Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

sposoby na muchy i komary

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 01 lipiec 2011 - 17:10

Piszcie jak z tym dziadostwem walczyć i jakie środki są na dzisiaj skuteczne.

#2 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 06 lipiec 2011 - 18:33

Na pocztę dostałem informację, aby głośno występ Janusza z sesji rady puszczać ,to wtedy muchy uciekną :lol:

#3 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 07 lipiec 2011 - 08:14

A tak zachwalal nature... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#4 Biziuk

Biziuk

VIP

• Użytkownicy
  • 821 postów

Napisano 07 lipiec 2011 - 13:34

Na pocztę dostałem informację, aby głośno występ Janusza z sesji rady puszczać ,to wtedy muchy uciekną :lol:

Jak już znalazłeś skuteczny sposób, to zgłoś temat do zamknięcia. :rolleyes: :rolleyes: Ja chciałem polecić serio K-otrine, ale i tak byś nie zastosował, ze względu że to ode mnie.Więc postanowiłem być cicho, aż znajdziesz sam sposób. K-otrine działa do miesiąca czasu, a do dwóch tygodni efekt gwarantowany.
http://zwalczanie.totu.pl/produkty/213301-k-othrine-preparat-na-owady-30ml

#5 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 07 lipiec 2011 - 18:40

Bardzo proste. :rolleyes: U nas w lepszej cywilizacji, :D czyli Ameryce, wszystkie humans majo rozum, to wstawiajo do okien i drzwiow tzw. door and window screens (okienne i drzwiowe siatki). Ani muchi ani comary nie som nam znane wobec tego, bo do hausu (domu) poprostu nie... wlatujom. W zamian czasami ginom na tych siatkach smierciom samobijczom, rozbijajac sie na nich z rozpedu. To jesli chodzi o indoor (w srodku) ... Ps. Screens nie wskazane w chlewie :excl:

Natomiast outdoor (na zewnatrz) my instalujem bardzo, bardzo silne specjalne na te owady swiatla. Som one tak silne, ze komary leca jak meserszmity i nie tylko zabijajom sie ale i odrazu smazom sie...
Nie, nie, my ich nie konsumujem, bo u nas money & food ($$$ i zywnosci) w brod...

Jesli chodzi o wakacjuszy, ktornym jest potrzebne krotkowale solution (rozwiazanie) bo ani siatkow, ani special lights , to prosze podac adresa i ja podesle niezwykle skuteczne srodki sprayowe.

Proste??? :blush:

#6 tylda

tylda

mod aspołeczny ale bardzo skuteczny

• Użytkownicy
  • 1226 postów

Napisano 08 lipiec 2011 - 08:52

Kardamon co jest?? Nacieranie potylicy kurzym g0wnem nie pomaga na komary? Szukasz alternatywnych metod?? Zawiń się w papier toaletowy?

#7 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 08 lipiec 2011 - 09:44

Kardamon co jest?? Nacieranie potylicy kurzym g0wnem nie pomaga na komary? Szukasz alternatywnych metod?? Zawiń się w papier toaletowy?

Mówią. że jedna gnilda wystarczy na 10 metrów kwadratowych. Smród z paszczęki muchy odstraszy :lol:

#8 tylda

tylda

mod aspołeczny ale bardzo skuteczny

• Użytkownicy
  • 1226 postów

Napisano 08 lipiec 2011 - 19:22

Ty masz za to piękną paszczękę. :lol: :lol:

kardamon

grzeczny i kulturalny
kloaczno-fekalny

Użytkownik tylda edytował ten post 08 lipiec 2011 - 19:23

#9 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 09 lipiec 2011 - 17:03

Ty masz za to piękną paszczękę. :lol: :lol:

kardamon

grzeczny i kulturalny
kloaczno-fekalny

O to jakiś nowy tekst, wnoszący świeży wiew w forumowe pokoje. Autor widać inteligentny i oczytany :P

#10 kosacki

kosacki

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 13 lipiec 2011 - 13:53

umyc sie trzeba od czasu do czasu!

#11 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 16:40

No i jak k, znane ci sa door & window screeny? Zalozyles juz je :rolleyes: ???

Guarantee, very, very helpful...

#12 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 17:02

No i jak k, znane ci sa door & window screeny? Zalozyles juz je :rolleyes: ???

Guarantee, very, very helpful...

Wiesz tutaj nie chodzi tylko o dom ale o altanę i miejsce grillowe, gdzie to dziadostwo siada na jedzenie. Coś tam stosuję ale z marnym skutkiem. Okazuje się ,że producenci wycofali jakiś składnik ze środków muchobójczych i te tak słabo działają :(

#13 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 17:26

Wiesz tutaj nie chodzi tylko o dom ale o altanę i miejsce grillowe, gdzie to dziadostwo siada na jedzenie. Coś tam stosuję ale z marnym skutkiem. Okazuje się ,że producenci wycofali jakiś składnik ze środków muchobójczych i te tak słabo działają :(

Pisalam, na outdoor sa jeszcze specjalne lampy, na ktorych to gadctwo smarzy sie az skkkkkwierczy...

Moze biznes w tym temacie otworzymy w Sokolce... ;) damy troche miejsc pracy... :mellow:

#14 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 17:30

Pisalam, na outdoor sa jeszcze specjalne lampy, na ktorych to gadctwo smarzy sie az skkkkkwierczy...

Moze biznes w tym temacie otworzymy w Sokolce... ;) damy troche miejsc pracy... :mellow:

Tylko nie kradnij mego pomyslu. Wlasnie patent u governmenta zarejestrowalam by online. :D :P

#15 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 17:30

Łapacz much :P Firma "Łapacze much na imprezach" :D

#16 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 17:32

Łapacz much :P Firma "Łapacze much na imprezach" :D

Owszem, kiedys byli "lapiduchy", to czemu nie, mozemy zatrudnic sokolskich np. nurkow, bez obrazy dla nich... :D

Ale ja serio z tymi swiatlami... :)

#17 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 17:38

U nas też to jest. Są specjalne spirale z 380 Vatowym zasilaniem i pada wszystko co się rusza w promieniu 3 metrów. Jak byłem w wojsku to na poligonie w ten sposób narkotyzowano wrony :unsure:

#18 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 28 lipiec 2011 - 07:45

Wczoraj wrocilem z Peru. Pojechalam tam by odnowic sie psychicznie i na nowo nabrac wiary w ludzi. Mnisi, ktorzy udzielaja lekcji w tym temacie, rzucili mnie na 4 dni do dzungli, gdzie obcowalem tylko z moskitos (komarami i innymi insektami), i termity, ktorymi smarowalam sobie rece i doskonale mnie przed nimi obronily... :)

Najzwyklej w swiecie komary nie znosza termitow. Wiec kto ma problem, to polecam hodowle termitow...

#19 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 28 lipiec 2011 - 10:13

Wczoraj wrocilem z Peru. Pojechalam tam by odnowic sie psychicznie i na nowo nabrac wiary w ludzi. Mnisi, ktorzy udzielaja lekcji w tym temacie, rzucili mnie na 4 dni do dzungli, gdzie obcowalem tylko z moskitos (komarami i innymi insektami), i termity, ktorymi smarowalam sobie rece i doskonale mnie przed nimi obronily... :)

Najzwyklej w swiecie komary nie znosza termitow. Wiec kto ma problem, to polecam hodowle termitow...

Jednego znam Janusz się nazywa :P

#20 Biziuk

Biziuk

VIP

• Użytkownicy
  • 821 postów

Napisano 28 lipiec 2011 - 20:28

Jednego znam Janusz się nazywa :P

Nie nazywa się, lecz ma na imię. Na zespoły natręctw (powtarzanie się w każdym poście z Januszem) nie są sposoby, tylko specjalista. Podaję kontakt dr Maciej Żerdziński, Szpital Centrum Psychiatrii, Oddział Psychiatrii II, 40-340 Katowice ul. Korczaka 27 tel. 0(prefix) 32 256 82 09. :D :D
Janusz Biziuk
P.S.
Będziemy modlić się z Antonim, radnym Hołownią i Dzidzią żeby Ci pomógł. :) :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych