Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STRZYŻENIE PSÓW

Strzyżenie psów

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 GigantPTA

GigantPTA

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 07:50

Ja strzyge mojego yorkusia, u pani Joanny w SFORZE, i jestem zadowolona za każdym razem, a dodam, że piesek jest bardzo niesformy podczas strzyżenia. ma dużo cierpliwości do niego :)) POLECAM :))

W czeskim cieszynie jest najsławniejsza i najbardziej stylowa psia pani fryzjer, polecam wyszukać w internecie ;)

#22 ~Izz~

~Izz~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 17:10

Cieszyn to raczej nie nasz region :)

#23 ~Mona~

~Mona~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 08:28

Ja również chodzę do SFORY na antoniku z moim westikiem na Również jestem zadowolona z usług ,moj pies mysle ze też.Polecam ten salon:)

#24 ~niezadowolona~

~niezadowolona~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 16:14

Zdecydowanie nie polecam usług świadczonych przez salon "Cztery łapy" przy ul. Sikorskiego. Strzyżenie odbywa się na zapleczu sklepu zoologicznego na biurku obok laptopa. Brak profesjonalnego podejścia do psa, który po zakończonym strzyżeniu wygląda jak przepuszczony przez kosiarkę. Do tego pani  bardzo niesympatyczna. Zamowiona usługa obcięcia pazurków nie została wykonana, o czym mnie nawet nie poinformowano. Psa nie  wyczesano, włosy gubił po drodze do domu. NIE POLECAM.

#25 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2015 - 12:08

Chciałabym wypowiedziec sie na temat nowego saloniku przy ul.Zagumiennej - Salonik Psiej urody.

Przesympatyczna Pani Aldona , profesjonalne strzyżenie/ jestem włascicielka ShiTzu/

Bardzo dobrej jakosci kosmetyki - po strzyzeniu piesek jest pachnacy .

Na pewno będziemy stałymi klientami.

Gorąco polecam.

#26 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 07:28

Salon Sfora jak najbardziej polecam. Mam westa i zawsze jestem zadowolona po wizycie w tym salonie.

#27 Fotogroomer

Fotogroomer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 16:15

Witam

W Biaymstoku  mamy  kilkana

#28 Fotogroomer

Fotogroomer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 21:03

Witam

Poszukując salonu groomerskiego ( salonu pielęgnacji psów i kotów), każdy właściciel kieruję się różnymi kategoriami poszukiwań :

1) Cena

2) Lokalizacja

3) Metamarfoza pokazana na stronie

4) Poczta pantoflowa

5) Odpowiada nam sam fryzjer jako osoba

Kogo polecać z psich fryzjerów w Białymstoku ?

Salonów mamy kilkanaście

1) Od dawno pracujące

2) Otwarci kilka lat

3) Nowo otwarte i dopiero powstające

Moim zdaniem każdy groomer ( fryzjer żwierząt)

uczył sie u  innego nauczyciela ,

ma własne doświadczenie życiowe i zawodowe, ma własny gust  - co powoduje że każdy groomer zrobi tego samego psa inaczej.

Użytkownik Fotogroomer edytował ten post 05 styczeń 2016 - 22:01

#29 Fotogroomer

Fotogroomer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 21:25

W dodatek pamiętajmy że każdy właściciel psa ma inny gust i upodobania.

Wybierając fryzure dla psa kieruję się nie tylko swoim gustem a spojrzeniem na codzienną pielęgnacje pupila

1) Hodowca psów rasowych  szuka profesjonalisty który zna sie na jego rasie psa i prawidłowo wykona fryzure do wystaw według wymogów FCI a z tym nie jest łatwe.

2) Właściciel psów domowych szuka groomera który wykona dla jego pupila wedle potrzeb i upodobań co zupełnie odchodzi od wymogów wystawowych. Przyważnie takie fryzurki są nazywanymi Pet i maja różne styli.

3) Właścicieli psów podwórkowych poszukują salonu w którym moga wykąpać psa po sezonie zimowo-wiosennym.

4 ) Przy nie odpowiedniej pielegnacji psa, zlekceważenia w odpowiednim terminie przyjśc na wizyte lub nie regularnym lub nie prawidłowym wyczesaniu podszerstka  szukamy ratunku i pomocy kto pomoże z kołtunami i filcami.

5) Wolontariusze pomagające psam bezdomnym (np fundacji , schroniska) , ratując psy szukaja osoby która doprowadzi psa do szybkiej adopcji robiąc z wilkiego kołtuna lub masy kłaków pieknego sympatycznego psa.

To w koncu jaki salon wybrać ? Czym się sugerować ?  Tak naprasdę to zalezy od Państwa gustu i zapotrzebowań.

Każdy salon wykonuje podobne usługi ale robi to tak w jaki sposób był nauczony na szkoleniu i z doświadczeń życiowych

W jednym wszystkie salony są podobne  to każdy groomer jest miłośnikiem zwierząt ma do nich pasje, wybrał zawód z powołania ale jeszcze nas lącza opłaty w różnych wysokościach  czynszu, kśiegowych , zus który nie jest małym,odprowadzeniem podatków, inne opłaty prąd , woda oraz inne koszta związane z naszym zawodem drogie szkolenia, inwestycja w drogi sprzęt, który nie jest wieczny. Tego nie zauważaja klienci szukając okazji cenowych.  

#30 mariusz1970

mariusz1970

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 13:18

Z psim fryzjerem trzeba uważać i nigdy nie zgadzajmy się na nieobecność właściciela podczas zabiegu. 

#31 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 11:43

Ja swego yorka strzygę u Pani Uli na ul. Upalnej 1. Jestem bardzo zadowolona. Ładnie strzyże i przede wszystkim ma podejście do psiakow. Mój pies ma adhd. Pani Ula nazwała, że jest psem specyficznym. Dwóch fryzjerów nie dalo rady ostrzyc mojego pieska, a Pani Ula ze swoim podejściem daje rade. Polecam.

#32 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 11:43

Ja swego yorka strzygę u Pani Uli na ul. Upalnej 1. Jestem bardzo zadowolona. Ładnie strzyże i przede wszystkim ma podejście do psiakow. Mój pies ma adhd. Pani Ula nazwała, że jest psem specyficznym. Dwóch fryzjerów nie dalo rady ostrzyc mojego pieska, a Pani Ula ze swoim podejściem daje rade. Polecam.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 14:51

pani ula z "psiego salonu" jest psia czarodziejka, to prawda :) niestety od dobrych kilku lat przebywa za granica

#34 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 10:57

Witam.przeczytałam całą dyskusję i myślę za warto odwiedzić Psią Oaze na ul.KEN 50 lok.10 . Kobieta pracuje w zawodzie od dobrych paru lat, ma świetnie wyposażony salon, dobre kosmetyki, dobry sprzęt. Ja obecnie strzyge i niej sznaucera, którego nikt w Białymstoku nie dał rady zrobić ponieważ jest agresywny mimo tego Pani się podjęła i zrobiła to perfekcyjnie. Prosiłam tylko aby pies był ostrzyzony jak jej to wyjdzie nk wiem co zawsze się działo w salonie, a tutaj spokojne podejście, i fryzura naprawdę wyszła i to świetnie. Naprawdę polecam

#35 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 21:02

Odradzam prowadzania zwierzątek do psiego saloniku na Zagumiennej. Widoczne braki w doświadczeniu, nieprzyjemna obsługa, pierwszy i ostatni raz tam byłam

#36 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 17:16

Ja strzyze swojego pupila w Saloniku Psiej Urod przy ul. Zagumiennej. Odwiedzilem prawie wszystkie salony w Białymstoku i jedynie ten groomer spelnia moje oczekiwania. Niegdys moja Zuzka uczestniczyla w wystawach i wiem jak powinien wygladac maltanczyk. Obsluga jest przemila lokal czysty, a przede wszystkim pelny profesjonalizm, goraco polecam

#37 ~Marzanna~

~Marzanna~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 18:51

Witam. Jestem posiadaczką pieska- teriera walijskiego. Od lat ścinam go w Lutrze. Na rynku białostockim pojawiło się ostatnio sporo "salonów dla psów". Jaka jest Wasza opinia o nich. Proszę zainteresowanych o informację. Pozdrawiam.

Powiem tak. Pani ładnie strzyże i dobrze traktuje psy. Broń Cię Panie Boże oby mąż pomagał. Ten szarpie, krzyczy itp.oby szybciej. Panią polecam, z panem NIE

#38 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 11:11

Witam,nie dawno otworzył się salon na wesołej. Byłem tam ze swoim terierkiem i jestem pod wrażeniem. Pies przygotowany jak do wystawy, Trwało to trochę ale naprawdę warto. Ceny też są bardzo promocyjne.  a...i nazwa salonu śmieszna...Psia Maść :))))

#39 ~Kuba1972~

~Kuba1972~
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 18:39

Nie polecam!!! Elwet Al.Niepodległości, Earszawa,Pani okaleczyła Maltańczyka, rana kwalifikowana się do szycia, za zabieg i wizytę kazali sobie zapłacić. Omijajcie z daleka, masakra

#40 ~pies na błazny~

~pies na błazny~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 11:54

Lublin ,Earszawa (to chyba gdzieś daleko? ),Czeski Cieszyn........

To może Aukland w New Zeland ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych