Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sposób na zdrowe zęby

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 17:33

Pasta do zębów jest bardzo ważna, ale nie oszukujmy się. przy dzieciakach trzeba stać i patrzeć czy dokładnie myją zęby. Rzadko które robi to prawidłowo i odpowiednio długo. Moja miły jeszcze płyn do płukania, ale widzę, że po kupieniu Dentifix, liczy się tylko truskawkowa tabletka, wzmacniająca zęby. Myślę również o kupieniu szczoteczki elektrycznej. 

#22 ~Remek~

~Remek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 13:54

Ja mam genetycznie słabe zęby tak więc regularne wizyty u dentysty to u mnie standard. Do tego raz w roku wykonuje zdjęcie pantomograficzne zębów tak kontrolnie żeby mieć pewność,że nie dzieje się z nimi nic od środka. W stolicy takie zdjęcie zrobicie w diagdencie - wizytę da się omówić z dnia na dzień a wynik dostaje się od razu po badaniu tak więc nie traci się na nie czasu.

#23 ruster

ruster

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 18:12

Nawet mi nic nie mow o dentyscie i zebach. Ostatnio wyplate zostawilem u jednego...

#24 ~Luss~

~Luss~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 22:00

Dobry dentysta i regularna kontrola stanu uzębienia. Ja uczęszczam do Gabinetu dr. Bochinskiej. Wysoka kultura i dbałość o pacjenta. Ogromne doświadczenie i delikatność to dodatkowe atuty tamtejszych stomatologów.

#25 ~amelia98~

~amelia98~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 14:59

Warto rozejrzeć sie w placówce LuxMed. Tutaj też mozecie własnie skorzystać z profesjonalnej usługi stomatologicznej. Naprawdę polecam.

#26 userka

userka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:58

Teraz niestety we wszystkim jest cukier. Ciezko sie przed tym uchronic.

#27 dollora

dollora

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 25 luty 2019 - 00:23

szczotkowanie po posiłkach, nitkowanie oraz wizyty u dentysty

#28 evela

evela

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 11:13

regularna higiena i kontrole u stomatologa; porządna szczoteczka, ja mam soniczną :)

#29 ~ulaszek~

~ulaszek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:45

moim zdaniem bardzo istotne są regularne kontrole u stomatologa, zeby utrzymać zeby w dobrej kondycji wykupiłam sobie pakiet komfoert w Eurodental, zeby regularnei odwiedzać stomatologa i w razie potrzeby od razu reagować, a w ramach pakietu mam właśnie nieograniczone wizyty u dentysty. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych