Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stokrotka, jakie macie opinie "Miło, blisko wszystko"

596 odpowiedzi w tym temacie

#581 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 08:19

A ja uwielbiam swoją stokrotkę w Siedlcach.Pracy jak wszędzie mnóstwo ,bo to robota w handlu,nie wdzięczna i za psie pieniądze.Ale jak komuś nie pasuje to zawsze może poszukać innej.....Pozdrawiam

Zadowolona stokrotka z młynarskiej

#582 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 21:23

Jak to możliwe żeby tak duży sklep jak stokrotka z filią z Gościeradowie przy głównym wejściu do sklepu nie posiadał monitoringu?Gdzie w samym środku sklepu jest mnóstwo kamer.Dziś zginął mi rower u kogo mam się upominać o skradziony rower.Rower stał w widocznym miejscu, gdyby była kamera złodziej byłby złapany na gorącym uczynku.Tyle małych sklepów jest w których są kamery.Czy tak dużo sklep nie stać na jeszcze jedną kamerę. Właściciel musi być biedny skoro nie stać go na kamerę w najważniejszym punkcie obiektu.Jest to jeden z najgorszych sklepów w jakim robiłam zakupy.Bieda i skąpstwo.Odradzam wam zostawiać tam swoje pojazdy bo gdy wyjdziecie z zakupów może już go nie być a właściciel nie poniesie za to konsekwencji.

#583 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 12:16

sklep nie jest od tego żeby  twojego roweru pilnować

#584 ~Sodomita WaliGrucha~

~Sodomita WaliGrucha~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 05:37

super sieć,jak dobrze się trafi z BANANAMI to można extra zarobić i ścieche co rano walnąć

#585 ~viki~

~viki~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 11:58

Od jakiegoś czasu robiłam zakupy w stokrotce w Siedlcach na ulicy Młynarskiej!!! Za każdym razemm kupiłam coś co było zepsute!!!! Mleko, ser, jogurt śmierdzacy! !! Nawet naleśniki do pracy okazały się splesniale!!!! Nigdy więcej nie zrobię tam zakupów! !! I wszystkim będę odradzam! !! Wstyd!!! Jest tyle supermarketów a takie rzeczy się dzieją! !!! Wstyd! A panie przy kasach są wredne!!! Tyle na temat tego sklepu!!!!!

przyjdz i popracuj tam....zapraszam cwaniaczko

#586 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 09:59

przyjdz i popracuj tam....zapraszam cwaniaczko

Zamiast narzekać, może się pani zastanowi jaką jest klientką. Czasami dobrze potraktować klienta tak jak on traktuje sprzedawcę.

#587 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 10:05

Jak to możliwe żeby tak duży sklep jak stokrotka z filią z Gościeradowie przy głównym wejściu do sklepu nie posiadał monitoringu?Gdzie w samym środku sklepu jest mnóstwo kamer.Dziś zginął mi rower u kogo mam się upominać o skradziony rower.Rower stał w widocznym miejscu, gdyby była kamera złodziej byłby złapany na gorącym uczynku.Tyle małych sklepów jest w których są kamery.Czy tak dużo sklep nie stać na jeszcze jedną kamerę. Właściciel musi być biedny skoro nie stać go na kamerę w najważniejszym punkcie obiektu.Jest to jeden z najgorszych sklepów w jakim robiłam zakupy.Bieda i skąpstwo.Odradzam wam zostawiać tam swoje pojazdy bo gdy wyjdziecie z zakupów może już go nie być a właściciel nie poniesie za to konsekwencji.

Od kiedy sklepy pilnują klientom rowerów ? My sprzedajemy, a nie pilnujemy, to twoja sprawa, nie sklepu. 

#588 ~Aaaaa~

~Aaaaa~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 20:59

Ja pracuje w stokrotce juz cztery lata I uwazam ze kto narzeka na stokrotke niech idzie do biedry to zobaczy dopiero zapieruch.

#589 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 09:02

LUDZIE NIE KUPUJCIE MIĘSA W STOKTOTCE , KUPIŁEM KARCZEK 1,5 kg , POŁOWA TO WODA 

#590 ~qwas~

~qwas~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:57

stokrotka - sklep dziadowski.

#591 ~qwas~

~qwas~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:59

Stokrotka kupiła SANO. SANO to pod względem jakości i towarów i obsługi to OLBRZYM a stokrotka to karzełek.

Szkoda SANO.

#592 ~pracownik38~

~pracownik38~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 10:25

LUDZIE NIE KUPUJCIE MIĘSA W STOKTOTCE , KUPIŁEM KARCZEK 1,5 kg , POŁOWA TO WODA 

Amerykę klient odkrył, takie mięso jest w każdym jednym markecie. Czego wy się spodziewacie w marketach ? 

#593 ~pracownik38~

~pracownik38~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 10:27

Od kiedy sklepy pilnują klientom rowerów ? My sprzedajemy, a nie pilnujemy, to twoja sprawa, nie sklepu. 

Twój rower, to twój problem. Sklepy nie są od pilnowania klientowi roweru, skoro klient nie umie zabezpieczyć sobie roweru, pretensje powinien mieć do siebie. Jeszcze tego brakuje, żeby tym zajmował się sklep. Mnie bardziej obchodzi, żeby w sklepie nie kradli.

#594 ~pracownik38~

~pracownik38~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 10:32

Ja pracuje w stokrotce juz cztery lata I uwazam ze kto narzeka na stokrotke niech idzie do biedry to zobaczy dopiero zapieruch.

W biedronce widać 2 w wypłacie, a w Stokrotce nie. Więc to głupie porównanie.

#595 ~ona32~

~ona32~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 12:21

Mam pytanie: jak wygląda zatrudnienie w stokrotce? 

Czy dają cały tat czy tez tylko kawałek?

Czy preferowane są osoby o okreslonym porfilu (w swojej stokrotce widzę osoby ok 50 oraz młode, ale nie wyglądają oni na studentów jak ma to miejsce w lewiatanie)

Czy składając podanie kierują mnie do konkretnej placówki czy moga mnie rzucać po całym mieście w zależności od problemów z personelem)

Z góry dziekuję za więcej szczegółów.

#596 Billie

Billie

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 09 maj 2019 - 12:57

Stokrotka moim zdaniem ma zbyt wysokie ceny jak na osiedlowy sklep. 

#597 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 16:05

Stokrotka kupiła SANO. SANO to pod względem jakości i towarów i obsługi to OLBRZYM a stokrotka to karzełek.

Szkoda SANO.

błąd  sano kupiło stokrotkę  ale jak widać  pomysł nie najlepszy  czego efekty widać słychać i czuć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych