Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 11:27

Niestety coś o tym wiem, ale nie tylko na święta można się zadłużyć. Dobra wiadomość jest taka, że można z długów wyjść, i sporo mi w tym pomógł Kruk, który mnie windykuje, bo z nimi można się bez problemu dogadać.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 12:06

Naganiaj Kruk-a, dzwonią pod wydumane nr tel. i szukają "dłuzników"- spier.. to za mało krowie do słuchawki.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 12:16

Niestety coś o tym wiem, ale nie tylko na święta można się zadłużyć. Dobra wiadomość jest taka, że można z długów wyjść, i sporo mi w tym pomógł Kruk, który mnie windykuje, bo z nimi można się bez problemu dogadać.

Po co tym się chwalisz? Reklamujesz kurka bądź chwalisz się że toniesz w dlugach.. A to tylko płakać a nie się chwalic

#4 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 20:35

Nie no nie wyobrażam sobie brać kredytu na święta... Zamawiam jakieś drobiazgi, w tym roku akurat z media expert, bo można odbierać zamówienia do 23, co jest mega udogodnieniem

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:05

Szkoda, że dopiero teraz przeczytałem, bo w tym wirze zakupowym narobiłem zapasów jak głupi. W zamrażalniku do tej pory mam pierogi i rybę. Jeszcze nakupowałem na zapas, bo promocje i stwierdziłem, że najwyżej dam w prezencie komuś, ale przegiąłem z zakupem kawy. Jakby ktoś chciał sprawić komuś prezent, albo jest kawoszem, to mam jeszcze kilkanaście(!!!) opakowań kawy i chętnie komuś odsprzedam. Znalazłem dobry sklep z kawą, swoją drogą bardzo smaczną: więc jakby ktoś był zainteresowany to śmiało się kontaktować :)

Na Krakowskiej chyba jest coś takiego co się nazywa Jadłodzielnia, więc możesz zrobić dobry uczynek, będzie przynajmniej jakiś pożytek z Ciebie lepszy niż te reklamy na forum.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych