Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4548 odpowiedzi w tym temacie

#4541 ~Pan Patryk~

~Pan Patryk~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 05:30

Od pajacy to kumpli od kieliszka wyzywaj intelektualny prekambrze

Twoja stara zjada meble

#4542 ~Pan Patryk~

~Pan Patryk~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 07:15

O proszę jak ładnie się przedstawiłeś... Nie muszę nic dodawać

#4543 ~Pan Patryk~

~Pan Patryk~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 16:18

PS. Jestem pszczelarzem

PS2. Wśród pszczół koprofagia jest zjawiskiem normalnym

#4544 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 12:56

Jesteś już na takim dnie by hucpiarstwem wzbudzać jakiekolwiek zainteresowanie?. No tak jak się nie ma żadnego pomysłu na siebie a przy tym poczucia własnej wartości jedyne co zostaje to wznoszenie haotyzmu przez larum dla atencji. Jak potrzebujesz zainteresowania to podaj swój adres szympansie z cechami papugi...

#4545 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 17:48

Jesteś już na takim dnie by hucpiarstwem wzbudzać jakiekolwiek zainteresowanie?. No tak jak się nie ma żadnego pomysłu na siebie a przy tym poczucia własnej wartości jedyne co zostaje to wznoszenie haotyzmu przez larum dla atencji. Jak potrzebujesz zainteresowania to podaj swój adres szympansie z cechami papugi...

Lubie wylizywac meskie jądra jak bys byl chetny lubisz to pewnie bo masz gadane jak homus po kajstracji

#4546 ~Pan Patryk~

~Pan Patryk~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 20:07

Lubie wylizywac meskie jądra jak bys byl chetny lubisz to pewnie bo masz gadane jak homus po kajstracji

Ehh zapasy w błocie...

#4547 ~Pan Patryk~

~Pan Patryk~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 05:13

Niczym wygłodniały lampart przeszukujący puszczę, z wielką godnością i całkowitą pewnością o słuszności swojego postępowania, z majestatycznym spokojem i skupieniem umysłu godnym medytującego Ghandiego, przemierzam bezkresne szlaki doliny Kongo w poszukiwaniu ciepłych, aromatycznych stolców dzikich zwierząt aby móc zaspokoić swój, niedający się opisać głód oraz uświadczyć podniebienie smakiem tego cudownego przysmaku, który gdy już znajdę to z wielkim pietyzmem i z poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości chwili wyniosłym ruchem ręki obejmuję upatrzony stolec i w sakramentalnej ciszy konsumuję swój posiłek, aż mi się uszy trzęsą, odczuwając przy tym stan głębokiego oczyszczenia duszy i całkowitego spełnienia swojej egzystencji.

#4548 Gosz

Gosz

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 07:27

O jakim starcu mówisz? Napisz więcej bo nie wiem czy mówisz o tym o którym myślę

#4549 ~wisia~

~wisia~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:29

ja się modle co dzień , nowenny, różańce koronki, po prostu samotność mnie zabija, ostatnio budzę się i płaczę bo nie widze sensu tak żyć praca i dom praca i dom. Marzę o kimś kto mnie pokocha a tu nic...nie spotkałam nikogo od 2 lat... boję się ze pewnego dnia nie będe chciała wstać. Może ta kobieta mi pomoże

jak Pani chce to mogę podac pani nr telefonu do chłopaka który też jest samotny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych