Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk nauczycieli

724 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:07

Moje dziecko musiało zostać dziś w domu i też nie poszłam przez to do pracy bo się strajków zachciało a to wszystko wina Pisu! Bo na lewo i prawo rozdają kasę za robienie dzieci a zapominają o innych ludziach o leczeniu o nauczaniu! Ale jak ludzie będą głupi i szybko umra to kasa zostanie dla rządu bo przecież za stolikiem się wiele nie na robi i jedynie co może dostać to hemoroidow. Czarnogrod podlaski dalej głosujcie na PiS!

#2 ~masznaimiegrażyna?~

~masznaimiegrażyna?~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:11

Ty i.d.i.o.t.k.o a w soboty i niedziele kto pilnuje twego gówniaka.Podejrzewam że jesteś typową biurwą na państwowym od poniedziałku do piątku od 8do16.

#3 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:26

Ty i.d.i.o.t.k.o a w soboty i niedziele kto pilnuje twego gówniaka.Podejrzewam że jesteś typową biurwą na państwowym od poniedziałku do piątku od 8do16.

Czyżby zdesperowany, głodny, a tym samym i zły pedagogus się wyserdecznił?

P S - gratuluję znajomości pięknej polszczyzny!

#4 ~a wąsy masz?~

~a wąsy masz?~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:47

Nie pedagogus ale szlak trafia jak ktoś jęczy że nie ma kto pilnować bachora bo ona do pracy.Ludzie też pracują w soboty i niedziele to może powinni się domagać szkoły w te dni bo gdzie wcisnąć dzieci

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:53

Tylko za co te podwyżki ja się pytam, jak oni nauczają skoro dziecko w siódmej klasie podstawówki siedzi i do północy lekcje odrabia ,przecież to nie studia tylko PODSTAWÓWKA, druga sprawa uczą tak słabo specjalnie żeby dzieciaki na korepetycje chodziły i to nawet nie tajemnica , nauczycielka mówi to wprost że można u niej brać korepetycje, przecież to jest jakaś kpina nie będę wspominał o wolnych wakacjach ,feriach ,13 stkach itp itd.

ŻADNYCH PODWYŻEK , tak bardzo zazdrościcie zarobków w biedronakch to proszę zmienić pracę ,zobaczycie wtedy jak się na prawdę pracuje a nie w ciula wali.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:36

Moje dziecko musiało zostać dziś w domu i też nie poszłam przez to do pracy bo się strajków zachciało a to wszystko wina Pisu! Bo na lewo i prawo rozdają kasę za robienie dzieci a zapominają o innych ludziach o leczeniu o nauczaniu! Ale jak ludzie będą głupi i szybko umra to kasa zostanie dla rządu bo przecież za stolikiem się wiele nie na robi i jedynie co może dostać to hemoroidow. Czarnogrod podlaski dalej głosujcie na PiS!

Już jest często tak, że ci co nie pracują, mają więcej kasy od pracujących. Owoce w szkole, obiady gratis, opieka zasiłki da, a mamuśka od rana po koleżankach lata. A dzieciak nieprzygotowany do szkoły przychodzi.

#7 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:45

Ty wsiochoo ulomna wychodowana na lamuskich dzielnicach pijackiej rodziny w sobotę i w niedziele maja kochana babcie która mimo że jest na emeryturxe od pon do piątku ma pracę leniu smierdzacy umiejacy tylko płuc jadem i rodzacym na potęgę dzieci dla 500 plus i dla emerytury matka plus bo ci się należy!takich jak ty przydaloby się spowrotem oddać do szkoły. I właśnie przez takich jak ty należą się im większe pensje niż tobie za rozplodnik

#8 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:46

Nie pedagogus ale szlak trafia jak ktoś jęczy że nie ma kto pilnować bachora bo ona do pracy.Ludzie też pracują w soboty i niedziele to może powinni się domagać szkoły w te dni bo gdzie wcisnąć dzieci

Zmnien pracę. Ale prócz jeczenia ile to ty nie pracujesz nie umiesz nic

#9 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:49

Już jest często tak, że ci co nie pracują, mają więcej kasy od pracujących. Owoce w szkole, obiady gratis, opieka zasiłki da, a mamuśka od rana po koleżankach lata. A dzieciak nieprzygotowany do szkoły przychodzi.

Dokładnie. Święta prawda od tej kasy za rodzenie w d.. Pach się poprzewracalo. Ludzie uczciwie pracujący maja mniej niż te lenie siedzące w domu na zasilkach i na plusach z pisu! Takie czasy że przez łóżko ludzie zarabiaja dużo kasy

#10 ~Wkurzony rodzic~

~Wkurzony rodzic~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:42

Ukazał się 'Raport: Polska szkoła zabija kreatywność' (portal Prawo pl, 28 marca 2019), a w nim chociaż namiastka prawdy o stanie polskiej edukacji, która zaczęła chylić się ku upadkowi od czasów transformacji, a galopem gnała do dołu od czasu reformy Handkego, czyli utworzenia gimnazjów, likwidacji szkolnictwa zawodowego i nowej matury Do tego doszedł niż demograficzny i związany z nim coraz niższy poziom studiów, gdzie przyjmuje się wszystkich, oby tylko chcieli Za wiele patologii winę ponosi Karta Nauczyciela z jej peerelowskimi przywilejami dla wybranych (mianowanych+) oraz arcydurny system awansu zawodowego imitujący ARCYWAŻNOŚĆ owego awansu z d  y wziętymi kryteriami formalnymi, preferujący zamiast samodzielnego myślenia, kreatywności, innowacyjności i wyników nauczania wszelką idiotyczną i czasami wręcz infantylną aktywność nauczyciela (komedyjki, wycieczki, kretyńskie projekty) potwierdzoną BARDZO WAŻNYMI KWITAMI Z BARDZO WAŻNYMI PIECZĄTKAMI I PODPISAMI BARDZO WAŻNYCH OSÓB! Zgadzam się, że podstawy przeładowane, ale kreatywny nauczyciel, który wie, co chce osiągnąć, potrafi zainteresować ucznia, potrafi  opracować autorski program, pozwala uczniom mieć własne zdanie! Niestety, większość bezkrytycznie i łopatologicznie PRZERABIA programy, PRZERABIA lektury, PRZERABIA podręczniki, dyktuje notatki i odpytuje z tego, co podyktuje Czego nie zdoła PRZEROBIĆ na lekcji, zleca PRZEROBIĆ w domu! A ja przypominam, iż czas dziecka poza szkołą nie należy do dyspozycji nauczycieli! Nie ma takiego prawa, by zmuszać dziecko do uczenia się poza szkołą! Nauczyciele lamentują, ile to czasu poświęcają na przygotowanie do lekcji! Szczerze współczuję - ale macie zwykle JEDEN przedmiot, może czasami dwa (chociaż multispecjaliści pewnie i z pięć!), a uczeń musi przygotować się z co najmniej kilku! Ciekawe, kiedy ma odpocząć!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:45

"- Obecnie polska szkoła cofa się w swoim rozwoju. Po pierwsze brak szacunku dla zawodu nauczyciela, który wyraża się też m.in. godnym wynagrodzeniem dla nauczycieli - mówi prof. Jakub Brdulak z SWPS - Ale jest to szerszy kontekst. Brak szacunku prowadzi do zjawiska negatywnej selekcji, tzn. do zawodu nauczyciela trafiają osoby, które nie powinny do niego trafić, ale ze względu na brak odpowiednich kandydatów akceptowane są osoby niekompetentne, które nie powinny pracować z dziećmi i młodzieżą. W efekcie tego typu osoby potwierdzają brak kompetencji nauczycielskich, a osoby które są w zawodzie od dłuższego czasu tracą motywacje do rozwoju i wychodzenia poza minimalnej minimum. Tego typu mechanizm ma bardzo destrukcyjne skutki, gdyż w dłuższym okresie prowadzi do sytuacji, że dany sektor, czy dana organizacja nie jest już w stanie się podnieść własnymi siłami."

[Prawo pl., M Sewasianowicz, Raport: Polska szkoła zabija kreatywność, 28 marca 2019, ]

#12 ~ale tumanka z niej~

~ale tumanka z niej~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:52

Ty wsiochoo ulomna wychodowana na lamuskich dzielnicach pijackiej rodziny w sobotę i w niedziele maja kochana babcie która mimo że jest na emeryturxe od pon do piątku ma pracę leniu smierdzacy umiejacy tylko płuc jadem i rodzacym na potęgę dzieci dla 500 plus i dla emerytury matka plus bo ci się należy!takich jak ty przydaloby się spowrotem oddać do szkoły. I właśnie przez takich jak ty należą się im większe pensje niż tobie za rozplodnik

J
Jak jesteście takie pracusie to najmijcie niańkę albo babka skoro bierze emeryturę to niech siedzi w domu i nie zawala etatów bo i tak forsę na cudowne garnki odda

#13 ~Ty jesteśUj~

~Ty jesteśUj~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:57

J
Jak jesteście takie pracusie to najmijcie niańkę albo babka skoro bierze emeryturę to niech siedzi w domu i nie zawala etatów bo i tak forsę na cudowne garnki odda

Twojej głupocie to nawet i cudowne przypier... E nie w ten psuty łeb takim garnkiem nie pomoże

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:58

J

Ludzie przynajmniej chcą pracować nawet Na emeryturze a nie jak ty plebsie całe życie na zasiłku z mopsu za czyjeś podatki. Nierobie

#15 ~Do leniwej z Mopsu~

~Do leniwej z Mopsu~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 11:04

J

Twoja mentalność zyciowa:
Dostałam 500+ w łapę – wysmarowałam kremem kuciapę,
Hopsa sa sa, hopsa sa sa, mogę skakać po k…….
Niewątpliwie też, dostałam dodatkową kasę, jestem teraz w business klasie,
Napłakałam co niemiara, a w kościele na kolanach,
Modły wzniosłam w krzyża stronę, mam wiec konto zasilone.
Mogę wznieść się ponad stan, niech zasila konto cham!
Oczekiwałam innego życia, jednak co do współżycia,
To, jak biskup powiedział stop prezerwatywie,
Wobec grzechu zachowałam się sprawiedliwie.
Z mężem już nie spałam, za to po nocach szalałam.
Dostałam 500+ w łapę – wysmarowałam kremem kuciapę,
Hopsa sa sa, hopsa sa sa, mogę skakać po k…….
Co tam dzieci, ważniejszy kochanek,
Z nim życie różami usłane.
Choć nowy mąż nie ma tatuaży, dostaje często po twarzy.
Maskuję więc kremem oko – mówiąc że jest spoko.
Z pierwszego małżonka zdzieram kasę, i do Mopsu po kasę lece

#16 ~rabotniki z was~

~rabotniki z was~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 11:05

Wszyscy tacy zapracowani a gniją na forum od rana.Jaki żal takich goi

#17 ~Pani~

~Pani~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 11:17

W przedszkolu w Orzeszkowie nie ma strajku i można przepisać dzieci

#18 ~dola~

~dola~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 11:58

"gniją na forum ", marnują energię strajkujący ( już nie wiedzą o co ? - prezes też chyba nie wie) przypisujacy sobie cechy , których nie posiadają do czynienia dobra Dzieciom i Rodzicom.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:03

Pożyteczne. Z przyjemnym w pracy i można poczytać wypociny na forum takiego nieroba jak ty co korzysta z zasiłku a i internet też zapewne masz darmowy. My pracujemy a ty gnoisz za pieniadze podatników ludzi na forach gdzie w wolnej chwili sobie tu czytają.tym się roznisz niedouczony trolu na zasilku

#20 ~Dolatocipsko~

~Dolatocipsko~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:05

Widać że w twojej szkole nauczycielom mało płacili bo twój bełkot świadczy o twojej ułomności intelektualnej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych