Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

84 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 16:44

CYTAT(zoofil @ 24.03.2010, 22:09:43) <{POST_SNAPBACK}>
zjeść...

będę na tyle kulturalna ,że Ciebie poczęstuję wink.gif

mówiłam o sensownych odpowiedziach a nie gówniarskich zagrywkach ZOOFILU

#82 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 13:09

Właścicielowi nie jest trudno sprzątnąc po swoim psie, trzeba tylko chcieć !!!

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 21:11

CYTAT(gość @ 26.03.2010, 13:09:39) <{POST_SNAPBACK}>
Właścicielowi nie jest trudno sprzątnąc po swoim psie, trzeba tylko chcieć !!!

Chęci są i się sprząta ale co z tymi kupami dalej robić dry.gif Tu tkwi cały problem,że nie ma odpowiednich pojemników lub jak kto woli koszy na psie odchody na osiedlach sad.gif

#84 ~porządny~

~porządny~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 13:14

Od 10-ciu lat nie widziałem patrolu straży miejskiej na skwerku przy Mieszka I, obok placu zabaw. Pieski od najmniejszego do największego biegają sobie bez smyczy i kagańca, załatwiają się gdzie popadnie, a właściciele? Zwrócić takiemu uwagę = narazić się wielce na wyzwiska. A zanim przyjedzie wezwany patrol, winowajcy już nie ma. Pomijając wszystko: czy zastanowiliscie się, co się przynosi na butach do domu? ważna sprawa: pasożyty . Wdepnięcia nie da się uniknąć, bo zabrudzone są chodniki. A potem zastanawiamy się, skąd wysypka na ciele i dziwne objawy choroby u dziecka? Nie wierzycie? Spytajcie lekarza lub pooglądajcie na Discovery "Obcy w naszym ciele". W Austrii i Niemczech chodniki są tak czyste, że aż dziw bierze. Każdy sprząta, korona z głowy nikomu nie spada.Fakt że i pojemników nie brakuje.A na ulicach są patrole i tyle.A u nas więcej psich kup niż wschodzącej wiosennej trawki.Ktoś naprawdę powinien się tym zająć na poważne, a nie tylko pisać. Papier zniesie wszystko, nawet psie g...Karać tak samo jak kierowców-piratów. Musi się znaleść w końcu bicz na nieodpowiedzialnych właścicieli piesków.Kiedyś, latem, dzieci rozkładały koce na trawniku i bawiły się. Dzisiaj i to zostało im odebrane.

#85 e-pazur.com

e-pazur.com

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 17 czerwiec 2010 - 12:37

W poprzednim tygodniu byłem w Olsztynie, bardzo ciekawie rozwiązano problem psich kup. Zapewniono w parkach i na starym mieście nie tylko kosze na odchody, ale nad nimi wiszą jednorazowe papierowe torby z tekturową łopatką. Jest tego naprawdę sporo.

Podejrzewam że jeśli u nas by to wprowadzono, to te worki fruwałyby sobie po całym parku - no bo jeśli da się coś urwać, zniszczyć, zabrać - to są tacy co się temu nie oprą...

Bardzo mi się to podobało, i nie widziałem na trawnikach psich odchodów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych