Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Syreny alarmowe

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mlon~

~mlon~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:03

Pytanie mam do wlodarzy: czy wy k....jestescie normalni? We wrzesniu juz chyba ze trzy razy slyszalem syreny alarmowe. 

Syreny alarmowe ktore maja ostrzegac mieszkancow przed niebezpieczenstwem staly sie pokazowka dla pajacow w krawatach. Ciekaw jestem jak bedzie prawdziwe zagrozenie juz sobie wyobrazam mowe Januszy

"HAAALINA stawaj na bacznosc jakas rocznica jest" gorzej jak rakieta ruskich bedzie juz nad minskiem.

Barany glupkowate, nie wszyscy maja dostep do internetu zeby wiedziec ze lechtacie ego puszczajac syrene ktora ma sluzyc tylko i wylacznie w momentach prawdidzwego zagrozenia

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:28

Nie trzeba mieć internetu. W TV zawsze jest ogłoszenie wojewody o powodach włączania syren a telewizor chyba wszyscy mają baranie głupkowaty.

#3 ~Jaja~

~Jaja~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:50

Nie trzeba mieć internetu. W TV zawsze jest ogłoszenie wojewody o powodach włączania syren a telewizor chyba wszyscy mają baranie głupkowaty.

Aha rozumiem że siedzisz non stop i wysluc.sz komunikatow. Jesteś emerytem i możesz masz czas i patrzeć w te manipupacyjne pudło

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:51

Nie wszyscy. Ja nie mam. I zgadzam się z autorem tematu

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:27

jesteś UBEKiem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:14

jesteś UBEKiem

Lepiej być Polakiem-UBekiem niż prawosłynnym.

#7 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:21

Lepiej być Polakiem-UBekiem niż prawosłynnym.

Powiedzenie że jesteś idiotą to mało.

#8 ~do mlona o imieniu Brajan~

~do mlona o imieniu Brajan~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 19:08

Brajan, uspokój się. Powiedz Dżesice, żeby poszła spać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych