Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

120 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kupa~

~Kupa~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 21:19

Jak mam zbierać kupę po psie to niech postawią specjalne pojemniki na te odpady i zorganizują jakieś coś do zbierania tego. Po drugie mój pies nigdy nie nosił kagańca, a jak mu go zakładam robi wszyscy żeby go zdjąć nawet jeśli jest na jego szyi.

#2 ~piter.d~

~piter.d~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 21:27

A może straż miejska niech zrobi akcje w lesie by ludzie tam nie biegali za potrzebą .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 21:41

Moim zdaniem, gdyby spółdzielnia mieszkaniowa pobierała za każdego psiora czynsz jak za kolejnego lokatora to sądzę, że liczba psów w mieszkaniach zmniejszyłaby się o połowę!!!!
Takie zwierzę jest bardziej uciążliwe niż nie jeden lokator!!!!!!
Mieszkam w bloku i mam dość, psów, właścicieli psów, sierści na wycieraczce, obsranych trawników, chodników bo i tak się zdarza....
dlaczego mamy cierpieć za to że jeden z drugim się nudzi i sprawia sobie sierściucha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~Lech~

~Lech~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 21:49

Jak mam zbierać kupę po psie to niech postawią specjalne pojemniki na te odpady i zorganizują jakieś coś do zbierania tego. Po drugie mój pies nigdy nie nosił kagańca, a jak mu go zakładam robi wszyscy żeby go zdjąć nawet jeśli jest na jego szyi.

A śmietnik to co mało? A reklamówkę wziąć z domu to co nie łaska? Ty leniu, u siebie w domu żyj jak w chlewie, a na dworze pozwól innym żyć, brudasie!

#5 ~maciejka~

~maciejka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 21:53

Jeden załóż sobie, drugi psu (kaganiec),będzie sierściuchowi raźniej,a kupki do kieszonki sobie wkładaj gołą łapką. dlaczego wszyscy mamy płacic za sprzątanie po twoim zwierzaku. Odrobina odpowiedzialności za te szczekające potwory. Strach przejśc pod blokiem, bo pieseczki na spacerku!

#6 del

del

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 263 postów

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:09

Z wpisów wynika, że nie wszyscy rozumieją znaczenie pojęcia odpowiedzialność. Zwierzęta traktuje się jak zabawki, które kupuje się bezmyślnie nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Psie kupy to jeden z obowiązków właścicieli czworonogów, ale ważniejszym problemem jest brak świadomości jakie zagrożenie stanowią psy wyprowadzane bez kagańców, szczególnie ras uznawanych za niebezpieczne a czasem również spuszczaniem ich ze smyczy. Szczytem głupoty właściciela są często słyszane zapewnienia: proszę się nie bać on nie gryzie. Ludzie muszą zrozumieć, że pies to nie tylko przyjemności ale w szczególności poważny obowiązek i odpowiedzialność za bezpieczeństwo innych mieszkańców. Popieram działania Straży Miejskiej i liczę na konsekwentne działanie a nie chwilową akcję.

#7 ~rafal~

~rafal~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:32

To nie powinna być AKCJA, ale zwykła codzienność tych nierobów ze straży miejskiej. Niech wlepiają tych mandatów i po kilkadziesiąt dziennie to w końcu zarobią na swoje utrzymanie, a i w końcu może będzie można przejść normalnie po chodniku wiosną a nie chlew. Przy okazji może się paru pajaców trochę kultury i odpowiedzialności nauczy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:33

Zapraszam strażników pod Pierwszy Urząd Skarbowy przy Świętojańskiej. Nie przypominam sobie, żebym idąc chodnikiem obok urzędu nie spotkała chociaż 1 kupy na chodniku. A to przecież urząd państwowy.

#9 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:34

A ja się zgodze z tym, że powinny być odpowiednie pojemniki na odchody. W większych miastach takie rzeczy istnieją i dzięki temu jest czyściej. Jak tak wlepiają mandaty to niech za te pieniążki postawią kosze na kupy :)

#10 ~maciejka~

~maciejka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:41

A ja się zgodze z tym, że powinny być odpowiednie pojemniki na odchody. W większych miastach takie rzeczy istnieją i dzięki temu jest czyściej. Jak tak wlepiają mandaty to niech za te pieniążki postawią kosze na kupy :)

Mandaty są za nieprzestrzeganie przepisów, a na kosze niech się właściciele psów złożą.

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:42

popierwsze stac cie na psa to i stac cie na zykły woreczek foliowy zeby kupe po swoim psie pozbierac po drugie mozesz ja wyzucic do byle kubła na śmieci a po trzecie jak nie umiesz naucxzc psa chodzic w kagancu to sam go nałuż to moze weźmie z ciebie przykład i twój pies

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:46

mandaty to nie darowizna na twojego pieska tylko kara za nie przestrzeganie przepisów a po drugie to nie pojemniki powodują ze jest mniej kup na chodnikach tylko kultura i odpowiedzialnośc włascicieli psów

#13 ~Kupa~

~Kupa~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:49

Oj wy szczekacze jeśli macie tyle odwagi pisać takie rzeczy o nakładaniu komuś kagańca powiedzcie to mu w twarz... Nie mam nic przeciwko temu ALE ! jeśli będziemy masowo wrzucali kupę do śmietników będzie super kuposegregacja śmieci to już wolę niechaj ta kupa leży w trawie niż w normalnych śmietnikach tralala

#14 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 22:52

mandaty to nie darowizna na twojego pieska tylko kara za nie przestrzeganie przepisów a po drugie to nie pojemniki powodują ze jest mniej kup na chodnikach tylko kultura i odpowiedzialnośc włascicieli psów

Kultura której ty nie posiadasz wyzywając innych a wymagasz jej od innych porażka jakaś

#15 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:10

Nie widzę żadnego problemu, by psią kupę zebrać w reklamówkę. Potem wywalam ją do pierwszego miejskiego kosza na trasie spaceru. I tak powinni robić wszyscy wyprowadzający psiaki. W innych większych miastach są specjalne pojemniki na psie odchody - po 200 - 300 sztuk w mieście. Ale to nie problem właścicieli psów, że miasto nie chce takich w Białymstoku postawić. Zebranie kupki i wywalenie jej to dla mnie mniejszy problem niż wycieczka po gazetę do kiosku. Dla innych powinno być podobnie.

#16 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:16

Nie widzę żadnego problemu, by psią kupę zebrać w reklamówkę. Potem wywalam ją do pierwszego miejskiego kosza na trasie spaceru. I tak powinni robić wszyscy wyprowadzający psiaki. W innych większych miastach są specjalne pojemniki na psie odchody - po 200 - 300 sztuk w mieście. Ale to nie problem właścicieli psów, że miasto nie chce takich w Białymstoku postawić. Zebranie kupki i wywalenie jej to dla mnie mniejszy problem niż wycieczka po gazetę do kiosku. Dla innych powinno być podobnie.

#17 ~Pan nie wiem~

~Pan nie wiem~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:19

A ja mam pytanie czy rzadką kupę też mam zbierać i czy siki też mam łapać w jakiś słoik ? za nie zebraną rzadzioszkę będzie mniejszy mandat ? A i jeszcze jedno czyy jak robię kupę na klatce bądź co bądź koło klatki to mam to zebrać ? dziękuję za uwagę

#18 ~ruda~

~ruda~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:20

Ja czekam tylko na jakąś epidemię od wywalania kupeczek do zwykłych śmietników. :)
jak się wprowadza mandaty za niesprzątanie to stawia się także specjalne kosze na psie odchody, na tym to wszystko polega. W każdym normalnym mieście tak jest ale nie u nas, cóż widać ogarnięcie i wiedzę w Białymstoku.
Więc powodzenia w walce z kupą.

#19 ~kupa~

~kupa~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:21

Ja czekam tylko na jakąś epidemię od wywalania kupeczek do zwykłych śmietników. :)
jak się wprowadza mandaty za niesprzątanie to stawia się także specjalne kosze na psie odchody, na tym to wszystko polega. W każdym normalnym mieście tak jest ale nie u nas, cóż widać ogarnięcie i wiedzę w Białymstoku.
Więc powodzenia w walce z kupą.

Dokładnie !!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:22

A ja mam pytanie czy rzadką kupę też mam zbierać i czy siki też mam łapać w jakiś słoik ? za nie zebraną rzadzioszkę będzie mniejszy mandat ? A i jeszcze jedno czyy jak robię kupę na klatce bądź co bądź koło klatki to mam to zebrać ? dziękuję za uwagę

możesz zlizac swym dlugim, ozorem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych