Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptucha z Orli - informacje, wrażenia, opinie

4450 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 15:39

Witam,proszę napisać czy ta Pani jeszcze przyjmuję w Orli,mam zamiar wybrać się we wtorek.Proszę o pomoc.

#2 ~paula~

~paula~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 16:10

A w czym właściwie ta Pani pomaga ? Przepowiada przyszłość, odsuwa uroki czy pomaga w chorobach ?

#3 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 21:46

A w czym właściwie ta Pani pomaga ? Przepowiada przyszłość, odsuwa uroki czy pomaga w chorobach ?

Uratowała moje dziecko,niemowlę, od smierci w 1982roku.W szpitalu po otrzymaniu szczepionki niemieckiej od zoltaczki zmarlo wiele dzieci,objawy -wrzody na całym ciele,gorączka-DZIEKUJĘ CI BABCIU-za uzdrowienie mojej córki.Córka żyje,jest zdrowa,śliczna.Nie wzieła ode mnie ani grosza.NIECH CIĘ BABCIU BÓG BOGOSŁAWI.

#4 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 10:04

u niej zawsze dużo ludzi co potwierdza jeje skuteczność - jest potrzebna... :unsure:

#5 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 07:58

Czy w Orli nadal przyjmuje kobieta nazywana Szeptuchą i pomagająca osobom w sprawach zdrowotnych?
Będę wdzięczna za rzetelne informacje.

#6 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 08:49

tak, pani Popławska a nie jakaś tam ...

Przepraszam, nie chciałam nikogo urazić.
Napisałam tak, jak osoba, która poprosiła mnie o umieszczenie zapytania powiedziała.
Osoba, która chciałaby się skonsultować z Panią Popławska nie jest stąd. W jaki sposób może umówić się z nią?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 09:32

oprucz niedziel, sobót i świąt prawosłanych

#8 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 09:45

oprucz niedziel, sobót i świąt prawosłanych

Czyli od poniedziałku do piątku tak po prostu można przyjechać bez umówionej wcześniej wizyty i Pani Popławska przyjmie?

A jak do niej trafić? Mogę prosić o adres?

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 13:25

orla,tam ci poiwedza gdzie,wszyscy ja znaja.orla na podlasiu.ale to grzech!!!

#10 CZAPAJEW

CZAPAJEW

VIP

• Użytkownicy
  • 1000 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 13:49

...może najpierw zadzwoń do Pasynek uzdrowienia na telefon opłacisz przelewem... po co się ciągać po Orlach...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 14:51

ja ciebie bida przyciśnie to pewnie się miniemy na ulicy w Orli

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 16:51

Czyli od poniedziałku do piątku tak po prostu można przyjechać bez umówionej wcześniej wizyty i Pani Popławska przyjmie?

A jak do niej trafić? Mogę prosić o adres?

Ulica Kleszczelowska, numeru nie znam, 200 m za cerkwią w stronę Redut, Dubicz Cerkiewnych, na zakręcie.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 16:56

Nie płacenie przez NFZ za leki zabiegi też można podciągnąć pod grzech, ale oni maja to gdzieś. Ta kobieta nie każe za to płacić i nie dzieli na bogatych, biednych, ubezpieczonych itd. Dasz coś, dobrze, nie dasz, też nikt cię komornikiem ścigać nie będzie.

#14 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 18:03

Ulica Kleszczelowska, numeru nie znam, 200 m za cerkwią w stronę Redut, Dubicz Cerkiewnych, na zakręcie.

Bardzo dziękuję za pomoc.

#15 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 15:14

Będzie stało tam dużo samochodów (mam tam babcię) strasznie dłe kolejki są do niej, dlatego polecam jechac tam z samego rana. Szary domek z gankiem. Jak jechac do Dubicz Cerkiwenych to przed takim wysokim domem

#16 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 22:07

Ta kobieta jest wspaniała - pomaga jeśli tylko może.Moja babcia (ś.p) jak zajechała to po 6 operacjach na nowotwór była, więc powiedziała jej"Tobie już pomóc nie mogę.Jeśli już to medycyna". Mojemu tacie, który od kilku lat ma SM pomogła - cały czas jest sprawny, chodzi przede wszystkim i dobrze się czuje jak na tę wstrętną chorobę. Nawet na nartach od czasu do czasu pomyka :)Mnie również pomogła. Mam bardzo chory kręgosłup - byłam kierowana na operację, nie dałam rady z łóżka wstawać ani butów założyć....w wieku 26 lat. Teraz zapomniałam co to ból kręgosłupa czy niewładna stopa. Nie mogłam też zajść w ciążę przez 4 lata. Teraz mam wspaniałą 2 letnią córeczkę! Ta kobieta czyni cuda!!! Nie robi na tym biznesu- bierze co łaska. Pomaga ludziom, chociaż widać, że jest bardzo zmęczona tymi ciągłymi tłumami. NIE MA CZEGO SIĘ BAĆ, TYLKO TRZEBA SIĘ WYBRAĆ DO NIEJ. To nie żadna czarownica, tylko porządna kobieta, która ma niezwykły kontakt z Panem Bogiem. Chwała jej za to!

#17 ~znana~

~znana~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2012 - 06:30

Poza tym pomoże,ale...tylko jeśli się w to wierzy,bo jeśli masz wątpliwości co do mocy to nawet nie jedź!!!!!!!!!!!

#18 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 22:03

a w sprawach milosnych czy ta pani tez moze pomoc?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 18:17

a w sprawach milosnych czy ta pani tez moze pomoc?

to nie jest wiedźma

#20 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 03:20

Witam, dużo słyszałam o Pani Popławskiej gdyż sama mieszkam niedaleko Orli, zastanawia się tylko czy ona była by w stanie pomóc komuś na odległość. Mój znajomy za granicą jest poważnie chory a lekarze nie potrafią nawet postawić żadnej diagnozy co to za choroba. Zamierzam się wybrać do Orli w jego sprawie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych