Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4650 odpowiedzi w tym temacie

#4641 ~Gołąbek~

~Gołąbek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:33

Czy w soboty można jechać do Pani Popławskiej? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz. Może wiecie lub byliście ? Dziękuję

#4642 ~Gołąbek~

~Gołąbek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:33

Czy w soboty można jechać do Pani Popławskiej? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz. Może wiecie lub byliście ? Dziękuję

#4643 ~Dorota Majda~

~Dorota Majda~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 22:11

Pani Wala nie przyjmuje w soboty !!! Kobieta ma 94 lata !!! Ledwo stoi na nogach i resztkami sił trzyma się krawędzi stołu. Bardzo ją za to podziwiam, byłam z synem 3 tyg temu.

#4644 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 17:13

od wschodu do zachodu słonca,w prawosławne swieta jednak nie wybieraj sie

A w lewosławne święta przyjmuje?

#4645 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 17:15

Jest kontakt telefoniczny do tej pani

#4646 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 17:16

Bardzo potrzebuje jej pomocy może ktoś zna telefon do tej pani bardzo dziękuję jak ktoś mi pomoże

#4647 ~nikola~

~nikola~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 11:31

dzień dobry. chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa ma doswiadczenie czy Pani Popławska moze pomoc jeśli coś w ciele zostało uszkodzone?jestem u kresu sił fizycznych. Pani z Orli to moja ostatnia nadzieja. proszę jedynie o poważne komentarze, dziękuję

#4648 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 20:07

Opowiem Wam o mojej prawosławnej ciotce, która do wszelkiej maści uzdrowicieli chodziła i jeździła namiętnie. Z poważniejszymi schorzeniami zwracała się jednak po pomoc do lekarzy. To było trochę na zasadzie "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". Od wizyt u była wręcz uzależniona.

A teraz - po kolei - wymieniam ważniejsze zdarzenia z życia ciotki: tragiczna śmierć starszego syna, kolejne wyrzucenia z pracy młodszego syna, kolejne kobiety w jego życiu i problemy z dziećmi, które rodziły się w martwicy, urodzonymi przez żony i konkubiny, tragiczna śmierć męża ciotki (mojego wujka) zginął rozszarpany przez tokarkę i ujawnienie jego kochanki (ukrywał romans przez wiele lat), nałóg hazardu u brata ciotki (stracił cały swój majątek), ciężka choroba ciotki, a gdy umierała w szpitalu, to żyjący (młodszy) syn nie pozwolił wezwać popa. Umarła cierpiąc bardzo. Wnioski wyciągnijcie sami opołczeńcy...

Polska jest krajem Katolickim i u nas normą jest Katolicyzm a nie jakieś chore psychicznie sowieckie babki na wioskach.

#4649 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:57

Jestem z wrocławia i potwierdzam że gmina Orla to gmina ma urząd i status wsi gminnej. W Bielsku Podlaskim załatwia się w starostwie sprawy związane z ziemią a takie blizsze właśnie w Orlej. Dla mnie też jest cenne by dotrzeć do tej pani czy innej bo zmagam się z różą która mnie nęka od lat i regularnie co kilka miesięcy i Jedyny ratunek tak naprawdę jest to takich osób bo Medycyna konwencjonalna to tylko faszerowane antybiotykami i niszczenie żołądka i wątroby w efekcie.

Zwalczanie apostatów ma większy priorytet niż walka z niewiernymi.

#4650 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano wczoraj, 04:22

Mam córkę z Porażeniem Mozgowym na wózku ciekawe czy nam by pomogła?

#4651 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 10:10

Czy Pani z Orli przyjmuje na NFZ (bezpłatnie)?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych