Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 07:07

Lepsza doda niz jakas tam Węgłowska 

Ale  znając zaścianek Białystok i prymitywnych katolików co dwa razy dziennie mówia odpuśc nam nasze winy ale my NIE odpuszczamy             

Koncertu Dody nie będzie , widac to po wpisach , a przeciez Rynek jest ok 100 metrów od Fary a tam zapewne o północy msza będzie.

Zakładam sie o dropsa że KONCERTU DODY W SYLWESTRA nie bedzie , tu  katolicy nie zezwolą , juz radni PiS  mają przygotowany protest , a faszystowska MW transparenty.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 08:02

No bez przesady!!!!wszyscy ,tylko nie ona!!!czy nasze piękne miasto chociaż raz może się chociaż raz pokazac z tej lepszej strony?taka gwiazda jak doda nikogo nie zachwyca,lepiej obejrzeć jakiś program,aniżeli marnować swój czas!!!!żenada

#23 ~doda~

~doda~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 15:33

Jakie miasto taki sylwester .masakra

#24 ~Malma~

~Malma~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 10:23

Czy wiecie ile ona dostanie za ten wystep? 90 tys?! Tak podaja portale, ja bardzo przepraszam bez hejtu i jadu, ale takich pieniedzy nie powinna dostac trzeciorzedowa artystka!

#25 ~ddddddddddd~

~ddddddddddd~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 17:45

Zawsze mnie szlag trafia, gdy publiczne (a więc i moje) pieniądze idą na artystów o wątpliwej reputacji.

#26 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 15:05

Cieszcie ze ze ktoś chce przyjechać i tak tanio wzieła 

#27 ~Gosiatiande~

~Gosiatiande~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 14:56

Dlatego ja uciekam do Augustowa. Urlop się należy, więc na troche dłużej. Zarówno Święta jak i Sylwestra spędzimy w Logosie w Augustowie. Mają atrakcyjne oferty. A Augustów bardzo lubimy, sprawdzony od lat, więc tego roku odpuszczam sobie stanie w kuchni przez całe Święta i jadę wypocząć. Na koniec zabawa z zespołem + dodatkowe atrakcje sanie + ognisko i wycieczka do Wiżajn.

#28 ~Taki tam~

~Taki tam~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 12:07

Czyli Doda juz wkoncu wygasa. Za rok bedzie spiewac gdzies w remizie na wsi polskiej :)

#29 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 11:16

Protestuję, aby z moich podatków Pan Truskolaski zapraszał skandalistkę obrażającą Chrześcijan (kpiny z Jezusa Chrystusa i Pisma Świętego). Przecież kilka dni temu świętowaliśmy Boże Narodzenie - również Pan Truskolaski i Poliński, czy nie wstyd Wam ? Przykładacie swoją rękę do propagowania kampanii antychrześcijańskiej, która jakże widoczna jest aktualnie (choćby w wykonaniu islamistów).

#30 ~Dan~

~Dan~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 15:51

Ludzie opamiętajcie  , a gdzie  podstawowa zasada  chrześcijanina  jaką  jest miłość  do bliźniego. Ten kto nie chce słuchac  Dody niech uda się na cała noc   do pokutnego kościoła

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych