Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sylwester Corvetta 2013/2014

sylwester Łapy corvetta

189 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Imprezowicz z Corv~

~Imprezowicz z Corv~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 19:56

bo to Łapy tralala. Czekają aż właścicielka weźmie listę imprezowiczów i będzie dzwonić do każdego z pytaniem

Czy mogłabym zwrócić dla państwa pieniądze za nieudanego Sylwestra?

#62 ~przyczajony~

~przyczajony~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:01

Jeszcze jedno ktoś wspomniał na początku o pozrywanych lusterkach w autach tak więc pragnę dodać iż mili goście wspomnianej  imprezy musieliście postawić swoje samochody tak blisko wejscia i w takim scisku że na trzeźwo było ciężko dopchać się do wejścia, no ale cóż grunt to się pokazać, przejść się kilka kroków.

Skoro piszesz, że byli ludzie z uhowa to ja nie wiem gdzie się uchowałeś skoro trasa (sala-uhowo) to dla Cb kilka kroków ? z tego co piszesz można wywnioskować, że jeździsz poobdzieranym samochodem i tylko stoi w garażu bo do kościoła lub na sylwestra to już na pokaz? typowe myślenie łapiaka ! a co do ustawień samochodów to tylko i wyłącznie wina braku parkingów, byłem i widziałem że nie było tam miejsca. robiąc impreze na +140 osób można spodziewać się przynajmniej 1 samochodu na 5 osób czyli 28.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:10

bo to Łapy tralala. Czekają aż właścicielka weźmie listę imprezowiczów i będzie dzwonić do każdego z pytaniem

Czy mogłabym zwrócić dla państwa pieniądze za nieudanego Sylwestra?

dla twojej informacji odpowiednie pismo zostało wyłasne do organizatorów sylwestra. nie wszyscy czekają , niektórzy działają.

#64 ~Imprezowicz z Corv~

~Imprezowicz z Corv~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:10

postawiłem przy ulicy, a nie pchałem się pod drzwi wejściowe, a lakier mam całkiem, w sumie to zdarza mi się wyjechać poza niedzielą z garażu i szkoda mi Cię rozczarować ale do kościoła nie chodzę :)

I znowu zacznijmy ganić właścicielkę, bo nie zapewniła parkingu, a co tam .......

#65 zal mi ludzi

zal mi ludzi

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:11

dla twojej informacji odpowiednie pismo zostało wyłasne do organizatorów sylwestra. nie wszyscy czekają , niektórzy działają.

I co takiego zostało napisane w tym piśmie ?

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:13

chwalić Gościa, wysyłajcie pisma, a nie uprawiacie czarną propagandę na forum

#67 ~Imprezowicz z Corv~

~Imprezowicz z Corv~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:22

www.youtube.com/watch?v=TpSdQiyBEZc

ze specjalnymi pozdrowieniami dla naj, naj, najlepszych chłopaków z naszej imprezy

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:47

Jezeli jestes wlascicielem to sie dowiesz :)

#69 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 21:19

[quote name="Osseniacy" post="986446" timestamp="1388674533"]

Szlachta się bawi, kosztów nie liczy.[/quote. Chyba wieś się bawi z wyzartym od sterydow łbem ! Ciekawe czy solo jesteście takie Kozaki ? Wątpię

#70 ~inteligent~

~inteligent~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 21:34

Obroncy sylwestra niech lepiej swoje pochwaly zachowaja dla siebie bo to jest zenujace chwalic na forum cos co bylo beznadziejne! I jeszcze proponuje wybrac sie tam znowu za rok! Bo jak widze prostym ludziom do szczescia wiele nie trzeba!

#71 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 21:35

Szlachta z osse haha

#72 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 21:36

ludzie ogarnijcie sie. Wstyd Wam osobiscie zalatwic ta sprawe tylko pisma piszecie moze najlepiej od razu adwokata wezcie a moze miejcie pretensje do mamusi tego cpuna co syna do pionu nie byla w stanie postawic. Było wezwac policje z bialegostoku a nie cioty z łap ktore boja sie wystawic nosy gdziekolwiek i nie ogladac sie na włascicielke. zal mi was

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 21:46

Osobiscie nie da sie załatwic Bo wlasciciele nie odbieraja telefonu. Jezeli ktos nie wie to niech tu nie ...i. I pretensja bedzie do wlascicieli bo nie zapewnili odpowiedniej ochrony, jezeli bylaby ochrona to moment by to zalarwila a nie wpada policja i piatki ze wszystkimi zbijaja,

#74 ~bebe~

~bebe~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 22:02

Co wy tu piszecie to całe Łapy ,żenada 

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 22:06

Mysle ze na forum poznania ze jsst to samo !

#76 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 22:07

to samo by bylo jakby byla i ochrona bo osse ma wszedzie znajomych i nie pierd ze jakby byla ochrona to byloby ok, nie pierwsza impreza tam bez ochrony i bylo ok a tu taki cpun z mamusia przyszedl i mysli ze mu wolno wszystko i jak to piszecie cpuny sie bawia kosztow nie licza. a propo jedzenia to na stolach bylo wszystko wystawione tak jak w kazdym lokalu a nie chomikowane na inna impreze to skad wlascicielka mogla wiedziec ze jakiemus baranowi stol bedzie przeszkadzal ??

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 22:31

to samo by bylo jakby byla i ochrona bo osse ma wszedzie znajomych i nie pierd ze jakby byla ochrona to byloby ok, nie pierwsza impreza tam bez ochrony i bylo ok a tu taki cpun z mamusia przyszedl i mysli ze mu wolno wszystko i jak to piszecie cpuny sie bawia kosztow nie licza. a propo jedzenia to na stolach bylo wszystko wystawione tak jak w kazdym lokalu a nie chomikowane na inna impreze to skad wlascicielka mogla wiedziec ze jakiemus baranowi stol bedzie przeszkadzal ??

tak, ale z ochroną właścicielka podpisałaby umowę! Jeżeli by była taka akcja to ochrona by za to odpowiadała i ona tylko byłaby winna takiego zdarzenia nie właściciel lokalu, Nie biorąc ochrony właścicielska złamała kilka paragrafów i prędzej czy pózniej o tym się dowie. 

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 22:33

Osobiscie nie da sie załatwic Bo wlasciciele nie odbieraja telefonu. Jezeli ktos nie wie to niech tu nie pierdzieli. I pretensja bedzie do wlascicieli bo nie zapewnili odpowiedniej ochrony, jezeli bylaby ochrona to moment by to zalarwila a nie wpada policja i piatki ze wszystkimi zbijaja,

dokladnie tak było, potwierdzam. Ktos musi ponieść konsekwencje .

#79 ~rudolf~

~rudolf~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 22:37

definicja FORUM - forma  grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów miedzy różnymi osobami.

Co wy tu piszecie to całe Łapy ,żenada 

#80 ~Śmiech na sali~

~Śmiech na sali~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 23:40

(...)

Użytkownik Moderator edytował ten post 02 styczeń 2014 - 23:56
Jak myślisz że będziesz tu bluzgał to się grubo mylisz.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sylwester, Łapy, corvetta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych