Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stowarzyszenie "na górnej"

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 22:21

Powsto nowe stowarzyszenie, jak określili założyciele jednej z piękniejszych ulic Hajnówki. Statutowe zadania to gotowanie i spożywanie posiłków z ludźmi samotnymi i ubogimi. Hmmmm ale się zadziwił kiedy zobaczyłam focie z bankietu. Może ktoś zna kwoty projektu?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 22:31

Zadziwilam

#3 ~z óżendu~

~z óżendu~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 12:53

Powsto nowe stowarzyszenie, jak określili założyciele jednej z piękniejszych ulic Hajnówki. Statutowe zadania to gotowanie i spożywanie posiłków z ludźmi samotnymi i ubogimi. Hmmmm ale się zadziwił kiedy zobaczyłam focie z bankietu. Może ktoś zna kwoty projektu?

Nasz sołtys na bankiecie :D :D :D  też biedny..... :lol: :lol: :lol: :lol:

#4 ~Josif~

~Josif~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 17:03

A te butelki z alkoholem to tak można? Też oglądałem zdjęcia i kilka samotnych rozwódek tam jest, ale tych potrzebujących wsparcia to nie zaprosili. Projekty pisać to jedno, a uczciwie je rozliczyć to dwa. Pani organizatorka powinna trochę uważniej przepisy przeczytać

#5 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 17:12

Gdzie te zdjęcia?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 17:25

A te butelki z alkoholem to tak można? Też oglądałem zdjęcia i kilka samotnych rozwódek tam jest, ale tych potrzebujących wsparcia to nie zaprosili. Projekty pisać to jedno, a uczciwie je rozliczyć to dwa. Pani organizatorka powinna trochę uważniej przepisy przeczytać

Alkohol i samotne rozwódki to może być fajne stowarzyszenie ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych