Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

sposoby na muchy i komary

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 07:29

Zapomnial dopisac, szto my wieszamy na te drzwiowe siatki czerwone albo rozowe kokardki, aby te drzwi0siatki byli bardziej widoczne, po to by przechadzace POlaki nie udarzali glowami w nich i nie wynosili razem ze swoimm cialem...
A po imprezie tzw. "przyjacielskiej" make sure (badz pewny), ze bedziesz musial /-a/ leciec do sklepu i kupic new screen (nowe siatki), bo jak POlaki piane, to i kierowanie ruchem nic nie pomoze... :angry: :lol:

A Ty kardamon, co myslisz w tymze temacie??? tzn. braku obycia... :o :lol:

#42 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:34

u nas środki chemiczne nie pomogły, poza tym mamy dziecko w domu i nie bardzo można stosować takie specyfiki. W zeszłym roku zamontowaliśmy moskitiery w oknach z akantu i problem znikł z dnia na dzien, wiec polecam to wszystkim.

#43 Joanna86

Joanna86

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:04

Ja niestety nie przepadam za moskitierami,a fakt jest taki że komarów w tym roku jest wyjątkowo dużo. Raczej nie chciałabym stosować czegoś w środku budynku z tego względu, że są w nim małe dzieci,a  zresztą boję się że ta substancja może osadzić się  na przedmiotach które używają np. zabawkach. Dlatego szukałam w internecie taki oprysk na zewnątrz ultra brutal. Zna ktoś ten środek ? Jak jest z jego skutecznością ?

#44 ~amadelo~

~amadelo~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 12:45

moskitiery są super w domu, ALE co zrobić przebywając na dworze? środki na komary rozpylane na ciele są chyba szkodliwe i krótko działają. nie chcę się czymś psikać przez całe lato a niestety te komarzyska są już nawet w sklepach, bo lecą do światła...

#45 Eryk.Wach

Eryk.Wach

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 11:03

Znam ten środek ultra brutal, używam do do oprysku działki przed różnymi owadami. Fajna sprawa, bo w sumie wystarczy, że wokół działki, domu oraz przy tarasie opryskam i mam spokój w sumie na całe lato pod warunkiem, że nie ma za dużych opadów. Wtedy trzeba jeszcze raz opryskać.

#46 totaona

totaona

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:45

wystarczy natrzeć skórę bylicą -

https://www.stolicaz...-sposob-uzycia/ sprawdzony sposób na każde wakacje

#47 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 09:42

Są różne sposoby, można posadzić w ogrodzie rośliny odstraszające komary takie jak lawenda, maciejka, różne zioła, można też nacierać się zapachem waniliowym, bądź balsamami odstraszającymi, albo właśnie stosować opryski do ogrodu coś tego typu jak ultra brutal, o czym poprzednio pisano.

#48 AshleyS

AshleyS

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 08:49

Ja osobiście polecam ten system :D - http://3int.pl/odstraszanie-komarow

Dzięki niemu odstraszanie komarów to łatwizna :D

#49 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 12:47

Witam, jakie macie sposoby na komary w ogrodzie ? Niestety znów się zaczyna komarowy sezon i nie da się wieczorami posiedzieć w altanie. Czasem stosowałam takie dymne spirale, ale ile to można. Widziałam w sklepie jakiś oprysk diablo forte, etykieta brzmi nieźle, ale jak to działa. Znacie ten środek ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych