Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

suraz

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sórarzak~

~Sórarzak~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 21:33

Co ty pijesz surazaku przez o z kreską że tak się napalasz na kozy sam zadajesz pytania sam na nie odpowiadasz nie wiem czy płakać czy się śmiać

płacz jaka szkoła w Sórarzu ters taka pisownia

#42 ~Sórarzak~

~Sórarzak~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 00:23

Oglądai wy ten program rolnicy podlasia z laszek ja bym jej kijem nie dotkną a kozy walą jej minętę tyle ich ma że bokiem jej wyjdzie te je.banie

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 03:23

Nie wiadomo czy tu płakać czy się śmiać czy kozy kuć

#44 ~Sórarzak~

~Sórarzak~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 20:09

Ja oglondał dzisiejszy program Andszeja i Gienia to lepiej na konie się nastawić jak te kozy lepża kasa bedzie

#45 ~Sórarzak~

~Sórarzak~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 21:17

płacz śmiej sie dla mnie i konia możesz walić H.uj mnie obchodzi co ty tam robisz

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 00:58

Aq terenie naszej gminy jeździ nie oświetlony rowerzysta teraz wyjeżdża z zawyk ale jak wraca to czas to wiedzie pręty na bagażniku

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 05:12

A co to obchodzi kogo

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:10

Rano jak wraca pręty wystają do metra i więcej można je ni zauważyć i nieszczęście gotowe Zabijesz huka a odpowiadać będziesz jak za człowieka nie życzę nikomu spotkania z nim

#49 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:05

Rano jak wraca pręty wystają do metra i więcej można je ni zauważyć i nieszczęście gotowe Zabijesz huka a odpowiadać będziesz jak za człowieka nie życzę nikomu spotkania z nim

Bez kamizelki bez maski w plusniakach na drodze nie przeznaczonej dla rowerow  Czesto go spotykam na trasie lapy strabla  trzeba uwazac

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:42

Ale czapkę ma

#51 ~Sórarzak~

~Sórarzak~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:32

Ale czapkę ma

To ten co w perółce popie..rdala ja tego gościa przystąpie czemu po mojm jeździ dzień dziecka mu zakończę w poniedziałek

#52 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano dziś, 09:05

To ten co w perółce popie..rdala ja tego gościa przystąpie czemu po mojm jeździ dzień dziecka mu zakończę w poniedziałek

Lepiej durnia nie zaczepiaj Zna swoje prawa Jego policja nie zaczepia  bo ma jakieś papiery co zapewnia mu bez karnos

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 12:34

Patrz żebyś sam nie oberwal Wiesiek nie będzie żałował sorazaka tylko będzie nap=====al

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych