Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4630 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Li~

~Li~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:17

Jeśli chcesz pomóc znajomemu na odległość, to zabierz ze sobą jego zdjęcie. Miałam podobną sytuację, kiedymoja córka leżała w szpitalu. Pojechałam do tej Pani ze zdjęciem. Po dwóch dniach Córce polepszyło się, z pięciu antybiotyków (które nie pomagały od miesiąca) została na dwóch, a potem jej całkowicie odstawili. Widać zmęczenie tej Kobiety, ale powie Ci, czy jest w stanie pomóc.

P.S. Nie można jechać: w dni wolne, święta (w tym prawosławne też) i po zachodzie słońca.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2012 - 18:05

Przepraszam, nie chciałam nikogo urazić.
Napisałam tak, jak osoba, która poprosiła mnie o umieszczenie zapytania powiedziała.
Osoba, która chciałaby się skonsultować z Panią Popławska nie jest stąd. W jaki sposób może umówić się z nią?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2012 - 19:47

A dzisiaj ją niby okradli to prawda???

#24 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 13:33

czy ktoś może mi podać dokladny adres do Pani Poplawskiej

#25 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 07:22

Czy Pani Wiera pomaga również na sprawy miłosne, czy tylko zdrowotne?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 07:49

Czy Pani Wiera pomaga również na sprawy miłosne, czy tylko zdrowotne?

Wpis #16 i #17.

#27 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:09

Ja byłam rok temu i po tej wizycie moje życie się odmieniło- co prawda tylko na rok, ale wtedy zdawało się, że będzie bardzo źle, a nie było... Chcę znów się wybrać... Nie sądzę, że to grzech, bo Ona każe się modlić, sama też się modli, więc chyba nie ma co przesadzać, że to grzech...

#28 pubblues

pubblues

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 21:11

Doświadczyłem na sobie czegoś, co nam przygniecionych codziennością, wydaje się nierealne... Jeżdżę tam od zawsze...

#29 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 21:17

Ja mówię do niej "babciu", pomogła mi w opanowaniu nerwów przed różnymi egzaminami. Za każdym razem prosiła żebym przyjechał po egzaminie i powiedział czy zdałem. Pomaga, ale trzeba wierzyć

#30 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 10:36

A ja byłam dziś. Kazał wyrzucić mi jakieś zawiniątko na skrzyżowaniu dróg, a ja zapomniałam. Strasznie się zdenerwowałam. Co powinnam teraz zrobić, ludzie pomórzcie.

#31 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 10 październik 2012 - 15:33

A ja byłam dziś. Kazał wyrzucić mi jakieś zawiniątko na skrzyżowaniu dróg, a ja zapomniałam. Strasznie się zdenerwowałam. Co powinnam teraz zrobić, ludzie pomórzcie.

widać jak słuchałaś. Najczęściej mówi 3 razy przejechać tym papierkiem po sobie, powiedzieć co kazała powiedzieć ( np niech chorobą ustąpi i wyrzucić )

#32 ~moni~

~moni~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 19:06

mam prozbe prosze o dokladny adres tej kobiety to bardzo wazne dla mnie jestem chora i bardzo potrzebuje jej pomocy a mieszkam bardzo daleko

#33 ~##~

~##~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 13:06

czy dla osób nerwowych ona też pomoze moja córka ma kołtun czy go zdoła rozplatać.

#34 Giga

Giga

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2012 - 20:36

gdy mialam 11 lat, lekarze stwierdzili u mnie zwyrodnienie biodra.. chrząstka stawowa całkowicie się starła, ( nie wiadomo co było tego przyczyną) zaczęła sie bardzo intensywna rehabilitacja, do stawu mialam podawane zastrzyki (36 narkoz, poniewaz były robione w znieczuleniu ogólnym) po 3 latach spedzonych w szpitalu nie było zadnej poprawy.. mama zabrała mnie do Pani Popławskiej.. bo juz medycyna nie dawała sobie rady.. jak dobrze pamietam byłam u niej 3 razy, gdy pojechalam na kontrole, po zrobieniu zdjecia RTG ortopeda nie mógł wierzyć własnaym oczom.. chrzastka stawowa zaczeła sie odbudowywac..powiedział że to cud! jezdzilam do niej jeszcze wiele razy i było coraz lepiej..niedługo znowu jadę do Pani Popławskiej.

ps. do niedowiarków.. raz pojechała ze mną moja znajoma. Do Pani weszłam ja, moja mama i własnie ta dziewczyna. Starsza Pani spojrzała na koleżanke i powiedziała "ty wyjdź na dwór bo może tylko matka z córką zostać, wejdziesz kolejna" -skąd wiedziała ze to nie moja siostra..?
ta kobieta napewno nie pomoże ludziom którzy nie wierzą i nie modlą się..

#35 ~joasia~

~joasia~
  • Goście

Napisano 19 październik 2012 - 07:12

Byłam u tej pani, jest niesamowita. Tylko trzeba w to wierzyć, bo jesli czlowiek nie wierzy lub sam nie chce to co ta kobieta moze zrobic? mi bardzo pomogła a bylam u niej z 2 sprawami dosc skomplikowanymi. Płaci sie tyle co ofiara. Polecam

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 15:23

To odpowiedź na wpis #36

nie wypowiadaj się, skoro nie wiesz w ogóle co to jest. na wikipedia dużo nie znajdziesz.

pomaga na kołtuny, pewnie trzeba bedzie obciąć, ale nie można podobno rozczesywać tego bo choroba zostaje. jeśli ktoś nie wierzy, nie musi, widocznie nie doświadczył poważnego problemu. człowiek zdesperowany łąpie się każdej szansy, nawet tej niewiarygodnej

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 16:51

nie wypowiadaj się, skoro nie wiesz w ogóle co to jest. na wikipedia dużo nie znajdziesz.

pomaga na kołtuny, pewnie trzeba bedzie obciąć, ale nie można podobno rozczesywać tego bo choroba zostaje. jeśli ktoś nie wierzy, nie musi, widocznie nie doświadczył poważnego problemu. człowiek zdesperowany łąpie się każdej szansy, nawet tej niewiarygodnej

Osoba, która w dzisiejszych czasach dopuszcza do powstania kołtuna to po pierwsze - sama jest kołtunem, po drugie powinna leczyć się na głowę u dobrego psychiatry, po trzecie - w jej domu powinien natychmiast zjawić się Sanepid i nakazać dezynfekcję.

#38 ~ewcia~

~ewcia~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 20:38

Witam! Czytam Wasze wpisy i mam coraz większą nadzieję, że i nam p. Popławska pomoże.W naszym przypadku problem leży w płodności męża. Jak sądzicie, czy p. Popławska może pomóc? Jutro się do nie wybieramy! Mam nadzieję, że ans przyjmie!

#39 ~papa popa~

~papa popa~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2012 - 08:51

Kozaczenie i niedowierzanie kończy się wówczas, kiedy sceptykom, niewierzącym, niedowiarkom, Kostucha zapuka do drzwi. A ta pani tnie jak leci. Wówczas sami zapytają o adres Popławskiej, ustawią w radioodbiorniku stację Radio Maryja lub Ortodoksja i wyłamią gałkę. I po forumowym kozaku z szyderczym półuśmieszkiem. Niezależnie od orientacji czy wyznania.

#40 ~Marcin Wawa~

~Marcin Wawa~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 00:56

Witam,chętnie bym się wybrał do Szeptunki,tylko nie wiem,do której
Czy do Paraskiewy Artemiuk czy może do Pani Popławskiej,
może był ktoś u obydwu i podzieli się odczuciami...??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych