Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

84 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 13:06

watpie by ludzie sie ustosunkowali do tego nakazu.. Kiedy jestem na spacerze z dziecmi i malenstwa biegaja po trawie to nie ma dnia by nie przyniesc gowna do domu, ktore przylepia sie do obowia dzieciom.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 13:07

Nie wierzę!!! Kto zapłaci? Jak funkcjonariusz CBŚ wychodzi z pieskiem, który sika, sra i on zapłaci. Bujać to las nie nas. Zapłacą zwykli mieszkańcy

#3 ~poddd~

~poddd~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 13:14

JAKI PIES TAKI WLASCICIEL

#4 ~watermelon~

~watermelon~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 13:18

Powinna zostać wprowadzona ustawa pozwalająca zwykłemu obywatelowi odstrzał jakiegokolwiek zwierzęcia domowego którego odchody nie zostały posprzątane przez właściciela. Chyba wszyscy mamy dość obsranych chodników/trawników/piaskownic. Jestem pewien że taka ustawa załatwiła by problem smile.gif

#5 ~~Marta~~

~~Marta~~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 13:22

Jasne,sprzątać-jak sprzątnę to nie mogę wrzucic do zwykłego kosza bo jest zakaz ( i tez kara) a specjalnych koszy jakoś nie widzę!!! więc może niech sie miasto najpierw samo weźmie do roboty i w końcu zdecyduje gdzie to można wyrzucać!!!!!!!!

#6 ~Anulka~

~Anulka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 13:22

U mnie w bolku mieszka pan policjant... Siedzimy sobie na klatce..., z bloku wybiega wielkie bydle sasiada biggrin.gif Bez kaganca, nie na smyczy... Sasiad sobie patrz z gory z okienka. Piesek biega, to tu to tam... Podjerzdza radiowoz. Wysiadaja policjanci. Sasiad zbiegkl na dol... Postali, pogadali... Sasiad wrocil z piesiekiem do domu... Kupa zostala, mandatu nie dostal za samowolne bieganie "malego" pieska tongue.gif

#7 gawronka

gawronka

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 13:26

A ja sprzątam po swoim psie rolleyes.gif pomimo tego ,że inni patrzą na mnie jak na dziwadło i uśmiechają się wymownie pod nosem. Niestety pojemników specjalnych brak i kupe wrzucam do zwykłego. sad.gif

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 13:51

Straż miejska powinna przejść się po wszystkich osiedlach, i powlepiać mandaty wszystkim właścicielom psów, którzy nie mają przy sobie szufelki na kupa.

Te psie odchody są naprawdę obrzydliwe, jak można tak . ze swoim pupilem codziennie na trawnik. Przecież to niczym się nie różni od tego gdyby sam właściciel wypiął tyłek i narobił sobie pod klatką...

Kultury, ludzie, kultury!

#9 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:04

czegóż można wymagać od chama, któremu słoma z butów jeszcze wystaje...

#10 ~paul~

~paul~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:06

Snieg topnieje i dopiero teraz widac,że całe trawniki są pokryte psim łajnem.Czas najwyższy zrobić z tym porządek.

#11 ~~olo~~

~~olo~~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:21

Niedawno w Piasecznie spotkałem się z praktyką że spółdzielnia zapewnia specjalne papierowe woreczki na psie kupy, woreczek jest razem z tekturową łopatką, w końcu to mieszkańcy płacą spółdzielni za utrzymanie porządku więc ze strony spółdzielni jakiś ruch w kierunku czworonogów i utrzymania porządku poza tabliczkami byłby czymś...

#12 ~oburzenie~

~oburzenie~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:21

aha 500zł, znając polskie realia to będzie tylko teoria, a praktyka nie ma się ni jak do teorii.
właściciele psów mieszkający w blokach powinni płacić czynsz za pupila co miesiąc jak za kolejego
lokatora, założę się że migiem liczba psiorów by się zmieniszyła!!!
rzygać się chce i krew zalewa jak trzeba po chodnikach chodzić slalomem, a nie wspomnę o trawnikach!!!

#13 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:40

A ja zadam proste pytanie panom jak beda mnie chcieli ukarac a gdzie to mam wyrzucić bo żaden kosz w mieście nie jest przestosowany do wyrzucenia kupy. Wrzycanie do zwyklych koszy jest niedopuszczalne. Jak mi powiedzą że mam wyrzucac do zwyklego kosza to złoże na nich doniesienie i bedziemy zalatwiec te sprawy w sadach.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:45

We Włoszek idzie zadbana wyperfumowana Pani z pieskiem i sprząta po nim . A u nas idzie taka jak pies robi to sie odwraca. Kultury. Co by było gybyśmy papmersy wyrzucali przez okno nie zawinięte.

#15 ~nana~

~nana~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:45

wątpię Zeby to skutkowało ! co z tego że są te mandaty - przecież w porze wychodzenia z psami czyli tak przed pracą między 7 a 8 rano widzę tylko właścicieli psów i srające psya nikogo ze straży miejskiej !!!

#16 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:46

A jestem ciekaw gdzie mam wyrzucac psie odchody? Do Kosza Na Smieci ??

#17 hidden

hidden

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 14:52

CYTAT(~Marta~ @ 3.03.2010, 13:22:15) <{POST_SNAPBACK}>
Jasne,sprzątać-jak sprzątnę to nie mogę wrzucic do zwykłego kosza bo jest zakaz ( i tez kara) a specjalnych koszy jakoś nie widzę!!! więc może niech sie miasto najpierw samo weźmie do roboty i w końcu zdecyduje gdzie to można wyrzucać!!!!!!!!

Nos plecak na psie g....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:53

CYTAT(nikt @ 3.03.2010, 14:40:39) <{POST_SNAPBACK}>
A ja zadam proste pytanie panom jak beda mnie chcieli ukarac a gdzie to mam wyrzucić bo żaden kosz w mieście nie jest przestosowany do wyrzucenia kupy. Wrzycanie do zwyklych koszy jest niedopuszczalne. Jak mi powiedzą że mam wyrzucac do zwyklego kosza to złoże na nich doniesienie i bedziemy zalatwiec te sprawy w sadach.

A składaj doniesienia. Ale jak wymagasz od kogos to daj od siebie. Polska to kraj donosicieli.

#19 hidden

hidden

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 14:54

CYTAT(a @ 3.03.2010, 14:46:16) <{POST_SNAPBACK}>
A jestem ciekaw gdzie mam wyrzucac psie odchody? Do Kosza Na Smieci ??

Do plecaka. Ale co tam... najpierw bede mial psa a pozniej sie zobaczy co robic z gow***.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:55

CYTAT(gawronka @ 3.03.2010, 13:26:51) <{POST_SNAPBACK}>
A ja sprzątam po swoim psie rolleyes.gif pomimo tego ,że inni patrzą na mnie jak na dziwadło i uśmiechają się wymownie pod nosem. Niestety pojemników specjalnych brak i kupe wrzucam do zwykłego. sad.gif

Brawo Dzięki takim jak ty mam wiare w kulturalnych ludzi. A niech patrzą zawsze coś nie pasuje ludziom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych