontaktowali się ze mną zmarli .Tak na co dzień jestem poważną kobietą wolontariuszką i mam rodzinę - nie nie oszalałam ludzie się mnie boją gdy dwa razy przekazałam coś za duszę i miałam rację ....- jestem normalną na co dzień byście nie zauważyli;) Po prostu mam dar wiem dużo o każdej śmierci żyje nią ,o energii dobrej i złej itp. chce pomagać ludzią .Popytaliście się Szeptuch czy któraś przeprowadziła by mnie w czyny ...nauczyła jak z daru każystać ?????.

#4660 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 10:59

Dzień dobry
Nazywam się Grzegorz mam 34 lata.
Chciałem się zapytać Kogoś z Państwa kiedy i w jakie dni przyjmuje Pani Wiera Popławska z Orli z ulicy Kleszczelewskiej 43 i jak można się z Tą Panią umówić czy poprostu przyjedżdza się i czeka na przyjécie.
Proszę o informację mam problemy zdrowotne.
Mogę podać maila: gigi.geczu@wp.plZa Wszelką Pomoc Dziękuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych