Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STRZYŻENIE PSÓW

Strzyżenie psów

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 12:36

Witam. Jestem posiadaczką pieska- teriera walijskiego. Od lat ścinam go w Lutrze. Na rynku białostockim pojawiło się ostatnio sporo "salonów dla psów". Jaka jest Wasza opinia o nich. Proszę zainteresowanych o informację. Pozdrawiam.

#2 MJL

MJL

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2012 - 10:42

Witam. Jestem posiadaczką pieska- teriera walijskiego. Od lat ścinam go w Lutrze. Na rynku białostockim pojawiło się ostatnio sporo "salonów dla psów". Jaka jest Wasza opinia o nich. Proszę zainteresowanych o informację. Pozdrawiam.

Chciałabym przestrzec wszystkich miłosników zwierząt przed salonem strzyżenia psów KASIA w Białymstoku
przy ul.Starobojarskiej. Wyjątkowo niegrzeczna obsługa,obrażanie typu "jaki zaniedbany pies" ,szarpanie przy czesaniu i uwagi nie odgryzaj się bo ....Nie poskutkowało nawet to ,że piesek jest po poważnej rekonstrukcji tylnej łapki z zaszytym drutem
"profesjonalny salon pielęgnacji, jesteśmy miłośnikami zwierząt" - nic tylko arogancja i niegrzeczność w stosunku do klienta.Nie zafunduję nigdy więcej takiego stresu zwierzęciu ,sobie również.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 11:32

Raz byłam i tez więcej nie pójdę. tak panie czesały a raczej szarpały, trzymały,że psa do dziś łapa boli jak się nieumiejetnie go podniesie bo chodzic i biegac to luz. Nie polecam .

#4 ~bunny~

~bunny~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 11:15

gdyby pies nie miał kołtunów, to by pani nie szarpała ...

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 20:28

Z tego wniosek,że pies do salonu powinien przyjść wykąpany,wyczesany i ostrzyżony żeby się Pani nie przemęczyła B)

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 20:42

Z tego wniosek,że pies do salonu powinien przyjść wykąpany,wyczesany i ostrzyżony żeby się Pani nie przemęczyła B)

#7 ~bunny~

~bunny~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 08:36

chodzi o to, że gdy nie rozczesuje się psa każdego dnia to z włosów tworzą się kołtuny, których nie da się niestety łatwo rozczesać :) i trzeba użyć troszkę siły, żeby to zrobić

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 18:14

Polecam PSI SALON z UPALNA 1A lok.28

#9 sfora86

sfora86

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 maj 2013 - 16:50

Witam wszystkich ( moze to nieodpowiednie miejsce)
ale chiałabym zaprosic do mojego salonu dla psów ,,SFORA"
Oferuje szeroki zakres usług,miłą atmosferę ,oraz duzo cierpliwości i miłości do psich klientów.
Zapraszam na moja strone www.salonsfora.pl-aby bliżej zapoznać sie z oferta

Pozdrawiam Joanna

Użytkownik sfora86 edytował ten post 05 maj 2013 - 16:52

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 22:21

Możecie POLECIĆ mi dobrego fryzjera do bordelki ?????

#11 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 19:11

Witam Border colie? strzyżenie jest tylko kosmetyczne(wyrównanie linii łap,kosmetyka,podcięcie i podrównanie szaty) głównie proponuje wyczesywanie kąpiele,jeśli pies jest tzw kołtunem sprawa jest już inna.

Posiadam salon dla psów zapraszam na strone - salonsfora.pl

Pozdrawiam

#12 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 05:14

Jedyny naprawdę godny polecenia salon dla psów w białymstoku to Nowy York na 27lipca. Byłem ze swoim sznaucerem chyba wszędzie, nie wspomnę o tych sadystkach ze starobojarskiej ale w nowy yorku kobieta strzyze perfekcyjnie. Salon poleciła mi znajoma a ja wszystkim swoim znajomym nikt nie był zawiedziony. 

#13 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 10:50

A co myslicie o salonie na Antoniuku Sfora , niedawno powstał ?,mieszkam obok i poszłabym tam ,ale nie słyszałam żadnych opinii.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 10:43

A co myslicie o salonie na Antoniuku Sfora , niedawno powstał ?,mieszkam obok i poszłabym tam ,ale nie słyszałam żadnych opinii.

Nie polecam. Nie można odmówić starania się Pani Joannie, a brak doświadczenia jest dużym minusem.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 10:52

o psy juz dbacie to moze czas wziasc sie za siebie :)

#16 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 11:34

Nie polecam. Nie można odmówić starania się Pani Joannie, a brak doświadczenia jest dużym minusem.

Możesz rozwinąć odpowiedz dlaczego nie polecasz? brzytko strzyże p.Joanna? widziałam na facebooku ładnie psy wychodzą moim zdaniem 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 16:03

chodzi o to, że gdy nie rozczesuje się psa każdego dnia to z włosów tworzą się kołtuny, których nie da się niestety łatwo rozczesać :) i trzeba użyć troszkę siły, żeby to zrobić

no ale chyba są po to te "pseudo salony" dla psów? i pani, która "profesjonalnie" się zajmuje takim zwierzakiem powinna zachować wszelkie uwagi sobie, prawda?

#18 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 10:35

O swojego psa trzeba dbać ja ja swoją sunie na starobojarskiej strzyge od ponad 5 lat, nie raz slyszalam jak zwracaja uwage bo pies jest niespokojny ale przeciez to nie koniec swiata? druga sprawa o psa sie dba, wiec skoro nie dbasz pies ma kołtuny to sie nie dziwie ze musialy sie meczyc - zreszta nie wiem jak mozna nie dbac o psa nie kompac nie czesac a pozniej zaprowadzic do frzyjera oczekiwac cudow i jeszcze miec pretensje - pewnie sama do fryzjera chodzisz z brudna glowa i kołtunami - wspólczuje

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 13:28

Fajne salony trafiają na Pethome Można zapoznać się z ofertą, pooglądać zdjęcia. W końcu wszystko w jednym miejscu!!!

#20 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 19:55

Ja strzyge mojego yorkusia, u pani Joanny w SFORZE, i jestem zadowolona za każdym razem, a dodam, że piesek jest bardzo niesformy podczas strzyżenia. ma dużo cierpliwości do niego :)) POLECAM :))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych