Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spotkanie obwodnica kolejowa

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Vuj~

~Vuj~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 22:42

Burmistrze urządził kampanię głównie PO a mieszkancy co na to?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 11:53

Bardzo bardzo dziękuję władzom za zorganizowanie tak potrzebnego spotkania. Bardzo byłam zdziwiona ze tyle znanych osób zainteresowało się naszą sprawą, należą się brawa za skuteczność. Nie zostaliśmy sami, nasz głos został wysluchany. Cieszę się niezmiernie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 12:15

Bardzo ciekawe spotkanie. Jestem dumna ze mamy takiego burmistrza. Wczoraj był prawdziwym gospodarzem i moim zdaniem przyćmił wszystkich innych dyskutantów. Rzeczowo krótko i na temat, a u innych aż ociekalo politykà a fuuu. Panie Burmistrzu dziękujemy!!!!

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 14:32

Bardzo ciekawe spotkanie. Jestem dumna ze mamy takiego burmistrza. Wczoraj był prawdziwym gospodarzem i moim zdaniem przyćmił wszystkich innych dyskutantów. Rzeczowo krótko i na temat, a u innych aż ociekalo politykà a fuuu. Panie Burmistrzu dziękujemy!!!!

Bardzo bardzo dziękuję władzom za zorganizowanie tak potrzebnego spotkania. Bardzo byłam zdziwiona ze tyle znanych osób zainteresowało się naszą sprawą, należą się brawa za skuteczność. Nie zostaliśmy sami, nasz głos został wysluchany. Cieszę się niezmiernie.

jedna i ta sama osoba pisze

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 15:21

Burmistrze urządził kampanię głównie PO a mieszkancy co na to?

Spotkanie było otwarte wszystkim,kto chciał ten przybył.

#6 ~Zdzisiek Bomba~

~Zdzisiek Bomba~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 20:20

Spotkanie nic nie wniosło do sprawy, a to że przyszli politycy, to tylko po to bo chcą do koryta się dopchać. A wy naiwniacy myślicie że nami się przejmują. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 20:45

Spotkanie nic nie wniosło do sprawy, a to że przyszli politycy, to tylko po to bo chcą do koryta się dopchać. A wy naiwniacy myślicie że nami się przejmują.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 20:47

Pytanie kto z przybyłych polityków pojawi się na spotkaniach z PKP po 13 października ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 21:04

Pana zdaniem spotkanie było niepotrzebne,a jeżeli tak to z zakazem wstępu politykom?Proszę to powiedzieć tym tysiącom naiwnym,którzy mogą utracić zdrowie,spokój i majątek życia. Jest Pan żałosny.

#10 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 22:06

Ja też tak to odczuwam więc wyborczy Truskolaski Krajewski Kamińska Den na naszej krzywdzie polityka My wiemy dziś jak głosować

#11 ~Zdzisiek Bomba~

~Zdzisiek Bomba~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 21:25

Pana zdaniem spotkanie było niepotrzebne,a jeżeli tak to z zakazem wstępu politykom?Proszę to powiedzieć tym tysiącom naiwnym,którzy mogą utracić zdrowie,spokój i majątek życia. Jest Pan żałosny.

Nie żałosny, a realistyczny. Nie mówię o tym że źle, że debata jest. Mówię o tym że politycy przyszli tylko robić kampanie, zamiast zająć się sprawą na poważnie, lub złożyć jakieś jasne deklaracje.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 21:46

Nie żałosny, a realistyczny. Nie mówię o tym że źle, że debata jest. Mówię o tym że politycy przyszli tylko robić kampanie, zamiast zająć się sprawą na poważnie, lub złożyć jakieś jasne deklaracje.

Wszystko wyjaśni się po wyborach i jak potraktują naiwnych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych