Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Suchość pochwy

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mozajka56

Mozajka56

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 10:46

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu mam dość wstydliwą niedogodność w postaci suchości pochwy... Nigdy wczesniej nie miałam czegoś takiego ale najgorsze, że nie umiem się z tego wyleczyć :( Co jest tego powodem? jak zawlczyc? Pomóżcie! :(

#2 ~doctor~

~doctor~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 11:50

to sa objawy wieku starczego i przekwitania , z tego sie nie wyleczysz .pozdrawiam

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 13:39

w sprzedazy sa różne żele a i sprawny jezyk partnera też dużo zdziała

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 10:30

paluszkiem

#5 celinka381

celinka381

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 12:46

poszlabym do ginekologa

#6 ~Marekszparek~

~Marekszparek~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 10:27

Więcej sliny, po co przeplacac na zele

#7 ~Opolanka~

~Opolanka~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 15:09

Nie Ty jedna masz z tym problem więc głowa do góry. U mnie problem z suchością pojawił się po ciąży bo miałam zaburzona gospodarkę hormonalną. Na początku chciałam próbować sama się z tym uporać - nosiłam jedynie bawełniana, oddychającą bieliznę i starałam się zwiększyć ilość fitoestrogenów w diecie. Niestety to nic nie pomogło tak więc wybrałam się do ginekologa, który polecił mi globulki dopochwowe HydroVag. I dzięki nim mój problem się zakończył :) Tobie również polecam wizytę u ginekologa żeby Ci coś doradził czy też przepisał.

#8 ~Opolanka~

~Opolanka~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 15:10

Nie Ty jedna masz z tym problem więc głowa do góry. U mnie problem z suchością pojawił się po ciąży bo miałam zaburzona gospodarkę hormonalną. Na początku chciałam próbować sama się z tym uporać - nosiłam jedynie bawełniana, oddychającą bieliznę i starałam się zwiększyć ilość fitoestrogenów w diecie. Niestety to nic nie pomogło tak więc wybrałam się do ginekologa, który polecił mi globulki dopochwowe HydroVag. I dzięki nim mój problem się zakończył :) Tobie również polecam wizytę u ginekologa żeby Ci coś doradził czy też przepisał.

#9 pestka28

pestka28

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 09:02

U nie pomogły raczej konwencjonalne sposoby. Polecam Wam żele. Przetestowałam ich wiele ale najlepsze są moim zdaniem

Be lover - na bazie wody bardzo dobry żel nawilżający, nadaje się zarówno do seksu konwencjonalnego ale również i do seksu analnego, o wiele lepszy niż durex i unimil w mojej opinii

oraz libi gel -  jest to żel poprawiający odczucia podczas seksu, sprawia, ze czujecie o wiele wiecej. 

#10 ~annabel~

~annabel~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:38

No dobra ale czy jest może możliwość kupienia tych zeli stacjonarnie czy może jest możliwość zamówienia jedynie przez neta?

#11 ~pestka28~

~pestka28~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 06:52

Tylko na receptę dla pracowników agencji towarzyskiej na umowie o prace

#12 pestka28

pestka28

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:58

Ja zamawialam przez internet w sklepie intymnosc.pl . Wcześnie kupowałam tam kilka róznych dupereli, potem zamówiłam sobie te dwa zele bo czytałma o nich dobre opinie.Wysyłka szybka,  plus na pewno za to, że wszystko było bardzo ładnie zapakowane .Dyskretnie tak wiec nikt nie był w stanie zobaczyć co zamawiałam.

#13 ~ajka~

~ajka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:30

Miiałam podobnie i dużo mi dało stosowanie chlorivagu w kapsułkach dopochwowych, można doraźnie stosować przez 6 dni na noc albo też dłużej ale wtedy trzeba robić większe odstępy. Mają w skłądize kwas hialuronowy który działa nawilżająco i wspomaga produkowanie śluzu

#14 ~jokas~

~jokas~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 03:41

a jakiś żel który nie tylko nawilży, ale też zniweluje świąd?

#15 ~Dżanetta~

~Dżanetta~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 07:57

Mnie naklepiej nawilża długa gra wstępna. Na świąd najlepiej działa sperma.

#16 ~esperenze~

~esperenze~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 08:30

Polecam w takim przypadku zarówno be lover jak i libi gel.Aczkolwiek jeśli użyjesz na początku w wiekszej ilości przed zabawą, to nie powinno być żadnych podrażnień. 

#17 ~Dżanetta z TVN~

~Dżanetta z TVN~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 07:03

Polecam oglądanie wyborów Mister Universum.  Czwarty dzień mija a wciąż jestem mokra.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 08:52

No wreszcie właściwa porada.Brawo.

#19 ~1950~

~1950~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 11:11

A moja babcia ciagle sliska tylko ja dziadek nie dam rady

#20 ~Judyta90~

~Judyta90~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:00

Ja na suchość pochwy po wielu poszukiwaniach zaczęłam stosować żel intymny kick natural glide, który kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. Stosowałam wiele żeli intymnych, ale ten sprawdza się u mnie najlepiej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych