Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~djx~

~djx~
  • Goście

Napisano 07 luty 2009 - 13:22

bo tam jakas tresc powinna byc, teledyski, informacje lub filmiki a tylko przerywane reklamami, pomysl z samymi reklamami jest glupi jak but nikt normalny tego nie bedzie chcial ogladac

#2 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 07 luty 2009 - 13:39

Idiotyzm, ja będę omijał takie sieci szerokim łukiem. Jak przyjedzie po mnie taxi z takim telewizorkiem serdecznie podziękuję za kurs.
Ludzie nie dajmy się zwariować.

#3 Kinga

Kinga

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 07 luty 2009 - 16:20

Taki telewizorek musi być strasznie wkurzający. dry.gif Człowiek przez cały dzień jest bombardowany różnorakimi reklamami, osobiście mam dosyć, więc jeśli spotkam podobny szmelc na pewno każę to wyłączyć.

Pamiętajcie, że gdy jedziecie taką taksówką, MACIE PRAWO POPROSIĆ O WYŁĄCZENIE OWEGO REKLAMOWEGO USTROJSTWA, tak samo jak macie prawo przełączyć kanał w TV.
Reklamodawcy płacą grubą kasę dla korporacji taxi za możliwość wyświetlania swoich reklam, ale TY jako pasażer absolutnie nic z tego nie masz. Jak chcą męczyć ludzi reklamami, ok - ale przejazd niech będzie połowę tańszy. wink.gif

#4 Szponiasty

Szponiasty

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 07 luty 2009 - 16:24

919?? Komfort Taxi??? Najlepsze i tak są OK Taxi 9626!!!

#5 ~aby~

~aby~
  • Goście

Napisano 07 luty 2009 - 16:42

"Zdaniem kierowców, jednak większość pasażerów jest pozytywnie zaskoczona taką formą reklamy."

Jasneeeee, oczywiscie ze bedą mowic ze tylko jakis ulamek procenta prosi o wylaczenie monitora bo jakby powedzieli ze wszyscy ( pewnie tak jest) to by firmy nie wykupywały takiej formy reklamy bo nie jest ona wyswietlana,

zona jechała taksi z tym monitorem i taksowkarz powiedział jej ze niestety nie moze go wylaczyc...

najgłupsza forma reklamamy jaka mozna sobie wymyslec!!!! ale oczywiscie dla kasa jest najwazniejsza

#6 RoadVirus

RoadVirus

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano 07 luty 2009 - 16:46

CYTAT(Szponiasty @ 7.02.2009, 16:24) <{POST_SNAPBACK}>
919?? Komfort Taxi??? Najlepsze i tak są OK Taxi 9626!!!

Szpon, a czemuż to? jakiś konkret może? tak z ciekawości tylko pytam co by na przyszłość wiedzieć smile.gif

#7 ~klakson~

~klakson~
  • Goście

Napisano 07 luty 2009 - 16:58

Panowie taxówkarze zrozumcie jedną rzecz - to co robicie jest najprawdopodobniej niezgodne z prawem. Żeby sie nie okazło , że będziecie mieli wytaczane procesy za umyślane nakłanianie do oglądania i w konsekwencji kupowania niechcianych produktów. Klient takswóki drodzy nierozśadni chłopcy PŁACI I TO SŁONO za kurs !!! To nie telewizja, że z czego trzeba jeszcze coś dotować ! Klient płaci i ma jechać w ciszy w ciepłej takswóce ! Więc te wasze reklamy - a wspomnicie za czas jakis moje słowa- będą za jakiś czas wyłączone w momencie wsiadania klienta do samochodu. A dopiero następnie będziecie grzecznie się pytać czy możecie włączyć te koszamrki. Tyle w temacie.

#8 ~Kaser~

~Kaser~
  • Goście

Napisano 07 luty 2009 - 17:46

Ludzie, jest wolny rynek, kto będzie chciał to będzie jeździł taryfami z tymi telewizorkami, a kto nie, to wybierze inna korporację... Ja osobiście będę te firmy omijał, ale nie odsądzajmy ich od czci i wiary. Wg. mnie to strzał w stopę.

#9 ~kasjer~

~kasjer~
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 03:34

Artykuł próbuje obrucić to w coś pozytywnego. Czy bombardowanie mnie niechcianą reklamą, kiedy ja płacę za usługę (kurs) jest w porządku? Czy podczas wyświetlania reklamy będzie tanszy kurs? Korporacje taksówkowe mają dodatkową kasę, a co mają klienci? Nie mogą uciec ,a na monitor 30 cm od oczu muszą patrzeć.

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 08:19

A co z chorującymi na padaczkę( niestey sie do nich zaliczam). czy za każdym razem wsiadając do taxówki muszę przedstawiac swoją historię choroby żeby łaskawie telewizorek w TAKIEJ odległości został wyłączony?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 18:26

widziałem i myślę ze to badziewo bo 99% "reklam" to latające napisy - taka telegazeta + fajerwerki
skuteczność będzie bliska zeru - zwłaszcza po opartrzeniu się

#12 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 09 luty 2009 - 14:22

Wsiadlem, patrze - telewizorek. A potem..... nieprzerwany ciąg reklam prosto z Jardu. Nastepnym razem poprosze o wylaczenie, bo od ciaglego odwracania szyja bolała mi już szyja wink.gif
Jestem PRZECIW.
Mogą być urywki Wierszalina, Lalek, jakiejś opery.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych