Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:00

A taki to truskawa madry ekonomista byl :)

Tragifarsa.

#2 ~tanio i ajwaj do przodu~

~tanio i ajwaj do przodu~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:32

Podwyżka cen wody od czerwca,kiedy podwyżka ogrzewania ,dzięki oczywiście kmiotom chazarskim.

#3 ~pół-ekonomista po WSAP-ie~

~pół-ekonomista po WSAP-ie~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:40

Ja też uważam / jak pracownik sądu -wydający wyrok / ,że to czysto sprawa PO-lityczna.

W umowie prawdopodobnie było ,że ma pierwszeństwo w odkupie pozostałych udziałów ,co nie znaczy że ma obowiązek ich odkupienia.

Ludzie z Enei postępują zgodnie z logiką - mając większość udziałów ,będą robić sobie co chcą

a pan Truskolaski i mu POdwładni  mogą tylko się temu przyglądać.

Mam za tym pytanie - po co pan zatrudniasz - prawników ,ekonomistów , dyrektorów i setki innych

ludzi ,jeżeli doprowadza się do takich  "numerów" ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 09:35

Ja też uważam / jak pracownik sądu -wydający wyrok / ,że to czysto sprawa PO-lityczna.

W umowie prawdopodobnie było ,że ma pierwszeństwo w odkupie pozostałych udziałów ,co nie znaczy że ma obowiązek ich odkupienia.

Ludzie z Enei postępują zgodnie z logiką - mając większość udziałów ,będą robić sobie co chcą

a pan Truskolaski i mu POdwładni  mogą tylko się temu przyglądać.

Mam za tym pytanie - po co pan zatrudniasz - prawników ,ekonomistów , dyrektorów i setki innych

ludzi ,jeżeli doprowadza się do takich  "numerów" ?

Bardzo naiwne pytanie. 27 lat lichwy i golenia trwa.

#5 ~WNUCZEK wermahtu~

~WNUCZEK wermahtu~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 17:14

Taka była polityka PO+PSL - sprzedać wszystkie banki , fabryki, stocznie, . . . . .  . Teraz Polacy muszą odkupić, to co jeszcze nie zostało zrównane z ziemią.

#6 ~śmiech na sali~

~śmiech na sali~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:35

Cytat:

Taka była polityka PO+PSL - sprzedać wszystkie banki , fabryki, stocznie, . . . . .  . Teraz Polacy muszą odkupić, to co jeszcze nie zostało zrównane z ziemią.

O AWS - Steropian zapomniałeś ?,  ZCHN ? SLD ?.PIS też dał radę w latach 2005-2007.

"Odkupić" sprzedane za "1zł" ,a teraz za miliardy? Odebrać złodziejom TAK.,ale nie płacić .

Płacić za złodziejstwo , to to samo co Brać Udział w złodziejstwie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych