Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Suchość pochwy

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~judyta90~

~judyta90~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 17:09

A zapomniałam dodać że sex uprawiam kilka razy dziennie więc jest dobrze przetestowany

#22 ~tinky~

~tinky~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 18:11

Słuchajcie, możecie polecić coś na infekcję? wiadomo, lekarz, ale to dopiero pod koniec tygodnia, a ja już nie mogę wytrzymac...

#23 ~tinky~

~tinky~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 19:04

Jutro zaczynam od rana przy parkingu w lesie prace i musze na już coś zastosować bo nie wytrzymam szef tego nie finansuje

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 12:12

Jak postępy?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 12:54

Szmarawidło

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 18:38

Oddam wacka w szybkie ręce  i  twoja sucha nie potrzebna

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 17:16

jak z suchością? nadal trwa?

#28 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 22:20

u mnie niestety była taka sytuacja, że przez suchość pochwy pojawiał się ból i pieczenie po stosunku, a następnego dnia już miałam dziwną wydzielinę i zapalenie. i tak w kółko. dopiero jak regularnie używam emulsji mucovagin, infekcje mnie nie dopadają. emulsja nie zawiera konserwantów i mydła

#29 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 05:24

Tylko jest strasznie drogie.Dziennie schodzą 2 tubki a jak więcej klientów to i 4trzeba przyjąć

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:18

u mnie niestety była taka sytuacja, że przez suchość pochwy pojawiał się ból i pieczenie po stosunku, a następnego dnia już miałam dziwną wydzielinę i zapalenie. i tak w kółko. dopiero jak regularnie używam emulsji mucovagin, infekcje mnie nie dopadają. emulsja nie zawiera konserwantów i mydła

chodz tu martusia zaraz będziesz tryskać sokami

#31 ~aleksandra~

~aleksandra~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 19:21

@marta ja też używam mucovaginu , tylko w formie globulek. te produkty mają w swoim składzie kwas hialuronowy w formie najszybciej i najskuteczniej się wchłaniającej. więc jak zaaplikuję globulkę, to jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło żeby poplamiła bieliznę itp. no i nie ma bólu po stosunku, bo pochwa jest odpowiednio nawilżona

#32 ~Wiollea~

~Wiollea~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 17:11

@marta ja też używam mucovaginu , tylko w formie globulek. te produkty mają w swoim składzie kwas hialuronowy w formie najszybciej i najskuteczniej się wchłaniającej. więc jak zaaplikuję globulkę, to jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło żeby poplamiła bieliznę itp. no i nie ma bólu po stosunku, bo pochwa jest odpowiednio nawilżona

Dla mnie najbardziej komfortowy w użyciu jest żel. Z resztą jest do stosowania dopochwowego i na zewnątrz, więc 2w1. Jestem po naturalnym porodzie, niestety dość trudnym. Gdyby nie żel nie mogłabym normalnie funkcjonować, o sexie nie wspominając nawet … 

#33 ~Wiollea~

~Wiollea~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 13:45

Szczególnie teraz gdy mam więcej klientów bo szef wystawia na dyżury przy parkingu

#34 ~TomaszEkSpecjalistaSzparek~

~TomaszEkSpecjalistaSzparek~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 20:46

Witam.Mam proste rozwiązanie dla twojwgo problemu.W sklwpach takich jak biedronka czy lidl w ogóle spożywczaki,jest taki żel "CISOWIANKA" zakup ją.Wlej se do swojej szparki dziwaczki i po problemie.Pamiętaj aby chlopak zrobił to samo.Niech tylko wleje se to do dupy.
Pozdrawiam dr.Etker

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych