Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stokrotka, jakie macie opinie "Miło, blisko wszystko"

287 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~IGA~

~IGA~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 01:23

Wielka pani audyt straszydło stokrotek ....a w służbowym wozie syf kiła i mogiła (od Mc Donalds po KFC) żenada!!!!!!jakWam wytknie cokolwiek zaproponujcie wizytę w jej aucie służbowym:)

#202 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 09:31

Wielka pani audyt straszydło stokrotek ....a w służbowym wozie syf kiła i mogiła (od Mc Donalds po KFC) żenada!!!!!!jakWam wytknie cokolwiek zaproponujcie wizytę w jej aucie służbowym:)

Ciekawe, jak ma w mieszkaniu? Przecież ona kupuje sztućce jednorazowe do domu, bo nie ma czasu  naczyń po sobie zmywać

#203 ~nana~

~nana~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2014 - 09:51

A o ktorej mowa ?

#204 ~julka~

~julka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2014 - 19:55

A o ktorej mowa ?

pewnie o innej niz na podlasiu bo ta do domu jezdzi . To wszystko jest po to zeby premii nie dawac. Bo kazda inna firma nie ma takiego audytu ktory kara za zle odlozona kielbase-haha.

#205 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 11:21

W Centrali jest tak samo : jak nie jesteś z Rodziny i nie umiesz lizać d*** to odwalasz najgorszą robotę i wykańczają Cię psychicznie. Co niektóre to mordę piłują jak ta Wasza RKO z Białegostoku.

Macie rację : zburzyć, spalić i zaorać.

#206 ~stokrotka~

~stokrotka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 19:28

A o ktorej mowa ?

a kto pyta  audyt czy kierownik regionalny?jeśli pani audyt to powinna się pani wstydzić za siebie jesli kierownik regonalny to też wstyd oceniać ludzi ....brudasem !!!!co się z tą stokrotką ostatnio dzieje?

#207 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 13:32

a może ktoś wie ile zarabiają kierownicy w stokrotce?

#208 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 19:14

Może aplikowałaś/eś na stanowisko Pierwsza Praca-KIEROWNIK?Zostałaś/eś zaproszony na rozmowę? Jeśli tak to opisz to nam. Z góry dzięki.

#209 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 19:59

jak wyglądają szkolenia bhp w stokrotce?

#210 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 18:55

ja wiem ...na tyle ile sobie zasłużą ...w biurze palić głupa każdy moze .....normalny kierownik wyjdzie do ludzi i postara się ogarnąć sklep razem z załogą

#211 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 23:53

najniższa średnia krajowa na 2014 wynosi 1680 niestety kasjerki mają od dwóch lat po 1600zł brutto

#212 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 18:50

jak wyglądają szkolenia bhp w stokrotce?

normalnie jedziesz na szkolenie wysłuchasz pani dostosujesz się do tego o czym na szkoleniu była mowa i tyle :)

#213 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 18:57

najniższa średnia krajowa na 2014 wynosi 1680 niestety kasjerki mają od dwóch lat po 1600zł brutto

tutaj stawki nie wywalczysz na zieloną skrzynkę napisz ...apropo to dziwne bo nasza stokrotka ma 1650 już od jakiegoś czasu

#214 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 20:25

ja wiem ...na tyle ile sobie zasłużą ...w biurze palić głupa każdy moze .....normalny kierownik wyjdzie do ludzi i postara się ogarnąć sklep razem z załogą

A przykład idzie z góry.......? ludzie zostają po godz.a kierownictwo godz.14 się zawija (tzn z-cy)to chyba coś nie hallo...może czipowany czas pracy pora zacząć jak w normalnych szanujących pracowników sklepach ,apt znika na pół godzinne przerwy a stokrotki tylko wpisują się w zeszycik ....co to jest przerwa ....ja nie pamiętam chyba na siku...

#215 ~nana~

~nana~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 05:26

A przykład idzie z góry.......? ludzie zostają po godz.a kierownictwo godz.14 się zawija (tzn z-cy)to chyba coś nie hallo...może czipowany czas pracy pora. zacząć jak w normalnych szanujących pracowników sklepach ,apt znika na pół godzinne przerwy a stokrotki tylko wpisują się w zeszycik ....co to jest przerwa ....ja nie pamiętam chyba na siku...

#216 ~nana~

~nana~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 05:27

To zalezy od sklepu,bo u mnie kierownicy pracuja po 12h . Pewnie duzo zarabiaja :)

#217 ~DoRadca~

~DoRadca~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 07:16

Może wzorem innych dobrych firm pomyślcie o założeniu związku zawodowego. U nas pomogło.

#218 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 11:05

czyli ile???? dla mnie jest bardzo dziwne, że płaca kasjerki jest podawana a kierownictwa to wielka tajemnica, to jest chore!!!!

#219 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 11:06

tutaj stawki nie wywalczysz na zieloną skrzynkę napisz ...apropo to dziwne bo nasza stokrotka ma 1650 już od jakiegoś czasu

oooo to troszkę dziwne:(( a można wiedzieć gdzie?

#220 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 19:14

Może wzorem innych dobrych firm pomyślcie o założeniu związku zawodowego. U nas pomogło.

a skąd wziąść takiego hojraka ? wszyscy się boją utraty pracy o którą ciężko .... :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych