Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stokrotka, jakie macie opinie "Miło, blisko wszystko"

287 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:17

Jakie macie zdanie na temat pracy w sieci Stokrotka. Moja żona ma ofertę. Proszę o informacje. Bo słyszałem rózne opinie. Bo to że sklep jest drogi to wiem z doświadczenia. Chodzi mi o warynki pracy i szefostwo.

#2 ~p206~

~p206~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:25

zalezy gdzie dostała propozycje.. stokrotek troche jest. i na nowym miescie i na wysokim stoczku..i na białostoczku ;)

#3 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 07:40

Stokrotka to coraz wiekszy "burdel". Nie proponuję, lepiej do Biedronki czy hiperów.

#4 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 08:41

Pracowałem jako magazynier w dwóch Białostockich Stokrotkach. Powiem tak: nic ciekawego, słabo płacą, duże są wymagania, kierownictwo głupsze od pracowników, większość z wykształceniem średnim albo zawodowym, a kasjerki i magazynierzy po studiach. Choć zdarzają sie wyjątki. Jak chcecie normalnej pracy to już lepiej kebaby sprzedawać, chociaż nie trzeba być sztucznym, bo w tej sieciówce to musicie robić z siebie milszych niż jesteście. Są jakieś głupie kontrole, Tajemnicze klienty itp. i zawsze za wszystko kasjerki i magazyn obrywa a kierownictwo jest niewinne.

#5 ~Michalak~

~Michalak~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 08:45

Sklepy Stokrotka są drogie i jeszcze raz drogie. A co do pracy tam to słyszałem że jest średnio, zarobki że da się egzystować, ale perspektyw żadnych.

#6 Wolverine

Wolverine

reporter

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 23 kwiecień 2011 - 10:52

Na nowym mieście i słonecznym stoku - stokrotki powstałe na byłych sklepach PMB, ich byłe budynki, ich byli pracownicy, starsi pracownicy owszem mili (nie wszyscy) młody personel niekoniecznie i niestety niedokształcony, blisko jest ok, no ale niekoniecznie najtaniej.
Biedronki zdecydowanie tańsze, jeśli mam porównywać
pozdrawiam
________________________________________________________________________________________
Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego faktu w słowa.

#7 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 12:56

Czy do kogoś odezwali się już ze stokrotki na fabrycznej? Mieli dać znać do końca miesiąca, ale może już po ptakach i niepotrzebnie czekam w stresie?

Ktoś coś wie?

#8 ~ja30~

~ja30~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 18:05

Czy do kogoś odezwali się już ze stokrotki na fabrycznej? Mieli dać znać do końca miesiąca, ale może już po ptakach i niepotrzebnie czekam w stresie?

Ktoś coś wie?

Lilka?tez bylas na rozmowie?tez czekam na fabryczna .maja sie odezwac do piatku najpozniej..z tego co wiem.mowili od kiedy zatrudnia?

#9 ~ja30~

~ja30~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 18:07

Lilka?tez bylas na rozmowie?tez czekam na fabryczna .maja sie odezwac do piatku najpozniej..z tego co wiem.mowili od kiedy zatrudnia?

no wlasnie..ktos cos wie?a stawiali wam po rozmowie na cv..literki? A lub B..?

#10 ~chmurka~

~chmurka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2011 - 10:18

odezwali sie..dostalam się -praca od 2 lub 4:)

#11 ~lilka~

~lilka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2011 - 11:07

Do mnie się nie odezwali:( Na Cv napisał mi facet A, cokolwiek to znaczy, chyba źle znaczy:(

Chmurka -a kiedy do Ciebie dzwonili?

#12 ~chmurka~

~chmurka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2011 - 15:09

Do mnie się nie odezwali:( Na Cv napisał mi facet A, cokolwiek to znaczy, chyba źle znaczy:(

Chmurka -a kiedy do Ciebie dzwonili?

lilka dzisiaj..okolo 12.tez mialam A..TO POZYTYWNIE CHYBA..DO KOGOS WIEM ZE NIE MOGLI SIE DODZWONIC..

#13 ~Dee~

~Dee~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 09:07

ja nadal czekam na telefon mieli podobno do 4 maja czas dzwonic

#14 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 09:59

ja nadal czekam na telefon mieli podobno do 4 maja czas dzwonic

mieli dac znac do konca kwietnia..praca od maja..

#15 ~takitam~

~takitam~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 10:01

mieli dac znac do konca kwietnia..praca od maja..

juz dzwonili..dostalem skierowanie na badania -kilka osob tez bylo

#16 ~tatra~

~tatra~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 12:39

juz dzwonili..dostalem skierowanie na badania -kilka osob tez bylo

dzwonili do kogos jeszcze?lilka a ty jak tam?

#17 ~lilka~

~lilka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 13:13

O mnie zapomnieli:(

Teraz trzeba iść po pieczątkę dla urzędu pracy na tym papierku, to na fabryczną? I do kogo? do kierownika?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 19:09

O mnie zapomnieli:(

Teraz trzeba iść po pieczątkę dla urzędu pracy na tym papierku, to na fabryczną? I do kogo? do kierownika?

Nie martw się że Cię nie przyjęli. Stokrotka to obóz pracy i wynagrodzenie - najniższa krajowa. Za rok już nie będzie tych sklepów. będą sprzedane a pracownicy ... na bruk!

#19 ~lilka~

~lilka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 13:40

Najniższa krajowa to i tak dużo więcej nic nic na bezrobociu.

A dlaczego mieli by pozamykać stokrotki? Ludzie muszą gdzieś zakupy robić, nawet jak zamkną stokrotki to w ich miejsce powstaną inne sklepy i też będą potrzebowały ludzi do pracy.

#20 ~miłaa.~

~miłaa.~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 15:53

lilka.nie poddawaj się jak ci zalezy..zadzwoń najlepiej do nich.spytaj dlaczego co i jak i czy masz szanse.wiadomo i wiem to ze jak przychodzi co do czego to ludzie sie wykruszaja w 1 dzien..a ponadto niektorzy domyslam sie z urzedu pracy co skierowania dostali to na sile ida..bo pieczatke dostaly..kilka osob na korytarzu to juz mowilo ze z niechcecia tu stoja.. itp..ale z pup skierowanie i sila wyzsza

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych