Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4395 odpowiedzi w tym temacie

#3901 ~Malami~

~Malami~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 20:23

Kleszczelowska 28-orla woj podlaskie

#3902 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 21:54

Wala żyje wczoraj byłam jechałam ze Słowacji Liptovsky mikulas,

troche ludzi było nas przyjęła

#3903 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 22:50

Witam mam do Orli 360 km kiedy mogę jechać?jak się umówić?

#3904 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 18:07

Witam czy pani Wiera jeszcze przyjmuję? Bardzo potrzebna pomoc.Prosze o adres i numer telefonu.

#3905 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 20:50

Witam czy pani Wiera jeszcze przyjmuję? Bardzo potrzebna pomoc.Prosze o adres i numer telefonu.

Przyjmuje najlepiej się do niej zapisać telefonicznie przez bielski szpital na recepcji wszystko powiedzą.

#3906 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 00:37

Jestem z daleka i potrzebuję pomocy szeptuchy.

Sprawdziłam trasę i po kolei są:

1. Czeremcha - Anastazja Siemieniuk

2. Opaka Duża - Eugenia

3. Rutka - Anna Bondaruk

4. Orla - Wiera / Wala Popławska 

5. Parcewo - Paraskiewa Artemiuk

Czy w okolicy są jeszcze inne Panie szeptuchy?

Jak można się umówić?

Do pani spod 2 niepolecałabym- ta pani pod płaszczykiem pomocy pomaga odwrotnie...

#3907 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 20:29

Witam.

Czy ktoś ma jakiś adres do szeptuchy w woj.mazowieckim.

#3908 ~Głos z Dalekiego Kraju~

~Głos z Dalekiego Kraju~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 12:44

O rany Julek !!!! Jaki Ogundele?!!! Ktoś tu na LSD jest?
co to przekaz z Alfa Centauri?
Jest pewna sprawa- jestem racjonalistą, ale jak patrzę na to co dzieje się w rodzinie mojego Kolegi to zaczynam być coraz mniej "szkiełkiem i okiem" jak u Mickiewicza, zapraszam do krótkiego info.
Miejscowość na Dolnym Śląsku:
Kolega mój ma siostrę rocznik 1982, u niej zdiagnozowana choroba mózgu,
nieznana choroba, kłania się film "Brain on fire",pełno badań, mylne
leczenie, mylne diagnozy, siostra jego leżała na neurologii, jest niedobrze, dostała ataku padaczki, trafiła do Jeleniej Góry Oddziału Neurologicznego ,
nic nie pamięta, szwankuje jej pamięć krótkotrwała, coś tam jeszcze teraz jest w Szpitalu Rehabilitacyjnym
(coś takiego) w Janowicach Wielkich (blisko Strużnicy, Karpnik gdzie byłem kiedyś na kolonii z Fabryki Mebli w latach 80-tych). Święta mieli wdechowe, można powiedzieć niezwykłe.
Dramat.
Oni więcej mają takich metafizycznych "kwiatków":
1) Ojciec po rozwodzie, pobity kilka lat temu w tajemniczych
okolicznościach koło pewnego marketu na osiedlu, Policja nikogo nie
złapała, on boi się wychodzić z mieszkania na 1 piętrze, syn zanosi mu jedzenie.
2) Ten kolega mieszka w starym budownictwie niedaleko osiedla blisko parku z matką (emerytowana nauczycielka matematyki w gimnazjum)
i z babcią, z którą relacje matka-córka są niezbyt dobre, to wiem z
opowieści
3) Dwie siostry matki kolegi z Niemiec usiłują wydrzeć te mieszkanie od
siostry (obie mieszkają w Niemczech)
Smaczku dodaje to, że mieszkają na miejscu gdzie kiedyś mieszkał Czerwony
Baron czyli Richthofen...
Jego klątwa? Tam są i inne rodziny.... coś w tym jest cholera...
Czy ktoś zna się na takich tematach?

#3909 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 13:46

warto !

#3910 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 19:34

O rany Julek !!!! Jaki Ogundele?!!! Ktoś tu na LSD jest?
co to przekaz z Alfa Centauri?
Jest pewna sprawa- jestem racjonalistą, ale jak patrzę na to co dzieje się w rodzinie mojego Kolegi to zaczynam być coraz mniej "szkiełkiem i okiem" jak u Mickiewicza, zapraszam do krótkiego info.
Miejscowość na Dolnym Śląsku:
Kolega mój ma siostrę rocznik 1982, u niej zdiagnozowana choroba mózgu,
nieznana choroba, kłania się film "Brain on fire",pełno badań, mylne
leczenie, mylne diagnozy, siostra jego leżała na neurologii, jest niedobrze, dostała ataku padaczki, trafiła do Jeleniej Góry Oddziału Neurologicznego ,
nic nie pamięta, szwankuje jej pamięć krótkotrwała, coś tam jeszcze teraz jest w Szpitalu Rehabilitacyjnym
(coś takiego) w Janowicach Wielkich (blisko Strużnicy, Karpnik gdzie byłem kiedyś na kolonii z Fabryki Mebli w latach 80-tych). Święta mieli wdechowe, można powiedzieć niezwykłe.
Dramat.
Oni więcej mają takich metafizycznych "kwiatków":
1) Ojciec po rozwodzie, pobity kilka lat temu w tajemniczych
okolicznościach koło pewnego marketu na osiedlu, Policja nikogo nie
złapała, on boi się wychodzić z mieszkania na 1 piętrze, syn zanosi mu jedzenie.
2) Ten kolega mieszka w starym budownictwie niedaleko osiedla blisko parku z matką (emerytowana nauczycielka matematyki w gimnazjum)
i z babcią, z którą relacje matka-córka są niezbyt dobre, to wiem z
opowieści
3) Dwie siostry matki kolegi z Niemiec usiłują wydrzeć te mieszkanie od
siostry (obie mieszkają w Niemczech)
Smaczku dodaje to, że mieszkają na miejscu gdzie kiedyś mieszkał Czerwony
Baron czyli Richthofen...
Jego klątwa? Tam są i inne rodziny.... coś w tym jest cholera...
Czy ktoś zna się na takich tematach?

To wszystko wina Jana Pawła II. Przez to, że Papież zmarł to ludzie w Polsce cierpią. Tak długo jak Jan Paweł II nie żyje, tak w Polsce będzie źle.

#3911 ~Miiii~

~Miiii~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 19:21

To wszystko wina Jana Pawła II. Przez to, że Papież zmarł to ludzie w Polsce cierpią. Tak długo jak Jan Paweł II nie żyje, tak w Polsce będzie źle.

Święta prawda... Trzeba sklonowac go u chiński na nowo

#3912 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:34

Czy szeptunka w Orli działa również na sprawy uczuciowe ?

#3913 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 09:54

Nie. Nie pomaga na sprawy uczuciowe. Sprawdziłam na sobie. Tylko na podróż wydałam pieniądze.

#3914 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 11:00

Będę jechał do Pani Wiery 3 marca z Warszawy samochodem, mam wolnych 3 miejsca, jak ktoś jest chętny to proszę dać znać

#3915 ~Madziaaaaa~

~Madziaaaaa~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 18:35

Witam czy posiada ktoś kontakt do szeptuchy Eugenii z Opaki Dużej ?

#3916 ~Katia~

~Katia~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 14:07

Czy Pani Wiera z Orli jeszcze przyjmuje ludzi? A jeśli tak to gdzie? U siebie w domu czy w szpitalu bielskim, bo ktoś ostatnio coś o szpitalu wspominał.... Bardzo proszę o informację...

#3917 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 14:18

Czy Pani Wiera z Orli jeszcze przyjmuje ludzi? A jeśli tak to gdzie? U siebie w domu czy w szpitalu bielskim, bo ktoś ostatnio coś o szpitalu wspominał.... Bardzo proszę o informację...

Ona od ponad pół roku nie żyje!!!! Jacyś żartownisie piszą o tym że przyjmuje w domu albo w szpitalu.

#3918 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 21:17

Ma ktos namiar do szeptunki z Orli? Prosze o odpowiedz

#3919 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 12:29

....Dlatego tez Bog dal nam madrych wyksztalconych ksiezy i dal im moc do walki ze zlem,i trzeba ich sluchac i duzo za nich sie modlic.Bo sa jak zolnierze na fracie zawsze na pierwszej lini.....  - a to dobre   ... :lol:

Świetne, wyborne doprawdy..."dał nam mądrych wykształconych księży"? ludzie nikt nam nie dał, sami pracujemy na ich wykształcenie nikt inny, jak z resztą na wszystkie inne zawody."Mądrych"?, jak który, też jak człowiek w innych zawodach, mądry, mądry trochę, lub całkiem mało :). "dał im wielką moc do walki ze złem"?, to dopiero zabobon :). Nadal widzę wiele zła, a jakże często w ich wykonaniu. Nie czytacie prasy, nie oglądacie wiadomości z kraju i ze świata? Czy na Podlasiu nadal nie ma prądu? :)

#3920 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 12:30

....Dlatego tez Bog dal nam madrych wyksztalconych ksiezy i dal im moc do walki ze zlem,i trzeba ich sluchac i duzo za nich sie modlic.Bo sa jak zolnierze na fracie zawsze na pierwszej lini.....  - a to dobre   ... :lol:

Świetne, wyborne doprawdy..."dał nam mądrych wykształconych księży"? ludzie nikt nam nie dał, sami pracujemy na ich wykształcenie nikt inny, jak z resztą na wszystkie inne zawody."Mądrych"?, jak który, też jak człowiek w innych zawodach, mądry, mądry trochę, lub całkiem mało :). "dał im wielką moc do walki ze złem"?, to dopiero zabobon :). Nadal widzę wiele zła, a jakże często w ich wykonaniu. Nie czytacie prasy, nie oglądacie wiadomości z kraju i ze świata? Czy na Podlasiu nadal nie ma prądu? :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych