Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 10:43

Jestem za zabieraniem natychmiast prawa jazdy dla takich osób . Nie patrzeć z politowaniem , żadnych mandatów . Może oduczą się...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 11:33

Czego wymagać od "kierowców" z blachą BIA to jest stan umysłu

#3 ~afroafrykanin~

~afroafrykanin~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 11:51

Jeśli fizycznie istnieje możliwość zaparkowania burakowozu, jego dumny właściciel, wieśniak, zrobi to bez zwracania uwagi na znaki, taka jest bowiem natura wieśniaka, a ponadto on musi. Należy uniemożliwić wieśniakowi parkowanie poprzez montaż antywieśniackich słupków lub składanych blokad, nic innego nie podziała.

#4 ~OOOO~

~OOOO~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:20

A OD CZEGO POMOC DROGOWA. SAMOCHODY IDIOTÓW na PARKING STRZEŻONY.

#5 ~Wujek dobra rada~

~Wujek dobra rada~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:41

Z tarana przeciągną takiego delikwenta. Przynajmniej jednego to reszta sie nauczy parkować. Jak nie prośba to groźba :) za wielka woda wlasnie w taki sposob by sie to odbyło i temat byłby załatwiony taz na zawsze

#6 ~Wujek dobra rada~

~Wujek dobra rada~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:41

Z tarana przeciągną takiego delikwenta. Przynajmniej jednego to reszta sie nauczy parkować. Jak nie prośba to groźba :) za wielka woda wlasnie w taki sposob by sie to odbyło i temat byłby załatwiony taz na zawsze

#7 ~Supraslak~

~Supraslak~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:24

Tu nie chodzi o blachy BIA bo wiekszosc stajacych tam to przyjezdni z jakze wielkiej metropolii zwanej Bialystok lub ch** wie skad. Widzac radiowoz na sygnalach i tak stawali za radiowozem wiec zbyt inteligentni ludzie to nie sa

#8 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 14:02

ja mam pomysł zabrać takim kierowcom samochód na lawetę i obciążyć kosztami i mandat jeszcze dodać i zabrać mu prawko !!

#9 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 14:51

Zabawne są te komentarze o rej. BIA, że to wioska, nie umieją jeździć itd. Ja się wyprowadziłem z Białegostoku więc mam blachy BIA, tzn. że automatycznie spadły moje umiejętności ? Kompleks warszafki i wyzywania przyjezdnych od słoików tylko na mniejszą skalę widzę. Ale nie o tym, ktoś rzucił pomysł o odholowywaniu, może tumanów by to nauczyło ale jest prostsza opcja: plastikowe słupki. Takie zwykłe biało - czerwone. Postawić ze 3 - 4 szt. i już.

#10 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 15:19

Zabawne są te komentarze o rej. BIA, że to wioska, nie umieją jeździć itd. Ja się wyprowadziłem z Białegostoku więc mam blachy BIA, tzn. że automatycznie spadły moje umiejętności ? Kompleks warszafki i wyzywania przyjezdnych od słoików tylko na mniejszą skalę widzę. Ale nie o tym, ktoś rzucił pomysł o odholowywaniu, może tumanów by to nauczyło ale jest prostsza opcja: plastikowe słupki. Takie zwykłe biało - czerwone. Postawić ze 3 - 4 szt. i już.

I zgadzam się i nie zgadzam :) Ale szanuję twoją wypowiedź . Ja uwazam,że powinno się każdemu zabierać prawko za takie wybryki .. Po co ? Po to ,bo może wbiłby do swojego pustego łba ...

#11 ~breen~

~breen~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 17:08

Tam sa po ubu stronach ulicy znaki zakazu postoju w dni parzyste po jednej a nieparzyste po drugiej stronie. W weekendy damochody stoja po obu stronach nie ma jak przejechac.

#12 ~nikas~

~nikas~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:29

w trasie to jeszcze  Yanosik ratuje przed mandatem a tu...patrzcie na znaki i warto doczytac przepisy ruchu drogowego

#13 ~hex_~

~hex_~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:58

Ja tam nie parkuję, ale tamtejszej straży to chyba wszystko przeszkadza. Jakiś czas temu płakali, że dół przy remizie wykopali. Teraz, że ktoś zastawia wyjazd.
Weźcie pobudujcie siedzibę w polu, bo aż strach się bać jacy nieudolni jesteście na pożarze gdzie są drzewa, auta, doły, błoto, itp.

#14 ~tentu~

~tentu~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:35

porostu żenada. teraz jeszcze w miarę spokojnie. Poczekajmy do wakacji. jak co roku nie da się przejść, przejechać. A warszawka najgorsza (nie wszyscy oczywiście) A jakie pretensje jak się takiemu zwróci uwagę ze nawet wózkiem z dzieckiem nie ma jak przejechać

#15 ~leoś~

~leoś~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 10:52

powinni raz tam zaparkować czołg i potem jak ktoś zastawi wyjechać ;-) 

a potem nakleić fotkę autka po wyjeździe xD 

NO poważnie? Straż nie może gdzieś zadzwonić czy coś xD....  może sami niech na pół etatu sciągają pojazdy z dróg.... 

Inna metoda rozłożyć kolczatkę xD ... 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Suprasl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych