Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STUDIO PLUS

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 11:18

Często pojawia się oferta pracy na handlowca w Studio Plus. Może ktoś pracował i mógłby rzec parę słów na temat zatrudnienia tam?

#2 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 09:10

co bys nie robil to i tak zle !
- jak podpadniesz malzonce "wlasciciela", to dni masz policzone
- bediesz mial pomysl, ktory nie odpowiada "wlascicielowi" - out
- nie zawalczysz o tzw. wycene - nie masz klienta, wynikow - out
- "dlugoterminowe cele" - czytaj 30 dni :)))) - out
- oczy do okolo glowy - polowania na winnego :) czegokolwiek, mozesz oberwac
rykoszetem za zle zakupy np. produkcji
eeee brak slow i szkoda czasu....

#3 ~babaa~

~babaa~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 13:59

a jak zarobki???

co bys nie robil to i tak zle !
- jak podpadniesz malzonce "wlasciciela", to dni masz policzone
- bediesz mial pomysl, ktory nie odpowiada "wlascicielowi" - out
- nie zawalczysz o tzw. wycene - nie masz klienta, wynikow - out
- "dlugoterminowe cele" - czytaj 30 dni :)))) - out
- oczy do okolo glowy - polowania na winnego :) czegokolwiek, mozesz oberwac
rykoszetem za zle zakupy np. produkcji
eeee brak slow i szkoda czasu....

#4 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 13:21

ja się dowiedziałam, że dzwonili do wszystkich firm w których pracowałam , wypytywali idiotycznie o wszystko/ Zamiast poprosić o referencje to robią wywiad jak UB za komuny.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 12:56

Rzeczywistość białostockiego rynku pracy;-) Tam gdzie jest dobra atmosfera i płaca tam ogłoszeń nie ujrzysz, a jak jest rotacja to wiadomo ocb... Białystok jest mały, a . sobie opinie bardzo łatwo, ale takie czasy, pracy mało to i warunki do pupy!

#6 ~Kamila Kurianowicz~

~Kamila Kurianowicz~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 14:12

Pracuję w Studio Plus od 5 lat i jestem bardzo zaskoczona powyższymi wpisami. Nawet nie chcę tego komentować...

Jeśli ktoś chce poznać realia pracy w Studio Plus to może napisać do mnie na maila 19.kamila.80@wp.pl

Szkoda tylko, że każdy, kto wypisuje powyższe brednie, boi się podpisać imieniem i nazwiskiem. Może wtedy pięć razy byście się zastanowili, zanim coś byście napisali. 

#7 ~SP~

~SP~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 14:34

Jakoś w ciągu tych 5 lat i ja pracowałem i Kamili nie było :) Może Kamila  ma 160 i nie ma włosów?

#8 ~kkkkkkkkkkkkkkk~

~kkkkkkkkkkkkkkk~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 23:44

Darek znowu piszesz sam o sobie że jest super..

#9 ~zapytanie~

~zapytanie~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 15:30

odswiezam temat - ponownie pojawily się ogłoszenia, czy warto skladac aplikacje? cos się od tamtej pory zmienilo? ktoś pracuje tam obecnie?

Dziekuje

#10 ~jak atmosfera?~

~jak atmosfera?~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 20:15

ktoś podpowie jak faktycznie to wygląda na dzień dzisiejszy?

#11 ~1234ghjkpo~

~1234ghjkpo~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 14:52

Atmosfera jest zawsze napieta. Jak ktos pisal co bys nie zdobil to zle. Ten lysy chce miec taniego pracownika od wszystkiego, choc mozesz sie na tym nie znac. Co do Kamili to jiz ja zwolnil. Co do zarobkow na umowie najnzsza krajowa, a reszte jak sie dogadasz pod stolem. A premie zabiera za byle co. Ten lysy mysli ze wszystkim trzesie w bialym, a tak naprawde wszyscy sie z niego smieja. Taka rzeczywistosc.

#12 ~Chłopek roztropek~

~Chłopek roztropek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 16:56

aż tak źle? Pytam, bo dostałem od nich propozycję pracy. 

#13 ~1234~

~1234~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 12:42

tragicznie bardzo tragicznie, nie polecam

#14 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 22:51

Nie jest tak źle, wystarczy nauczyć się z nim żyć, tzn. wysłuchać przyznać rację i wypuścić drugim uchem.

Osobom o słabej psychice odradzam :)

#15 ~Byly pracownik~

~Byly pracownik~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 07:05

Heh. Nie polecam pracy w tej firmie ani w drugiej firmie ALB tego szanownego "prezesa". Ten człowiek to jakieś nieporozumienie. Zero kultury kw dodatku arogancki. Jeśli ktoś ma silnna glowe aby wysłuchiwać wyzwisk oraz jakim się jest najgorszym pracownikiem, ile on traci przez pracownika. Pan Darek lubi obraża ludzi. To jeden z tych polskich Januszu biznesu, myśli że pracownicy mu jeszcze będą dopłacać za to że u niego pracują. Mobbing w firmie nie jest rzadkością. Odradzam współpracy z studio plus i ALB

#16 ~lewy czerwcowy~

~lewy czerwcowy~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 12:13

Heh. Nie polecam pracy w tej firmie ani w drugiej firmie ALB tego szanownego "prezesa". Ten człowiek to jakieś nieporozumienie. Zero kultury kw dodatku arogancki. Jeśli ktoś ma silnna glowe aby wysłuchiwać wyzwisk oraz jakim się jest najgorszym pracownikiem, ile on traci przez pracownika. Pan Darek lubi obraża ludzi. To jeden z tych polskich Januszu biznesu, myśli że pracownicy mu jeszcze będą dopłacać za to że u niego pracują. Mobbing w firmie nie jest rzadkością. Odradzam współpracy z studio plus i ALB

Raz w zyciu z nim rozmawialem. Sprawial wrazenie dupka. Co do ludzi zwykle sie nie myle, a jak widze duzo tu negatywnych wpisow nt jego osoby.

#17 ~Mcin~

~Mcin~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 10:56

Dokładnie straszny dupek. Jeśli ktoś by miał przedstawić polskiego niszczą Januszexa, to wzorem będzie pan Darek. Jeszcze się dziwię dlaczego nikt go nie pozwal o mobbing w firmie. "Szefowa" też nie lepsza. Głupie uśmieszki heheszki a zaraz opieprz za błahostki. Spóźnisz się minutę to premia na minus, a oczekuje że ludzie będą zostawać po godzinach za darmo. Nie polecam. Pracowałem tam niedawno. Właściciel tej firmy potrafi opieprzac pracownika kilka godzin w swoim gabinecie a później na niego zwalić że ile on pieniędzy i czasu przez niego marnuje że tu siedzi. Totalna porażka. Wszystkie hurtownie z materiałami od których biorą towar mają Pana D za wariata.

#18 ~Mcin~

~Mcin~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 10:57

Miało być "polskiego nosacza Januszexa"

#19 ~Niewolnik~

~Niewolnik~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 09:41

Poszukują handlowców, bo nie da się wytrzymać długo w tej firmie. Dariusz i jego żona Elżbieta to duet z innego wymiaru. Mobbing, obrażanie i poniżanie porządek dzienny. Szukasz pracy to nie w tej firmie. Wymagania spore, zarobki marne. Nie jesteś pracownikiem tylko niewolnikiem. Szacunek jest Ci okazywany w taki sposób, że siedzisz na dywaniku u Prezesa, a kochany Szefo leży w fotelu, drapie się po przyrodzeniu jedząc bułeczki i dając Ci wykład jaki to marny z Ciebie pracownik. Nie polecam podejmowania współpracy. Stary pracownik Studio Plus.

#20 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 11:54

Zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu i nerwów. W obecnych realiach rynku pracy można znaleźć normalną firmę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych