Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stylizacja paznokcia

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czuwak~

~czuwak~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 07:29

Gdzie w okolicy warto skorzystać ze szkolenia stylizacji paznokcia?
Chodzi o szkolenie długie, które przygotuje do pracy. Jeśli znacie takie miejsca, to będę wdzięczna.

#2 blubel

blubel

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 04 luty 2013 - 19:12

najlepiej chyba poszukac w googlu, tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania :)

#3 ~kentana~

~kentana~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 07:27

W warszawie zrobisz takie szkolenie w Beauty lux. Na pewno pracy będzie mnóstwo, szkolenie będzie zawodowe, lecz docelowo powinnaś zauważyć dzięki temu postępy. Generalnie pracując jako kosmetyczka możesz wiele uzyskać.

#4 zyraffa

zyraffa

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 15:55

żeby było szkolenie na wysokim poziomie to chyba rzeczywiście trzebaby pojechać do Warszawy, albo chociaż do Krakowa

#5 laurabrodnicka

laurabrodnicka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 13:47

Chętnie wybrałabym się na takie szkolenie. Jestem samoukiem i wszystkiego dowiadywałam się z internetu, ale chciałabym spróbować wykonać manicure pod okiem specjalistki. Na pewno udzieliłaby mi cennych uwag :)

#6 kanizares

kanizares

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2019 - 20:27

JA się nauczyłam samodzielnie stylizowania paznokci. Przede wszystkim stawiam na technikę żelową. Paznokcie żelowe długo się trzymają i wspaniale nadają się do ozdabiania. Dodam jeszcze że uwielbiam swoje migdałki - ten kształt jest niezwykle kobiecy, czyli nieco drapieżny i oryginalny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych