Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

strajk nauczycieli

142 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 10:21

podobno najpierw technikum zakończyło strajk, potem białorus i w ślad za nimi poszdł polak. Czy dzieci idą jutro do szkoły?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 11:29

Ale za strajki chyba im nie zapłacą bo trudno żeby za siedzenie przy kawie i ciastkach brać poeniadze?

#3 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 11:45

to bardzo "solidarny" zawód jak widać i szlachetny, zaoszczędzili pieniądze dla samorządu, można będzie premie wypłacić przed świętami  :). Siła w jedności :) . Wolą po cichutku za plecami  o godziny etatowe się bić i znów "moja mojszość ważniejsza niż twoja mojszość". Grunt to oświata i "yntelygencija"

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 12:41

Wypala się ciało i kaganki

#5 ~Luis~

~Luis~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 13:52

Polak zawsze mądry po szkodzie, to jest prawda od wieków!!!!

#6 ~Colombo~

~Colombo~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:38

podobno najpierw technikum zakończyło strajk, potem białorus i w ślad za nimi poszdł polak. Czy dzieci idą jutro do szkoły?

Nauczyciele powinni zasięgnąć informacji od policjantów na temat doktorów co przyznają L4. Na zwolnieniu będą mieć pieniądze bo teraz to nie. :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 06:24

czyli hajnowskie szkoły średnie nie strajkują?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 07:43

Polak strajkuje na pewno.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:15

Polak strajkuje na pewno.

Walczą o nabór - uczniowie wybiorą szkołę, w której nauczyciele będą edukować, a nie strajkować

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:33

Walczą o nabór - uczniowie wybiorą szkołę, w której nauczyciele będą edukować, a nie strajkować

A może wybiorą taką, w której nauczyciele mają honor i zasady..

#11 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:37

Walczą o godność nauczycieli i jak to w takich "bajkach" bywa oni pewnie oberwą a inne szkoły zyskają na ich strajku - może podwyżki, może uczniów, może i jedno i drugie - "Polak Winkelridem szkół średnich w Hajnówce"

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:49

"Polak Winkelridem szkół średnich w Hajnówce"

Aha. I skończy chyba jak Winkelried

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 18:20

Szkoda bo świetnie opiekują sie młodzieżą, mówią że rodzice wściekli na nauczycieli za strajk

#14 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 18:25

A ktorego rodzica w Hajnowce obchodzi sytuacja nauczycieli, maja uczyc opiekowac wychowac i basta, a jak nie to skarga tu czytam

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 19:01

Szkoda bo świetnie opiekują sie młodzieżą, mówią że rodzice wściekli na nauczycieli za strajk

Nauczycieli nie obchodzi los dzieci, tylko kasa - a rodzice walczą o dobro ich własnych dzieci. Stwarzanie problemów przy egzaminach to forma świetnej opieki nad młodzieżą?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 19:05

Jestem rodzicem ucznia "polaka" i nie jestem wściekły, lecz szczerze popieram strajkujących nauczycieli. Pisz więc może jedynie w swoim imieniu - jeśli jesteś rodzicem. Bo może nie jesteś, a jedynie chcesz skłócić rodziców z nauczycielami.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 19:07

A ktorego rodzica w Hajnowce obchodzi sytuacja nauczycieli, maja uczyc opiekowac wychowac i basta, a jak nie to skarga tu czytam

Jeżeli stwarzają problem przy egzaminach, to nie jest fair - czego się spodziewali? Kiedyś zawód nauczyciela postrzegałem jako formę służby, po strajku czar prysł... Drodzy Nauczyciele - rozejrzyjcie się, czy aby na pewno inni ludzie wokół Was mają miliony na koncie i pracę marzeń?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 19:11

Jestem rodzicem ucznia "polaka" i nie jestem wściekły, lecz szczerze popieram strajkujących nauczycieli. Pisz więc może jedynie w swoim imieniu - jeśli jesteś rodzicem. Bo może nie jesteś, a jedynie chcesz skłócić rodziców z nauczycielami.

Czy jak Twoje dziecko nie przystąpi do matury i będzie miało rok w plecy, też będziesz szczerze popierał to, co wyprawiają?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 19:21

Czy jak Twoje dziecko nie przystąpi do matury i będzie miało rok w plecy, też będziesz szczerze popierał to, co wyprawiają?

Oczywiście, że będę popierał. Cóż znaczy rok później zdana matura wobec honoru i prawdziwej solidarności z walczącymi o szacunek ludźmi. Może dlatego tak myślę, bo pamiętam strajki z roku 1980 i ówczesną solidarność pomiędzy ludźmi. To było coś, czego młodzi ludzie powinni także teraz doświadczyć, ale niestety, wielu rodziców im na to nie pozwala, bo uważają, że dzieci są po to, aby spełniać ich ambicje. A dzieciom trzeba pozwolić samodzielnie myśleć i wybierać swoją drogę. Nawet, jeśli będzie ona trudna i trzeba będzie z czegoś zrezygnować lub nieco dłużej na to poczekać.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 19:32

Oczywiście, że będę popierał. Cóż znaczy rok później zdana matura wobec honoru i prawdziwej solidarności z walczącymi o szacunek ludźmi. Może dlatego tak myślę, bo pamiętam strajki z roku 1980 i ówczesną solidarność pomiędzy ludźmi. To było coś, czego młodzi ludzie powinni także teraz doświadczyć, ale niestety, wielu rodziców im na to nie pozwala, bo uważają, że dzieci są po to, aby spełniać ich ambicje. A dzieciom trzeba pozwolić samodzielnie myśleć i wybierać swoją drogę. Nawet, jeśli będzie ona trudna i trzeba będzie z czegoś zrezygnować lub nieco dłużej na to poczekać.

Twoja wypowiedź nie wygląda na zdanie rodzica, czy czasem nie jesteś nauczycielem? Poświęcisz dobro swojego dziecka dla kilkuset złotych podwyżki dla kogoś, kto ma w nosie Ciebie i Twoje dziecko? Naprawdę? To wg Ciebie honor?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych