Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 16:05

I tak oto o marzeniach przyszłych maturzystek decyduje "właścicielka sklepu z bielizną" i durni, sprzedajni żurnaliści, którzy to nagłaśniają. Czarno widzę tę przyszłą stringową inteligencję z podwiązką na obojętnie którym udzie.

#2 ~Super, super~

~Super, super~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 16:57

Nogi jednak idą na bok... Ale z drugiej strony... Jakie tory taka stacja...

#3 ~dus~

~dus~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 23:21

ja jako dziewczyna moge sie wypowiedziec, za zarowno mialam na sobie i stringi i podwiazke na swojej studniowce, nie widze w tym nic zlego... za glupia tez sie nie uwazam...

#4 ~~aaa~~

~~aaa~~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 16:58

Do czego pijecie ludzie ?czy wy nie macie gorszych problemow ?nie jedna z tych dziewczyn bedzie wyzej niz wy ,a wy piszecie ze stringi i podwiazka ?takie czasy ,nikt tego nie zmieni ,wy bylyscie cnotki (niwydymki) ( to zart) wiec skoncze zbedna dyskusje nad tym ze jak ma stringi i podwiaze to ze jest glupia .... armia pyschookaleczonych ludzi prasy

#5 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2009 - 11:34

CYTAT
Jeśli na lewą, dziewczyna nie jest dziewicą. Jeśli na prawą, straciła już niewinność. Być może jest jednak na odwrót. Nam nie udało nam się rozwikłać tego zagadnienia.

Ironia ironią, ale chyba takie czasy że w LO już dziewicy nie znajdziesz...

#6 ~tomanr1~

~tomanr1~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2009 - 12:38

CYTAT(radek @ 23.01.2009, 11:34) <{POST_SNAPBACK}>
Ironia ironią, ale chyba takie czasy że w LO już dziewicy nie znajdziesz...

Słabo szukasz radku! smile.gif wink.gif

#7 ~DoDa~

~DoDa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 14:43

Mam pytanie... zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca na studniówke i czy powinnam mieć podwiązke ? ? ?
Mi się wydaje że nie... powinna ją mieć dziewczyna która będzie pisać mature... Ale moi znajomi mają podzielne zdania...
PROSZĘ POMÓŻCIE !

#8 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 15:10

CYTAT(DoDa @ 6.02.2009, 14:43) <{POST_SNAPBACK}>
Mam pytanie... zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca na studniówke i czy powinnam mieć podwiązke ? ? ?
Mi się wydaje że nie... powinna ją mieć dziewczyna która będzie pisać mature... Ale moi znajomi mają podzielne zdania...
PROSZĘ POMÓŻCIE !

nie musisz miec podwiazki , tak jak mowisz podwiazki zakladaja tylko maturzystki

#9 ~tysia725~

~tysia725~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 20:18

CYTAT(monika @ 6.02.2009, 16:10:17) <{POST_SNAPBACK}>
nie musisz miec podwiazki , tak jak mowisz podwiazki zakladaja tylko maturzystki

Yyyy... Mam identyczny problem i nie wiem co zrobić, czy założyć tą podwiązkę czy nie... Pomóżcie... Co wy byście zrobiły?

#10 ~koneser~

~koneser~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 20:41

Aniołku! Obyś czego innego nie miała czerwonego... . Ponoć 90% facetów wówczas wymięka... wink.gif

#11 ~Gienka~

~Gienka~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 16:15

aha

#12 ~Eugeniusz błotny~

~Eugeniusz błotny~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 16:16

ameryka

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 12:46

Do czego pijecie ludzie ?czy wy nie macie gorszych problemow ?nie jedna z tych dziewczyn bedzie wyzej niz wy ,a wy piszecie ze stringi i podwiazka ?takie czasy ,nikt tego nie zmieni ,wy bylyscie cnotki (niwydymki) ( to zart) wiec skoncze zbedna dyskusje nad tym ze jak ma stringi i podwiaze to ze jest glupia .... armia pyschookaleczonych ludzi prasy

oj tak, beda wysoko... na górze

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 12:47

<!--quoteo(post=86839:date=6.02.2009, 14:43:name=DoDa)--><div class='quotetop'>CYTAT(DoDa @ 6.02.2009, 14:43) <a href="index.php?act=findpost&pid=86839"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Mam pytanie... zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca na studniówke i czy powinnam mieć podwiązke ? ? ?
PROSZĘ POMÓŻCIE !<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Po pierwsze to powinnas miec prezerwatywy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 13:27

PO CO maturzystce na studniowce ... czerwona podwiazka?
Od kiedy jest taka potrzeba?

Jeszcze 5-8 lat temu "musialy" byc czerwone majtki. Mialy one przyniesc szczescie na maturze. Kiedy one zmienily sie na podwiazki?

#16 ~rybka111~

~rybka111~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 17:40

Tworzy się nowa tradycja (oksymoron?)wyszukiwarka tanich wycieczek

#17 karol44387678

karol44387678

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 14:58

Jak sobie przypominam lata 2009 to aż łezka z oka mi wylatuje. To naprawdę były bardzo fajne i ciekawe lata tak naprawdę.

srebrny iphone 7

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych