Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

sposoby na muchy i komary

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 07:29

Zapomnial dopisac, szto my wieszamy na te drzwiowe siatki czerwone albo rozowe kokardki, aby te drzwi0siatki byli bardziej widoczne, po to by przechadzace POlaki nie udarzali glowami w nich i nie wynosili razem ze swoimm cialem...
A po imprezie tzw. "przyjacielskiej" make sure (badz pewny), ze bedziesz musial /-a/ leciec do sklepu i kupic new screen (nowe siatki), bo jak POlaki piane, to i kierowanie ruchem nic nie pomoze... :angry: :lol:

A Ty kardamon, co myslisz w tymze temacie??? tzn. braku obycia... :o :lol:

#42 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:34

u nas środki chemiczne nie pomogły, poza tym mamy dziecko w domu i nie bardzo można stosować takie specyfiki. W zeszłym roku zamontowaliśmy moskitiery w oknach z akantu i problem znikł z dnia na dzien, wiec polecam to wszystkim.

#43 Joanna86

Joanna86

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:04

Ja niestety nie przepadam za moskitierami,a fakt jest taki że komarów w tym roku jest wyjątkowo dużo. Raczej nie chciałabym stosować czegoś w środku budynku z tego względu, że są w nim małe dzieci,a  zresztą boję się że ta substancja może osadzić się  na przedmiotach które używają np. zabawkach. Dlatego szukałam w internecie taki oprysk na zewnątrz ultra brutal. Zna ktoś ten środek ? Jak jest z jego skutecznością ?

#44 ~amadelo~

~amadelo~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 12:45

moskitiery są super w domu, ALE co zrobić przebywając na dworze? środki na komary rozpylane na ciele są chyba szkodliwe i krótko działają. nie chcę się czymś psikać przez całe lato a niestety te komarzyska są już nawet w sklepach, bo lecą do światła...

#45 Eryk.Wach

Eryk.Wach

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 11:03

Znam ten środek ultra brutal, używam do do oprysku działki przed różnymi owadami. Fajna sprawa, bo w sumie wystarczy, że wokół działki, domu oraz przy tarasie opryskam i mam spokój w sumie na całe lato pod warunkiem, że nie ma za dużych opadów. Wtedy trzeba jeszcze raz opryskać.

#46 totaona

totaona

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 37 minut temu

wystarczy natrzeć skórę bylicą -

https://www.stolicaz...-sposob-uzycia/ sprawdzony sposób na każde wakacje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych