Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

spółdzielnia mieszkaniowa Wasilków

391 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~rt~

~rt~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 08:24

W twojej każdej wypowiedzi wyczuwam ogromne poczucie krzywdy i kolosalną tęsknotę za rozumem.

Przysięgam! Nie mam z tym nic wspólnego!

Przyczyn twoich upośledzeń poszukaj gdzie indziej!

Wiesiek nie płacz tylko złóż CV w spółdzielni może konserwatorem zostaniesz?

#42 ~tr~

~tr~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:07

Wiesiek nie płacz tylko złóż CV w spółdzielni może konserwatorem zostaniesz?

Przyczyn twoich upośledzeń nie lecz tu na forum! Zgłoś się do lekarza rodzinnego. On cię skieruje do właściwych specjalistów.

#43 ~rt~

~rt~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:22

Przyczyn twoich upośledzeń nie lecz tu na forum! Zgłoś się do lekarza rodzinnego. On cię skieruje do właściwych specjalistów.

Chyba za wysoko oceniłem najwyżej do serwisu sprzątającego w spółdzielni i tylko na zimę do odśnieżania!

#44 ~do tr i rt~

~do tr i rt~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:37

dajcie już spokój z tymi inwektywami. wymieńcie się telefonami i nawtykajcie sobie bezpośrednio. Ja nie chcę czytać tego ghówna którym się ochlapujecie

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:37

Hm! zamiast merytorycznych wypowiedzi ujadanie na siebie dwóch że tak niepolitycznie napiszę półgłówków chyba niespełna rozumu! MAM DLA WAS PROPOZYCJĘ SPOTKAJCIE SIĘ JAK FACECI Z JAJAMI PRZY POŁÓWCE I  a NIE OBRZUCACIE SIĘ BŁOTEM NA FORUM! a na marginesie i jak najbardziej merytorycznie wczoraj miała się zebrać Rada i co dalej? wybrała Prezesa??? i drugie pan pieczarka też leci?

#46 ~tr~

~tr~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 17:57

To prawda !

Dałem się sprowadzić na poziom półgłówka i wdałem się w dyskusję niemerytoryczną. Z przykrością przyznaję , że dałem się sprowokować i nawet  tego nie zauważyłem! Moja wina! 

Ale też nie będę podejmował polemiki z wpisem powyżej z powodów o których  zresztą sam pisze(  zaniża jeszcze bardziej poziom dyskusji)

Co do wyboru prezesa...  Problemem SM Wasilków jest nagła zmiana niemal wszystkich znaczących pracowników spółdzielni. Wszyscy nowi , zakładając nawet ich dobrą wolę , nie są w stanie zapanować nad wszystkimi zawiłościami całej sfery przepisów na czele z prawem spółdzielczym. Musi być ciągłość władzy, żeby nowi mogli spokojnie  wdrożyć się w cały gąszcz problemów- utrzymanie istniejących zasobów , przeglądy techniczne , prowadzenie ksiąg obiektów, obowiązkowe cykliczne badania techniczne, remonty bieżące , eksploatacja i utrzymanie  kotłowni gazowych, cała sfera ekonomiczna , inwestycje , sprawy personalne  -itp itd. Jest tego mnóstwo !

Dzisiaj nowy prezes , kompetentny i znający się na rzeczy  może wiele zmienić, ale nie dokona cudów. Nie dokona cudów , bo jak słyszałem , cały zarząd jest sterowany osobą nieodpowiedzialną, której celem było wywalić stary zarząd , a nie naprawić , czy poprawić , funkcjonowanie spółdzielni. Dzisiaj , taką mam nadzieję , przejrzeli na oczy i usiłują podjąć działania naprawcze Znając dotychczasowe ich działania , mam wątpliwości czy to się uda.

#47 ~rt~

~rt~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 23:47

To prawda !

Dałem się sprowadzić na poziom półgłówka

Myślę że taki jest właśnie pański poziom

#48 ~tr~

~tr~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 08:11

Będę pamiętał o mądrej sentencji- "nie dyskutuj z idiotą , bo sprowadzi cię do swego poziomu , a potem pokona doświadczeniem"!

Nie jest tajemnicą , że , były już , prezes  prowadził działalność gospodarczą w zupełnie innej branży. Posada prezesa SM Wasilków dawała mu świetne pomieszczenie i święty spokój , za ciągle zamkniętymi drzwiami, do prowadzenia swojej działalności ubezpieczeniowej. Skutkowało to tym , że nie było żadnego zarządzania spółdzielnią mieszkaniową. Ale może to i dobrze , bo lepsze zaniechanie , niż tworzenie bałaganu.

#49 ~rt~

~rt~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 08:15

Będę pamiętał o mądrej sentencji- "nie dyskutuj z idiotą , bo sprowadzi cię do swego poziomu , a potem pokona doświadczeniem"!

Nie jest tajemnicą , że , były już , prezes  prowadził działalność gospodarczą w zupełnie innej branży. Posada prezesa SM Wasilków dawała mu świetne pomieszczenie i święty spokój , za ciągle zamkniętymi drzwiami, do prowadzenia swojej działalności ubezpieczeniowej. Skutkowało to tym , że nie było żadnego zarządzania spółdzielnią mieszkaniową. Ale może to i dobrze , bo lepsze zaniechanie , niż tworzenie bałaganu.

Tyż Prawda

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 10:39

Panowie tr i rt proponuję wizytę u specjalisty od nóg, bo specjalista od najwyższej części ciała już wam nie pomoże! merytorycznie jakie są postanowienia po ostatnim zebraniu rady?

#51 ~tr~

~tr~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:30

Panowie tr i rt proponuję wizytę u specjalisty od nóg, bo specjalista od najwyższej części ciała już wam nie pomoże! merytorycznie jakie są postanowienia po ostatnim zebraniu rady?

Opanuj się człowieku , bo dajesz świadectwo już totalnej głupoty !!!!!!!- oceniasz i krytykujesz coś  przed czym sam nie umiesz się powstrzymać! Czy Ty to chociaż dostrzegasz?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 13:16

Jeśli Pan/Pani jest członkiem spółdzielni to trzeba zadzwonić i zapytać kiedy jest spotkanie rady i na nie przyjść a nie na forum pytać

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 14:41

Jeśli Pan/Pani jest członkiem spółdzielni to trzeba zadzwonić i zapytać kiedy jest spotkanie rady i na nie przyjść a nie na forum pytać

nie nie jestem

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 10:33

nie nie jestem

to zostań będziesz miał prawo głosu na walnym zgromadzeniu

#55 ~tr~

~tr~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 08:37

to zostań będziesz miał prawo głosu na walnym zgromadzeniu

Nie jestem pewien , ale żeby zostać członkiem spółdzielni , trzeba być jego mieszkańcem. I odwrotnie- właściciel mieszkania w spółdzielni  jest , z definicji, jej członkiem.

Tak na marginesie to na stronach SM Wasilków nie ma żadnej informacji o odwołaniu prezesa ,a  tym bardziej , o powołaniu nowego... Mało tego - na stronach prezesem jest  w dalszym ciągu Marek Kosiński !!!

Wydaje mi się , że stary zarząd wyleciał m.in. za brak aktualizacji informacji na stronach internetowych!

#56 ~spółdzielca~

~spółdzielca~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:45

To poprzednicy powinni w workach pokutnych do Canossy iść i swe grzechy odkupić a nie próbować śpiewać na chórze parafialnym jak Pani Joanna K.!Kto ją tam wpuścił?Co za katoliczka...

Co masz do kobieciny? Czy jak była w Zarządzie to Cię po chamsku załatwiła? Czy nie znała tajników spółddzielczości mieszkaniowej? " Śpiewać kazdy może jeden lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi ......." Znasz to? Idź do spółdzielni do pracy i do churu kościelnego. Kto Ci zabroni gościu?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 15:07

Co masz do kobieciny? Czy jak była w Zarządzie to Cię po chamsku załatwiła? Czy nie znała tajników spółddzielczości mieszkaniowej? " Śpiewać kazdy może jeden lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi ......." Znasz to? Idź do spółdzielni do pracy i do churu kościelnego. Kto Ci zabroni gościu?

chóru się pisze!!! Ale fakt bajzel był bajzel jest bajzel będzie jeżeli rada nadzorcza się nie opamięta!!!

#58 ~trzeci~

~trzeci~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 15:34

chóru się pisze!!! Ale fakt bajzel był bajzel jest bajzel będzie jeżeli rada nadzorcza się nie opamięta!!!

Skoro kogoś się poprawia , to trzeba samemu  poprawnie pisać. Tylu błędów w dwóch zdaniach nie widuje się często!

#59 ~spółdzielca~

~spółdzielca~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 10:42

Tylko Zarząd Szwabowicza może naprawić ten bałagan, ale on ma to w tyłku po tym co mu zrobiono. Szkoda tak wiele zrobił dla spółdzielni i Wasilkowa. Pozdrawiam Pana Wieśka. Porządny chłop.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 11:11

co tam w tej  spoldzielni dziejesie mialem kupic w  wasilkowie mieszkanie ale kazdy odradza mi!!!!!!!!!!!!!!!!!                              

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych