Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

system cztero-zmianowy?!

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pracownik innej firmy~

~Pracownik innej firmy~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 14:50

BIAZET S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko :Rozdzielca kompletujący 

Oczekujemy: 
- umiejętności pracy w zespole 
- pracy w systemie trzy i cztero-zmianowym 

o co chodzi?! 

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 15:37

BIAZET S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko :Rozdzielca kompletujący 

Oczekujemy: 

o co chodzi?! 

Może po prostu w wykonaniu tej firmy 3-4 zmiany oznacza, ze 3 dni (4 dni) pracujesz na jedną godzine, a kolejne 3 (lub 4 dni) pracujesz na inną 

Jedna z tych kwestii o którą trzeba dopytać na  rozmowie i zrobi to każdy kto czyta ogłoszenie przed wysłaniem CV lub kto czyta umowę przed podpisaniem umowy.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 15:37

Oczekujemy: 

o co chodzi?! 

Może po prostu w wykonaniu tej firmy 3-4 zmiany oznacza, ze 3 dni (4 dni) pracujesz na jedną godzine, a kolejne 3 (lub 4 dni) pracujesz na inną 

Jedna z tych kwestii o którą trzeba dopytać na  rozmowie i zrobi to każdy kto czyta ogłoszenie przed wysłaniem CV lub kto czyta umowę przed podpisaniem umowy.

#4 ~Major~

~Major~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 17:12

Na dziale wytrysku jest 4 brygadówka ⊙﹏⊙

#5 ~MAJĄCY TO ZA SOBĄ~

~MAJĄCY TO ZA SOBĄ~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 18:35

i

Na dziale wytrysku jest 4 brygadówka ⊙﹏⊙

4 brygadówka pracuje na 3 zmiany.

Być może znowu coś ,,nowatorskiego" wymyślili.... Jak ściąganie Ukraińców, Białorusinów, Gruzinów, Nepalczyków, Indusów, Filipińczyków, zatrudnianie więźniów. Rok temu- podstawa montera 2100 brutto, premia 100 brutto, nie ma wystarczającej liczby Polaków?! To ściągamy tych wyżej wymienionych. A, że później z powodu niesamowitych rotacji,i ich słabiutkiej frekwencji,  trudno wykonać normy....

Zaskoczenie  :D Totalny szok  :D

ps. jak dobrze, że mam to za sobą....

:D  :D  :D

#6 ~Białostoczanin~

~Białostoczanin~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 14:25

i

4 brygadówka pracuje na 3 zmiany.

Być może znowu coś ,,nowatorskiego" wymyślili.... Jak ściąganie Ukraińców, Białorusinów, Gruzinów, Nepalczyków, Indusów, Filipińczyków, zatrudnianie więźniów. Rok temu- podstawa montera 2100 brutto, premia 100 brutto, nie ma wystarczającej liczby Polaków?! To ściągamy tych wyżej wymienionych. A, że później z powodu niesamowitych rotacji,i ich słabiutkiej frekwencji,  trudno wykonać normy....

Zaskoczenie  :D Totalny szok  :D

ps. jak dobrze, że mam to za sobą....

:D  :D  :D

ja też!  :D Jedyne co żałuję to to, że na nich kiedyś tyrałem...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych